Olomoucká 256/48, Opava

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

• dětská neurologie
  • neurologie

Umístění: Dětská neurologie Šromová diagnostické vyšetření

Paní doktorka se skvělým smyslem pro humor, empatická. Srozumitelné a ucelené info, jemná manipulace s miminem. Zdravý pohled na situaci, žádné “bulíkování”. Děkujeme!

Umístění: Dětská neurologie Šromová diagnostické vyšetření

S touhle paní doktorkou se nedalo spolupracovat. Neumí to vůbec s dětmi mluví sněmi jak s dospělým jedincem. I to dítě má sní strach, po tom co začne mluvit komunikovat. Už se ani nedivím proč s radostí vás vezme. Měla by se zamyslet na sebou a starou školu vypustit o obnovit.

Umístění: Dětská neurologie Šromová základní vyšetření

Milá pani doktorka s osobitým smyslem pro humor. Vše srozumitelně vysvětleno a pečlivě vyšetřeno. Maximální spokojenost, paní doktorka je odborník na svém místě s letitými zkušenostmi - vřele doporučuji.

Umístění: Dětská neurologie Šromová Jiný

Paní doktorka byla velice arogantní, povýšena, nesympatická. Na to, že se věnuje práci s dětmi, bych čekala úplně jiný přístup. Syn si hezky hrál s hračkami, které má v ordinaci, načež mi řekla, že je nevychovaný a nemůžeme se ani bavit.
Byla v okolí jediná, která přijímá pacienty v krátkém termínu, tak jsem byla velice šťastná. Teď už ale vím proč.
Už nikdy více!

Umístění: Dětská neurologie Šromová základní vyšetření

Ja jsem maximálně spokojená. Super přístup, sestřička i doktorka velice sympatické a tolerantní -dcera plakala, nechtěla se nechat vyšetřit. Mají velice příjemnou sesternu i ordinaci přizpůsobenou dětem, tvoří to velice příjemné prostředí. Vše nám paní doktorka vysvětlila, sestřička také. Určitě můžu doporučit. :-)

Umístění: Dětská neurologie Šromová základní vyšetření

Paní doktorka je skvělá moje dcera má strach z lékařů ale jak jedeme za paní doktorkou dcera jse těší,paní doktorka mi vše vysvětlí sestřička to umí skvělé z dětmi já jsem z paní doktorkou spokojená cesta z Ov do Hlučína mi zato stojí.Šajnohová

Moje zkušenost byla opravdu otřesná. MUDr byla od prvního okamžiku nepříjemná, povýšena a k dceři se chovala naprosto příšerně, žádná empatie prostě nic.! Byly sme tam jednou a vícekrát už nepůjdeme.!

Umístění: Dětská neurologie Šromová klinické vyšetření

Dnešní návštěva u p. Doktorky Sromove mne velmi potěšila. Jak její empatii, tak jejím přístupem. Je to opravdu lékařka na správném místě!Velice mne překvapilo brzké objednání. Musím také pochválit sestřičku. . Moc příjemná. Děkujeme. Lesova

Veľmi milá pani doktorka. Vždy všetko vysvetlí, snaží sa poradiť. Nikdy nebola nepríjemná. Za nás teda super.

Umístění: Dětská neurologie Šromová klinické vyšetření

Paní doktorka je velmi příjemná profesionálka. Empatická k dětem i k rodičům. Naše zkušenosti s paní doktorkou jsou jen pozitivní.