MUDr.

Lenka Kubová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• J

Celkem příjemná lékařka, ale člověk se musí dost ptát. Paní doktorka zřejmě začíná, nevypadá, že by měla příliš zkušeností, ale někde se učit musí, to chápu. Díkybohu je opatrná.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Vlastimil Říha
    Vlastimil Říha
    Tachovská 80, Plzeň
    Moc doporučuji! Všichni moc milí! I když je čekárna plná, jde to rychle, takže doba čekání je úmosná. Více

Vladislav Kunc
    Vladislav Kunc
    Kaznějovská 43, Plzeň
    pAN DOKTOR JE VELICE CITLIVI,A POVAZUJI HO ZA VELICE DOBREHO VE SVEM OBORU.cHODIM TAM UZ NEJAKY TEN PATEK A JSEM… Více

Jana Synková
    Jana Synková
    Chirurg, Dermatolog, Ostatní
    Houškova 26, Plzeň

Petr Sirotek
    Petr Sirotek
    Plastický chirurg
    Unhošťská 2533, Kladno
    naprosto perfektní přístup i výsledek a následná pece , nemohu vytknout nic, personální sympaticky a příjemné prostředí Více

Silvia Tůmová
    Silvia Tůmová
    Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha
    Skvělý, milý a odborný přístup jak paní doktorky, tak sestřičky. Po objednání přes web jsem byl ošetřen téměř bez… Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů