ORL ordinace
Pod Nemocnicí 116/III, Sušice

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pana doktora Vojtu absolutně nedoporučuji. Vyrazila jsem za panem doktorem s akutními bolesti ucha mého tříletého syna. (Teploty, plač z bolesti). Nebyli jsme objednaní, ale to nemůžu dopředu vědět, kdy bude mému synovi bolet ucho. Ordinační hodiny má pan doktor do 16h, my přijeli v půll 4 a dostalo se nám odpovědi, že již mají po pracovní době a i po vylíčení stavu mého syna, syna neošetřil. Doporučil nám se objednat nebo přijít následujicí pracovní den a vysedět si to. Nepřijde mi to jako adekvátní jednání v případě dítěte.

Umístění: ORL ordinace Jiný

Pan doktor mi zachránil život , nikdo není 100%,v mém případě, ale udělal co mohl a děkuji mu za to velmi děkuji.

Znám pana doktora Vojtu z Plzně jako odborníka na svém místě a velmi lidského člověka.Syn měl od dětství problémy s imunitou a byl to právě pan doktor Vojta, který nám poradil a synovi i operoval nosní mandle.Jen je Škoda,že už ordinuje je v jiném městě jinak bych ho všem doporučovala.Jehlíková

K panu doktorovi jsem se po přečtení těchto stránek bála jít. Avšak vyšetřil mne mile, efektivně, byl vtipný. Přišla jsem s angínou, bolely mne i dutiny a ucho. Mudr. L. Vojta zvolil antibiotika Penbene. Dle příbalového letáku jsou přesně na můj problém. Pan doktor se nechová mediálně, ale přirozeně. Ordinace je útulná, pro děti jsou připraveny hračky. Čekárna a ordinace jsou odděleny "šoupacími" dveřmi, mohlo by teoreticky být skrz slyšet, ale TV s aktuálním politickým děním tvořilo kulisu. Jestli jedna postarší paní v čekárně slyšela o mém zánětu krku, nosu a mandlí, tak mi to vůbec nevadí. :-) Nejsem známá ani příbuzná pana doktora. Jen mi kritika výše přišla zvláštní. Zažila jsem totiž několik zubařů, urologů a gynekologů, kteří byli samý úsměv a opomenuli u mne vážné potíže a reference měli přesto jednoznačně kladné.

Nepříjemné prostředí počínaje čekárnou (malá, špinavá, propojená s ordinací, absolutně bez soukromí pro ošetřované),by se dalo ještě tolerovat,... nepříjemné, arogantní a ironické chování pana doktora však nikoliv, jeho odbornou profesní úroveň po jedné návštěvě (vícekrát k němu dobrovolně opravdu nepůjdu) nemohu objektivně posoudit, nicméně se mi zdá, že zdravotní problémy by řešil příliš radikálně, bez komplexního posouzení stavu a snahy zjistit skutečnou příčinu nemoci, neochota pacientům cokoliv vysvětlit a opovržlivé vyjadřování vůči ostatním lékařům - jeho kolegům jsou dle mého názoru rovněž nepřijatelné, osobně doporučuji navštívit jihého lékaře i za cenu, že to nebude přímo v Sušici

Dobrý den, když čtu tyto řádky musím reagovat. Nezdá se mi, že by pan doktor byl takový mrzout jak ho tady někdo popisuje. K mé osobě byl pan doktor moc hodný a velmi ochotný. I sestřička je moc hodná. Já jsem spokojená i s jeho léčbou. Pane doktore přeju více spokojených pacientů.

Pan doktor je velmy náladový(většinou má náladu špatnou), ordinační hodiny nedodržuje a ta jeho čekárna je katastrofická!(vidíte a slišíte kompletně vše v "ordinaci", žádné soukromý.... Nejvíc ho zajímá poplatek a jeho léčebné "úspěchy" taky ni moc, spíš nic. Pokud mohu doporučit, pokud to, jde jděte rači jinam!!! Jo a je závodní lékař pro Solodoor, a to má specializaci URL

Jednání a léčba pana doktora je z mého hlediska velmi efektivní. Nehledá výmluvu jako ostatní doktoři , kteří si neví s pacientem rady, ale řeší problémy pacienta k jeho spokojenocti. Chodíme k němu celá rodina a jsme s ním velmi spokojeni. Podle jiných hodnocení se pan doktor chová k sestám ošklivě a nadřazeně. Pokud mají sesty s panem doktorem problém, tak ruku na srdce a vzpomeňte si na některé sestry a jejich arogantní a nezodpovědné vystupování nejen k pacientům ale i k doktorům.

Já teda nevím, ale mně pan doktor přijde uplně normální.

Asi posloucháte špatné pacienty, typu pana Krejculinka... Pan doktor se chová ke každému pacientu individuálně- tak jak si každý zaslouží. Byla bych moc rád, kdyby nedocházelo k osočování, protože výběr lékaře je na každém- pokud Vám nevyhovuje jeho mozek (smekám, že mu vidíte do nitra lebky...), tak k němu nech´dte a vyberte si jiného odborníka. Bohužel vím, že lepší odborníka na Klatovsku nenajdete... Já mám s panem doktorem zkušenosti výborné. Je velmi laskavý, vstřícný a hlavně, což je u lékaře nejdůležitější chytrý, zručný a na svém místě. Kohokoliv potkám, každý p. MUDr. Ladislava Vojtu chválí. Jsem s ním nad míru spokojená. Můžu jen a jen doporučit.