Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Zakladatelská 22/975, Karviná
Zařízení klinické psychologie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

jsem velice spokojená, paní magistra je velice ochotná, spolehlivá, výborná, opravdový profesionál, určitě velice doporučuji

Názor přidán dne 27.12.13 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Ochotná, spolehlivá, odborník

je nejlepší,snaží se problém rozebrat a pomoci,opravdově pomoci

JIŽ TŘETÍ ROK NAVŠTĚVUJI PANÍ LENKU DOSTALÍKOVOU A MOHU JÍ VŠEM MOC MOC DOPORUČIT,VÝBORNÁ DOKTORKA,TERAPEUTKA.NĚMĚNILA BYCH ZA JINÉHO DOKTORA.

S paní doktorkou jsem moc spokojená! Její vyšetření probíhalo moc příjemným a poklidným způsobem. Mohu jen doporučit!

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den dostala jsem na vás kontakt zabýváte se prosím i dětskou psychologií? potřebovala bych vyšetřit dceru děkuji s pozdravem

Dobrý den, pracujeme i s dětmi, mimo raný věk /0-3 roky/, jak v ordinaci v Karviné, tak v Ostravě ve Slezském psychologickém středisku. Kontakt najedete na webových stránkách i další informace. Aktuální objednací doba je 2 měsíce. Zdraví Lenka Dostalíková

Mgr. Lenka Dostalíková

• Dobrý den, jsem vdaná 17 let, máme velký problém, manžel se mnou 5 let nespí, nemůžu se ho ani dotknout, obejmout, přitulit se, problém jsem se snažila s ním řešit, ale nechce se o tom bavit je mladý 45 let, má 2 práce, je obézní a má vysoký tlak, jsem už unavená řešit tuto situaci pořád dokola, nechce k odborníkovi, není schopný mi říct co se děje a Já nechci zahodit manželství, které jinak v podstatě funguje, ale jsem žena která má taky své potřeby a sex je důležitá součást manželství, vztahu, jinou ženu nemá, prosím poraďte mi nechci se rozvádět máme spolu 16 letou dceru, připadá mi, že se někde bloknul, přiznávám, že jsem měla 2 leté období kdy jsem pila alkohol, ale nejsem alkoholik a sama jsem přestala pít, problémy byly i předtím, ví i o mém sexuálnímu úletu a sám chápe, že si to zavinil sám, nevím co dál jsrm už bezradná a trápím se on sám nechce nic dělat, řešit, při hádce řekl, že je to normální že takhle žijeme a že nechce spát s nikým, děkuji aspoň za nějakou radu, obvodní lékař mi doporučil psychiatra

Dobrý den, to , co prožíváte si zaslouží zcela jistě psychologické poradenství, ne psychiatrické, doporučuji vám osobní návštěvu, řešení po internetu není optimální .
    Slezské psychologické středisko Otrava . I v tomto těžkém manželském období je důležité, že manžel chce zůstat s vámi, že fungují jiné aspekty partnerského života kromě sexuálního a uvidíte , kam se to dá posunout. Zdraví Lenka Dostalíková

Mgr. Lenka Dostalíková