Adresa

Edisonova 1185, Chomutov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
18 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Viroza

K panu doktorovi jsem sla jako k zastupujicimu lekari me obvodni lekarky, ktera cerpala dovolenou. Nejsem clovek, ktery by s kazdym pichnutim behal k doktorovi. Nachlazeni apod si lecim doma a bezne pri tom funguju a chodim do prace. Nyni jsem na RD, kojim, takze virozy se drzi delsi dobu, jelikoz si nemohu vzit bezne leky. Kdyz uz se me to drzelo tyden a vubec se to nelepsilo, rozhodla jsem se navstivit doktora. Bohuzel me zaskocila arogantnost pana Vencla. Sice to byla ,,jen" viroza, takze na jednu stranu chapu, ze jsem ho asi obtezovala, ale kdyz si clovek predstavi, ze si nemuze vzit nic na bolest, v noci se nevyspi kvuli ucpanenu nosu a nebo kojeni a pres den musi fungovat s rocni dcerou a je na to clovek uplne sam, tak to opravdu neni nic prijemneho a nikomu bych to neprala. Tohoto doktora nedoporucuju.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Od ,,pana,, doktor aodejdu k jinému co nejdříve.Je to arogantní,nevychovaní chlap.Kdybych si sama nezašla ke specialistovy do dneška by tvrdil že simuliji a nevěděl by že mám hypertenzi a beru 5 prášků denně,,navíc podle něj mám vše s nadváhy,,snad i zánět středního ucha,,,minulý měsíc nepřijel k mojí mamoince která ho zoufale volala že je jí zle,prý neměl čas a ona 3 dny na to umřela.LLékař který léčí lidi od stolu ke dvěřím by měl odejít konečně do důchodu.!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Velmi zkušený lékař.Před třemi lety léčil mamču se zánětem průdušek,po návštěvě doma a vyšetření,okamžitý převoz na JIP Chomutov s plicní embolií.Doslova ji zachránil za pět minut dvanáct.
Bohužel měla embolii znova,ale ta se jí nestala tady,ale v jiné části republiky,kde ji lékař po ranní návštěvě nezjistil. Pan Vencl je člověk na správném místě


F
Ověřeny pacient

Musím jen potvrdit, to co jsem psala již dříve. V současné době mám zdr. potíže, velmi neurčitého rázu, ale velmi obtěžující. Většina lékařů by mne považovala za simulanta, ale pan doktor se mi evidentně snaží pomoct a zjistit příčinu mých potíží.


P
Ověřeny pacient

Já si na něho nemohu stěžovat, mám vážnou diagnozu a kdykoliv mám nějaký jiný zdravotní problém, ihned mi odesílá na další vyšetření, aby se nic nezanedbalo.U mého manžela je to stejné. Dokáže dobře rozeznat, kdo je opravdu nemocný a udělá pro něj vše, co je třeba. Arogantní ani nafoukaný mi nepřipadá i když jeho vzhled k tomu trochu navádí. Jediné co mi vadí, jsou ty stálé dovolené.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi již chodím dlouhá léta, je fakt, že umí být nepříjemný. Ale nikdy jsem neměla problém s tím, že by mne neposlal na potřebná vyšetření. OPravdu si myslím, že jeho nepříjemné chování si zapříňují většinou lidé sami. Dlouhá léta pracuji ve zdravotnictví a chování veřejnosti vůči nám zdravotníkům je slušně řečeno" velmi zvláštní". Pana doktora považuji za dobrého odborníka.Ale nepatří k těm lékařům, kteří neléčí, ale za každou cenu se snaží vyhovět "přáním" pacientů.


velmi dobrý


Ověřeny pacient

Domnívám se,že Dr.Vencl patří právě díky své dlouholeté praxi a zkušenostem k velmi dobrým doktorům.Jeho rozvážnost může na některé lidi působit jako projev arogance,ale je tomu právě naopak.To,že se někdy čeká déle v čekárně je způsobeno množstvím pacientů,kteří se právě k tomuto doktorovi hlásí a věří mu. Já osobně a celá naše rodina jsme s ním naprosto spokojeni.


Nemam ho rad pokaždy když k němu jdu mam hrozny pocit že si potom beru dovolenou abych se sam vylečil a určil si diagnozu sam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D

Náladový sice je ale umí a vyzná se.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti