Lenka Horáková, veterinář Kuřim

Lenka Horáková

Veterinář

8 názorů

Uložit


Adresa

Legionářská 467, Kuřim
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
8 názorů

D
Ověřeny pacient

Myslim ze je vidiet, ze pani doktorka ma svoju pracu rada. Ma zjavne siroky rozsah vedomosti vo svojom obore, dokaze poradit so vsetkym, a co sa tyka specialnej odbornosti,- osobna skusenost - vykastrovala 1 kocku a 1 kocoura, obe mali bezproblemovy priebeh zotavovania. I jej ludsky pristup je na jednicku. Za mna urcite 5 hviezdiciek.


Ověřeny pacient

K paní veterinářce jsem šla když jsem si pořídila králíčka a ona byla nejblíž. Později po pořízení psa jsme šli zase automaticky k ní. Pejsek měl stále průměr a podle paní veterinářky to nebylo nic zvláštního (přestože byl velmi hubený), náhodou jsem se dostala pracovně k jiné veterinářce kde jsem jí problém vysvětlila a ona obratem našla řešení ve změně krmiva a pes byl do měsíce v pořádku. Když jsem vzala králíka potom na očkování, vytáhla ho z přenosky za uši, přestože u beránků (ouška dolů) se to NESMÍ protože jim mohou popraskat chrupavky. Dále jsem si samozřejmě našla jinou veterinářku ke které jsme chodily a setkali se s daleko lepším přístupem. Kapkou všeho bylo, když jsem k paní Horákové teď z časových důvodů vzala králíčka na přeočkování, s tím že jsem doufala že na tom snad nemá co zkazit. Králíka neprohlédla, neposlechla a přímo přede mnou vysvětlovala veterinářce na zaškolení, že když jí dojde ta vakcína, může jí tímto způsobem namíchat a naředit. Netuším co mu to vlastně píchla ale druhy den ležel mrtvý v kleci. K paní veterinářce už nepůjdu nikdy s ničím a radši si dojedu do Brna. A hlavně vysvětlení že králík umřel na stres po očkování mi přijde naprosto směšné (obzvlášť když se choval úplně normálně).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka, také doporučuji!!! Náš pes u ní absolvoval operace obou očí a na výbornou. Využíváme i nedělní otevřenou ordinaci.


M
Ověřeny pacient

Naprosto skvělá veterinářka, která si poradila i s našim šíleně bázlivým psem...a že to není žádnej drobeček :D Paní doktorka vše vysvětlí, poradí, doporučuji všem! :)


N
Ověřeny pacient

Skvělá veterinářka, když byl nemocný náš králík, stará veterinářka ho odmítla léčit a ve městě chtěli za léčbu zakrslého králíka 9000,- paní doktorka Horáková to zvládla excelentně do 1000,- a králíček je živý a zdravý. Je milá, ochotná, vždy vše dokonale vysvětlila a poradila. Pokaždé se snažila najít co nejkvalitnější variantu léčby za co nejlepší cenu. Všude doporučuji!!!!


G
Ověřeny pacient

Skvělá doktorka, s velmi dobrými odbornými znalostmi a spoustou zkušeností. Chodím k nim s mými kočkami, dlouho jsme hledali kvalifikovaného veterináře, až jsme konečně dostali doporučení na dr. Horákovou a rozhodně bych neměnila.


L

Jednoho dne jsme našli přededveřmi malého kocourka a bez předešlých zkušeností se zvířaty jsme zamířili k paní doktorce Horákové, kterou nám doporučili kamarádi. Byla velmi vstřícná a trpělivě nám vysvětlovala základy péče o kocourka. V prvních měsících jsme ji volali pokud se jsme si nebyli jistí a vždy po telefonu vše vysvětlila a poradila. Je to člověk na svém místě. Neměnili bychom my ani náš Čertík.


Porozumění ke zvířatům i k lidem. Prostě zlatá


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti