Dětská neurologie Hlučín s.r.o.

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

• Smyslové poruchy
  • Poruchy řeči
  • Epilepsie

• dětská neurologie
  • neurologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Dětská neurologie Hlučín s.r.o. Jiný

Paní doktorka byla velice arogantní, povýšena, nesympatická. Na to, že se věnuje práci s dětmi, bych čekala úplně jiný přístup. Syn si hezky hrál s hračkami, které má v ordinaci, načež mi řekla, že je nevychovaný a nemůžeme se ani bavit.
Byla v okolí jediná, která přijímá pacienty v krátkém termínu, tak jsem byla velice šťastná. Teď už ale vím proč.
Už nikdy více!

Umístění: Dětská neurologie Hlučín s.r.o. základní vyšetření

Ja jsem maximálně spokojená. Super přístup, sestřička i doktorka velice sympatické a tolerantní -dcera plakala, nechtěla se nechat vyšetřit. Mají velice příjemnou sesternu i ordinaci přizpůsobenou dětem, tvoří to velice příjemné prostředí. Vše nám paní doktorka vysvětlila, sestřička také. Určitě můžu doporučit. :-)

Umístění: Dětská neurologie Hlučín s.r.o. základní vyšetření

Paní doktorka je skvělá moje dcera má strach z lékařů ale jak jedeme za paní doktorkou dcera jse těší,paní doktorka mi vše vysvětlí sestřička to umí skvělé z dětmi já jsem z paní doktorkou spokojená cesta z Ov do Hlučína mi zato stojí.Šajnohová

Umístění: jiné místo Jiný

Moje zkušenost byla opravdu otřesná. MUDr byla od prvního okamžiku nepříjemná, povýšena a k dceři se chovala naprosto příšerně, žádná empatie prostě nic.! Byly sme tam jednou a vícekrát už nepůjdeme.!

Umístění: Dětská neurologie Hlučín s.r.o. klinické vyšetření

Dnešní návštěva u p. Doktorky Sromove mne velmi potěšila. Jak její empatii, tak jejím přístupem. Je to opravdu lékařka na správném místě!Velice mne překvapilo brzké objednání. Musím také pochválit sestřičku. . Moc příjemná. Děkujeme. Lesova

Umístění: jiné místo Jiný

Veľmi milá pani doktorka. Vždy všetko vysvetlí, snaží sa poradiť. Nikdy nebola nepríjemná. Za nás teda super.

Umístění: Dětská neurologie Hlučín s.r.o. klinické vyšetření

Paní doktorka je velmi příjemná profesionálka. Empatická k dětem i k rodičům. Naše zkušenosti s paní doktorkou jsou jen pozitivní.

Umístění: Dětská neurologie Hlučín s.r.o. vyšetření syna

Nerozumím špatným recenzím na paní doktorku. Za nás přesně pravý opak toho co se tady píše. Vzhledem k vážné diagnóze syna nás vzala přednostně. Byla velice milá, empatická a profesionální. Nemoc bohužel poznala ihned a další vyšetření její tvrzení jen potvrdilo. Je opravdový profesionál. Bylo vidět, že je jí to moc líto. Jsme moc vděční za její přístup. A za nás určitě doporučujeme.

Umístění: Dětská neurologie Hlučín s.r.o. Docházení se synem

Paní doktorka je velmi nepříjemná, arogantní, při nějakém dotazu dává najevo, že ona je něco víc a já nula. Je věčně nespokojená, taková jakoby mimo, práce ji zřejmě nebaví a rodičům to dává znát. Hledáme si nového neurologa. S paní Šromovou se nespolupracuje vůbec pěkně.

Umístění: Dětská neurologie Hlučín s.r.o. vyšetření syna

asi tak 3x co jsem tam byla se synem pokaždé byla doktorka na mě nepříjemná a arogantní nesmíte se na nic zeptat čemu nerozumíte
:( pro mě špatná zkušenost a jdu se synem jinam

• Smyslové poruchy
  • Poruchy řeči