Lenka Šebelová, psychiatr Vsetín

MUDr. Lenka Šebelová

Psychiatr

J. sousedíka 1204, Vsetín
Ordinace MUDr. L. Šebelové

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Š

Nejsuprovnější doktorka co jsem poznala, pomůže,vyslechne,sice někdy není příjemná ale myslí to dobře s člověkem, chodím kní snad dva roky,a od té doby co jsem jí viděla poprvé mi pomohla z mnoha problémů jaké jsem kdy měla, jsem za ní ráda, ano je přísná a rázná ale taková být by měla aby člověk se jen nezhazoval,ale aby začal něco dělat!!!! Ona je od toho aby pomohla a poradila,ale pokud dotečný nechce tak se sním nebude
přece obtěžovat?to snad každý lékař!! DOPORUČUJI!!!! :)

Inteligentní, sympatická, ale zatím mne po cca 1,5 roce o ničem víc nepřesvědčila. Právě naopak. Zřídka jsou i dny, kdy od ní odcházím s pocitem "vysátí energetickým upírem".

Měla jsem problémy po porodu, takže jsem si paní doktorku našla sama, už v docela zoufalé situaci. Vyposlechla mě, poradila. Dodnes k ní docházím. Jediné, co mě zarazilo, že nekonzultovala s mou gynekoložkou výběr psychiatrického léku, když mi zároveň zastavovali kojení. Jinak je fajn, opravdu taková free, asi není vhodná pro všechny ale mě vyhovuje.

Doporučuji, pomohla mi!!

Velmi doporučuji, příjemná komunikace, odborník na úrovni..

K paní doktorce pravidelně docházím již několik let. Nacházela jsem se v obtížné životní situaci a paní doktorka mi velice pomohla. Nedávno jsem ji musela opět vyhledat - a nelituji! Trpělivě naslouchá a hledá cestu, jak pomoci. Paní doktorce a její diagnostice plně důvěřuji. Tuto lékařku proto doporučuji.

skvělá, taková free, správná paní. Moc mi pomohla...