Lenka Palivodová, oční lékař Plzeň

Lenka Palivodová

Oční lékař

Švihovská 14, Plzeň
Železniční poliklinika Plzeň

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Kéž by takových slušných, příjemných a zároveň erudovaných lékařů, kteří mají skutečný zájem o zdraví pacientů, bylo více. Bohužel....

JUDr. Ivan LODR

Paní doktorka Palivodová je hodná, milá a zároveň naprostý profesionál. Vše srozumitelně vysvětlí. Sestra také příjemná. Dodržují objednanou dobu.

Přípojuji se ke kladným hodnotitelům.Dr.Palivodová je odbornice po všech stránkách.Navíc je velmi laskvá k pacientům a opravdu také hezká. Její služby vřele doporučuji. Ing.Jan Sloup

Před vyšetřením vysvětlí co a jak bude dělat, vysledek okomentuje tak, že tomu rozumí i laik.
Doporučí co a jak je třeba, v zájmu pacienta, udělat dál.

Úžasná paní doktorka, která se pro své pacienty snaží udělat maximum. Měl jsem velký problém a hrozilo, že nebudu vidět na jedno oko. Dnes jsem zdraví a za to děkuji MUDr.Lence Palivodové

Profesionalita.Doporučuji!

profesionální přístup k pacientům

Milá, hodná, šikovná, inteligentní a krásná paní doktorka :-)

Paní doktorka je odbornice a i sestřička je příjemná. čekací doby na ošetření jsou kolem 2 měsíců.

Vyborná a příjemná lékařka včetně sestřičky. Vyšetří vše co se očí týká. Doporučuji.