MUDr. Lenka Fridrichová

Zubař Více

Horní Cerekev 1 adresa

Praktická zubní lékařka
Březinova 398, Horní Cerekev

je mi 48let,před 8 lety jsem se přistěhovala,a hledala zubaře.Vystřídala jsem jich 5 než jsem nakonec našla tuto skvělou zubařku,která opravdu umí a má výborný přístup k pacientům.Můžu srovnávat,jelikož za svůj život jsem jich díky stěhování poznala určitě přes 20.Mám to k ní ted z ruky,ale jela bych i 50km.Drzewnioková

Profesionál na svém místě. Měla jsem se zuby až moc problémů na svůj věk a ona vše dokonale zvládla a nic nepodcenila. Doléčení po operaci, kterou mi domluvila v Brně, bylo na dlouhou dobu a ona vše perfektně naplánovala a nic nepodcenila!

je výborná

No,zdá se mi že by byla tak skvělá zubařka Fridrichová znám lepší.S dětmi to docela umí pokud se zrovna hezky vyspala.Plomy zrovna 2x neumí nebot mi vždy vypadla.Docela se v tom vrtání vyžívá.

Paní doktorka, je příjemná, hlavně výborná odbornice a bez problémů opravila vše, co na "špičkových centrech jako např. Motolská nemocnice" pokazili. Všem doporučuji

Velmi dobrá zubařka,jen jestli bude mít za sebe časem takovou dobrou náhradu?

Paní doktorka je milá, vstřícná, pečlivá a hlavně skvělá lékařka. Pokud by tomu tak nebylo, těžko by za ní pacienti dojížděli 40 km jako já se synem. Paní doktorko, moc děkujeme.

Myslím že paní zubařka dělá skvěle svou práci ,,moc dík

velmi dobrá lékařka, pečlivá, ochotná, příjemná ...