Legionářská 467, Kuřim
Ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Myslim ze je vidiet, ze pani doktorka ma svoju pracu rada. Ma zjavne siroky rozsah vedomosti vo svojom obore, dokaze poradit so vsetkym, a co sa tyka specialnej odbornosti,- osobna skusenost - vykastrovala 1 kocku a 1 kocoura, obe mali bezproblemovy priebeh zotavovania. I jej ludsky pristup je na jednicku. Za mna urcite 5 hviezdiciek.

K paní veterinářce jsem šla když jsem si pořídila králíčka a ona byla nejblíž. Později po pořízení psa jsme šli zase automaticky k ní. Pejsek měl stále průměr a podle paní veterinářky to nebylo nic zvláštního (přestože byl velmi hubený), náhodou jsem se dostala pracovně k jiné veterinářce kde jsem jí problém vysvětlila a ona obratem našla řešení ve změně krmiva a pes byl do měsíce v pořádku. Když jsem vzala králíka potom na očkování, vytáhla ho z přenosky za uši, přestože u beránků (ouška dolů) se to NESMÍ protože jim mohou popraskat chrupavky. Dále jsem si samozřejmě našla jinou veterinářku ke které jsme chodily a setkali se s daleko lepším přístupem. Kapkou všeho bylo, když jsem k paní Horákové teď z časových důvodů vzala králíčka na přeočkování, s tím že jsem doufala že na tom snad nemá co zkazit. Králíka neprohlédla, neposlechla a přímo přede mnou vysvětlovala veterinářce na zaškolení, že když jí dojde ta vakcína, může jí tímto způsobem namíchat a naředit. Netuším co mu to vlastně píchla ale druhy den ležel mrtvý v kleci. K paní veterinářce už nepůjdu nikdy s ničím a radši si dojedu do Brna. A hlavně vysvětlení že králík umřel na stres po očkování mi přijde naprosto směšné (obzvlášť když se choval úplně normálně).

Skvělá paní doktorka, také doporučuji!!! Náš pes u ní absolvoval operace obou očí a na výbornou. Využíváme i nedělní otevřenou ordinaci.

Naprosto skvělá veterinářka, která si poradila i s našim šíleně bázlivým psem...a že to není žádnej drobeček :D Paní doktorka vše vysvětlí, poradí, doporučuji všem! :)

Skvělá veterinářka, když byl nemocný náš králík, stará veterinářka ho odmítla léčit a ve městě chtěli za léčbu zakrslého králíka 9000,- paní doktorka Horáková to zvládla excelentně do 1000,- a králíček je živý a zdravý. Je milá, ochotná, vždy vše dokonale vysvětlila a poradila. Pokaždé se snažila najít co nejkvalitnější variantu léčby za co nejlepší cenu. Všude doporučuji!!!!

G

Skvělá doktorka, s velmi dobrými odbornými znalostmi a spoustou zkušeností. Chodím k nim s mými kočkami, dlouho jsme hledali kvalifikovaného veterináře, až jsme konečně dostali doporučení na dr. Horákovou a rozhodně bych neměnila.

Jednoho dne jsme našli přededveřmi malého kocourka a bez předešlých zkušeností se zvířaty jsme zamířili k paní doktorce Horákové, kterou nám doporučili kamarádi. Byla velmi vstřícná a trpělivě nám vysvětlovala základy péče o kocourka. V prvních měsících jsme ji volali pokud se jsme si nebyli jistí a vždy po telefonu vše vysvětlila a poradila. Je to člověk na svém místě. Neměnili bychom my ani náš Čertík.

Porozumění ke zvířatům i k lidem. Prostě zlatá

G