Adresa

Legionářská 467, Kuřim
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient

Myslim ze je vidiet, ze pani doktorka ma svoju pracu rada. Ma zjavne siroky rozsah vedomosti vo svojom obore, dokaze poradit so vsetkym, a co sa tyka specialnej odbornosti,- osobna skusenost - vykastrovala 1 kocku a 1 kocoura, obe mali bezproblemovy priebeh zotavovania. I jej ludsky pristup je na jednicku. Za mna urcite 5 hviezdiciek.


Ověřeny pacient

K paní veterinářce jsem šla když jsem si pořídila králíčka a ona byla nejblíž. Později po pořízení psa jsme šli zase automaticky k ní. Pejsek měl stále průměr a podle paní veterinářky to nebylo nic zvláštního (přestože byl velmi hubený), náhodou jsem se dostala pracovně k jiné veterinářce kde jsem jí problém vysvětlila a ona obratem našla řešení ve změně krmiva a pes byl do měsíce v pořádku. Když jsem vzala králíka potom na očkování, vytáhla ho z přenosky za uši, přestože u beránků (ouška dolů) se to NESMÍ protože jim mohou popraskat chrupavky. Dále jsem si samozřejmě našla jinou veterinářku ke které jsme chodily a setkali se s daleko lepším přístupem. Kapkou všeho bylo, když jsem k paní Horákové teď z časových důvodů vzala králíčka na přeočkování, s tím že jsem doufala že na tom snad nemá co zkazit. Králíka neprohlédla, neposlechla a přímo přede mnou vysvětlovala veterinářce na zaškolení, že když jí dojde ta vakcína, může jí tímto způsobem namíchat a naředit. Netuším co mu to vlastně píchla ale druhy den ležel mrtvý v kleci. K paní veterinářce už nepůjdu nikdy s ničím a radši si dojedu do Brna. A hlavně vysvětlení že králík umřel na stres po očkování mi přijde naprosto směšné (obzvlášť když se choval úplně normálně).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka, také doporučuji!!! Náš pes u ní absolvoval operace obou očí a na výbornou. Využíváme i nedělní otevřenou ordinaci.


M
Ověřeny pacient

Naprosto skvělá veterinářka, která si poradila i s našim šíleně bázlivým psem...a že to není žádnej drobeček :D Paní doktorka vše vysvětlí, poradí, doporučuji všem! :)


N
Ověřeny pacient

Skvělá veterinářka, když byl nemocný náš králík, stará veterinářka ho odmítla léčit a ve městě chtěli za léčbu zakrslého králíka 9000,- paní doktorka Horáková to zvládla excelentně do 1000,- a králíček je živý a zdravý. Je milá, ochotná, vždy vše dokonale vysvětlila a poradila. Pokaždé se snažila najít co nejkvalitnější variantu léčby za co nejlepší cenu. Všude doporučuji!!!!


G
Ověřeny pacient

Skvělá doktorka, s velmi dobrými odbornými znalostmi a spoustou zkušeností. Chodím k nim s mými kočkami, dlouho jsme hledali kvalifikovaného veterináře, až jsme konečně dostali doporučení na dr. Horákovou a rozhodně bych neměnila.


L

Jednoho dne jsme našli přededveřmi malého kocourka a bez předešlých zkušeností se zvířaty jsme zamířili k paní doktorce Horákové, kterou nám doporučili kamarádi. Byla velmi vstřícná a trpělivě nám vysvětlovala základy péče o kocourka. V prvních měsících jsme ji volali pokud se jsme si nebyli jistí a vždy po telefonu vše vysvětlila a poradila. Je to člověk na svém místě. Neměnili bychom my ani náš Čertík.


Porozumění ke zvířatům i k lidem. Prostě zlatá


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti