Lenka Ottová, oční lékař Šumperk

MUDr. Lenka Ottová

Oční lékař

Langrova 7/240, Šumperk
Oční ordinace Ottlens s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Očekávala jsem jiný (= lepší) přístup k 3-letému dítěti. Po vstupu k sestřičce, v nezvykle brzkou ranní hodinu, syn dostal kartičku - "ukaž hvězdu" - jeho překvapený pohled na mě, říkající "tam žádná není", další pokyn "ukaž auto" - opět neviděl, tím spolupráce skončila - možná měla sestřička začít s něčím pozitivním, aby spolupráci vůbec získala... Následná kartička s mouchou ve 100x větší velikosti než reálné s pokynem "řekni, jestli má moucha křídla ve vzduchu, nebo položené" - nezkoušela jsem to sama, ale bojím se, že ani ve svém věku bych zadání příliš nepochopila, nadto když syn ještě doma i pár dní později řešil, že to žádná moucha nebyla, když moucha je přece "takhle maličká", a že vůbec neví, co po něm chtěli. Takže tato část vyšetření se moc nevyvedla. Následující verdikty, stroze podané, mě dostaly do psychické nepohody, i tady bych čekala jiné věty než jen soudy "budete to mít těžké" "zvlášť s ním, když nespolupracuje, to budete mít těžké". Nespolupracoval, protože přístup k dětem a zamyšlení, jak spolupráci získat, byl nulový. Následně bych očekávala spíše informace jak si to ulehčit, jak na to, jak začít nosit brýle a okluzor, kde hledat další radu, pomoc, zkušenost, inspiraci. Dostala jsem jen soudy, že to bude těžké. Na dotaz "a co oční školky, je něco takového?" jsem dostala odpověď "to už není". V Šumperku ne, ale jinde ano, jak jsem dohledala, tuhle konkrétní informaci můžu nyní posoudit jako nesprávnou a neúplnou, a tak mám pochybnosti i o těch dalších (odborných) informacích, které posoudit neumím.
Shrnuto:
- přístup k dětem u lékaře - velmi špatný
- přístup u ambulantního cvičení - ok, ale na vyžádání (vyžádala jsem o týden později telefonicky a následně i osobně další konkrétní informace, které mi sestřička sdělila a věnovala mi čas bez objednání, super, ale jsou přetížení. My se na ambulantní cvičení můžeme dostat nejdříve za 5 měsíců od tohoto vyšetření, a to prý jen, jeslti na nás vyjde, protože nyní už cca 5 dětí před námi čeká)
- odbornost - soudit nemohu. Názor si tak tvořím dle dalších okolností, kde s mou důvěrou nenaložili dle mých představ. Každopádně, jsme aktuálně objednaní na přešetření i jinam.

Moje první zkušenost s paní doktorkou je výtečná. Velká starostlivost, snaha vysvětlit problém, vstřícný přístup. Je milá, ochotná a pečlivá. A to se týká i sestřiček. Tímto jim moc děkuji za péči a lidský přístup. Budu je doporučovat dál. Ještě jednou za vše veliké díky. Spokojená pacientka Jitka M.

Vřele doporučují všem kdo má problémy s očima.Velmi vstřícni a jsou to odborníci na pravém místě.

V ordinaci se sice střídá více lékařů, ale jejich přístup je vždy velmi přijemný a profesionální. Jsem opravdu spokojen.

V ordinaci se střídá víc doktorek, ale vřele doporučiji právě tuhle ordinaci. Příjemný personál (sestřičky) a vynikající doktorky! Pokud hledáte nového očního, tak bych neváhal

skvela doktorka i jako clovek

Slušné a vstřícné jednání, profesionalita, vysoká erudovanost.

Skutečně dobrá lékařka. Je jen škoda, že v ordinaci na ni jen zřídka kdy narazíte. Ve zkratce: vstřícný přístup k pacientům, odborné rady, bohaté zkušenosti s aplikací KČ, manuálně zručná,...