Lea Šromová, neurolog Hlučín

MUDr. Lea Šromová

Neurolog Více

Dětská neurologie Hlučín s.r.o.

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

• Smyslové poruchy
  • Poruchy řeči
  • Epilepsie

• dětská neurologie
  • neurologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Moje zkušenost byla opravdu otřesná. MUDr byla od prvního okamžiku nepříjemná, povýšena a k dceři se chovala naprosto příšerně, žádná empatie prostě nic.! Byly sme tam jednou a vícekrát už nepůjdeme.!

Umístění: Dětská neurologie Hlučín s.r.o. klinické vyšetření

Dnešní návštěva u p. Doktorky Sromove mne velmi potěšila. Jak její empatii, tak jejím přístupem. Je to opravdu lékařka na správném místě!Velice mne překvapilo brzké objednání. Musím také pochválit sestřičku. . Moc příjemná. Děkujeme. Lesova

Umístění: jiné místo Jiný

Veľmi milá pani doktorka. Vždy všetko vysvetlí, snaží sa poradiť. Nikdy nebola nepríjemná. Za nás teda super.

Umístění: Dětská neurologie Hlučín s.r.o. klinické vyšetření

Paní doktorka je velmi příjemná profesionálka. Empatická k dětem i k rodičům. Naše zkušenosti s paní doktorkou jsou jen pozitivní.

Umístění: Dětská neurologie Hlučín s.r.o. vyšetření syna

Nerozumím špatným recenzím na paní doktorku. Za nás přesně pravý opak toho co se tady píše. Vzhledem k vážné diagnóze syna nás vzala přednostně. Byla velice milá, empatická a profesionální. Nemoc bohužel poznala ihned a další vyšetření její tvrzení jen potvrdilo. Je opravdový profesionál. Bylo vidět, že je jí to moc líto. Jsme moc vděční za její přístup. A za nás určitě doporučujeme.

Umístění: Dětská neurologie Hlučín s.r.o. Docházení se synem

Paní doktorka je velmi nepříjemná, arogantní, při nějakém dotazu dává najevo, že ona je něco víc a já nula. Je věčně nespokojená, taková jakoby mimo, práce ji zřejmě nebaví a rodičům to dává znát. Hledáme si nového neurologa. S paní Šromovou se nespolupracuje vůbec pěkně.

Umístění: Dětská neurologie Hlučín s.r.o. vyšetření syna

asi tak 3x co jsem tam byla se synem pokaždé byla doktorka na mě nepříjemná a arogantní nesmíte se na nic zeptat čemu nerozumíte
:( pro mě špatná zkušenost a jdu se synem jinam

Umístění: Dětská neurologie Hlučín s.r.o. Dcera

Paní doktorka je úžasná, má vřelý přístup k dceři. Vše vysvětlí.Dcera se vždy na paní doktorku těší. Škoda, že takových lékařů není více.

Nejsem doktor, takže můžu hodnotit "pouze" přístup paní doktorky. Právě jsem se vrátila s malým dítětem z FNO (dětská neurologie). Po docela náročném vyšetření jsem se šla zeptat dr. Šromové na výsledky a zjistit, kdy bude možné s dítětem opustit nemocnici/co bude dál. Asi po tříminutovém rozhovoru mě paní doktorka v podstatě sprostě vyhodila z kanceláře s tím, že ji zdržuji v práci a že se se mnou nebude bavit (a opravdu začala telefonovat, na mě už se ani nepodívala). Něco takového jsem v životě nezažila. S dr. Šromovou už v životě nechci mít nic společného. Kolářová

• Smyslové poruchy
  • Poruchy řeči