Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Langrova 7/240, Šumperk
Oční ordinace Ottlens s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Očekávala jsem jiný (= lepší) přístup k 3-letému dítěti. Po vstupu k sestřičce, v nezvykle brzkou ranní hodinu, syn dostal kartičku - "ukaž hvězdu" - jeho překvapený pohled na mě, říkající "tam žádná není", další pokyn "ukaž auto" - opět neviděl, tím spolupráce skončila - možná měla sestřička začít s něčím pozitivním, aby spolupráci vůbec získala... Následná kartička s mouchou ve 100x větší velikosti než reálné s pokynem "řekni, jestli má moucha křídla ve vzduchu, nebo položené" - nezkoušela jsem to sama, ale bojím se, že ani ve svém věku bych zadání příliš nepochopila, nadto když syn ještě doma i pár dní později řešil, že to žádná moucha nebyla, když moucha je přece "takhle maličká", a že vůbec neví, co po něm chtěli. Takže tato část vyšetření se moc nevyvedla. Následující verdikty, stroze podané, mě dostaly do psychické nepohody, i tady bych čekala jiné věty než jen soudy "budete to mít těžké" "zvlášť s ním, když nespolupracuje, to budete mít těžké". Nespolupracoval, protože přístup k dětem a zamyšlení, jak spolupráci získat, byl nulový. Následně bych očekávala spíše informace jak si to ulehčit, jak na to, jak začít nosit brýle a okluzor, kde hledat další radu, pomoc, zkušenost, inspiraci. Dostala jsem jen soudy, že to bude těžké. Na dotaz "a co oční školky, je něco takového?" jsem dostala odpověď "to už není". V Šumperku ne, ale jinde ano, jak jsem dohledala, tuhle konkrétní informaci můžu nyní posoudit jako nesprávnou a neúplnou, a tak mám pochybnosti i o těch dalších (odborných) informacích, které posoudit neumím.
Shrnuto:
- přístup k dětem u lékaře - velmi špatný
- přístup u ambulantního cvičení - ok, ale na vyžádání (vyžádala jsem o týden později telefonicky a následně i osobně další konkrétní informace, které mi sestřička sdělila a věnovala mi čas bez objednání, super, ale jsou přetížení. My se na ambulantní cvičení můžeme dostat nejdříve za 5 měsíců od tohoto vyšetření, a to prý jen, jeslti na nás vyjde, protože nyní už cca 5 dětí před námi čeká)
- odbornost - soudit nemohu. Názor si tak tvořím dle dalších okolností, kde s mou důvěrou nenaložili dle mých představ. Každopádně, jsme aktuálně objednaní na přešetření i jinam.


J
Ověřeny pacient

Moje první zkušenost s paní doktorkou je výtečná. Velká starostlivost, snaha vysvětlit problém, vstřícný přístup. Je milá, ochotná a pečlivá. A to se týká i sestřiček. Tímto jim moc děkuji za péči a lidský přístup. Budu je doporučovat dál. Ještě jednou za vše veliké díky. Spokojená pacientka Jitka M.


P
Ověřeny pacient

Vřele doporučují všem kdo má problémy s očima.Velmi vstřícni a jsou to odborníci na pravém místě.


V ordinaci se sice střídá více lékařů, ale jejich přístup je vždy velmi přijemný a profesionální. Jsem opravdu spokojen.


M

V ordinaci se střídá víc doktorek, ale vřele doporučiji právě tuhle ordinaci. Příjemný personál (sestřičky) a vynikající doktorky! Pokud hledáte nového očního, tak bych neváhal


L

skvela doktorka i jako clovek


R

Slušné a vstřícné jednání, profesionalita, vysoká erudovanost.


B
Ověřeny pacient

Skutečně dobrá lékařka. Je jen škoda, že v ordinaci na ni jen zřídka kdy narazíte. Ve zkratce: vstřícný přístup k pacientům, odborné rady, bohaté zkušenosti s aplikací KČ, manuálně zručná,...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti