Ord. praktického lékaře pro dospělé
Edisonova 1185, Chomutov

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Viroza

K panu doktorovi jsem sla jako k zastupujicimu lekari me obvodni lekarky, ktera cerpala dovolenou. Nejsem clovek, ktery by s kazdym pichnutim behal k doktorovi. Nachlazeni apod si lecim doma a bezne pri tom funguju a chodim do prace. Nyni jsem na RD, kojim, takze virozy se drzi delsi dobu, jelikoz si nemohu vzit bezne leky. Kdyz uz se me to drzelo tyden a vubec se to nelepsilo, rozhodla jsem se navstivit doktora. Bohuzel me zaskocila arogantnost pana Vencla. Sice to byla ,,jen" viroza, takze na jednu stranu chapu, ze jsem ho asi obtezovala, ale kdyz si clovek predstavi, ze si nemuze vzit nic na bolest, v noci se nevyspi kvuli ucpanenu nosu a nebo kojeni a pres den musi fungovat s rocni dcerou a je na to clovek uplne sam, tak to opravdu neni nic prijemneho a nikomu bych to neprala. Tohoto doktora nedoporucuju.

Od ,,pana,, doktor aodejdu k jinému co nejdříve.Je to arogantní,nevychovaní chlap.Kdybych si sama nezašla ke specialistovy do dneška by tvrdil že simuliji a nevěděl by že mám hypertenzi a beru 5 prášků denně,,navíc podle něj mám vše s nadváhy,,snad i zánět středního ucha,,,minulý měsíc nepřijel k mojí mamoince která ho zoufale volala že je jí zle,prý neměl čas a ona 3 dny na to umřela.LLékař který léčí lidi od stolu ke dvěřím by měl odejít konečně do důchodu.!!!!

Velmi zkušený lékař.Před třemi lety léčil mamču se zánětem průdušek,po návštěvě doma a vyšetření,okamžitý převoz na JIP Chomutov s plicní embolií.Doslova ji zachránil za pět minut dvanáct.
Bohužel měla embolii znova,ale ta se jí nestala tady,ale v jiné části republiky,kde ji lékař po ranní návštěvě nezjistil. Pan Vencl je člověk na správném místě

Musím jen potvrdit, to co jsem psala již dříve. V současné době mám zdr. potíže, velmi neurčitého rázu, ale velmi obtěžující. Většina lékařů by mne považovala za simulanta, ale pan doktor se mi evidentně snaží pomoct a zjistit příčinu mých potíží.

Já si na něho nemohu stěžovat, mám vážnou diagnozu a kdykoliv mám nějaký jiný zdravotní problém, ihned mi odesílá na další vyšetření, aby se nic nezanedbalo.U mého manžela je to stejné. Dokáže dobře rozeznat, kdo je opravdu nemocný a udělá pro něj vše, co je třeba. Arogantní ani nafoukaný mi nepřipadá i když jeho vzhled k tomu trochu navádí. Jediné co mi vadí, jsou ty stálé dovolené.

K panu doktorovi již chodím dlouhá léta, je fakt, že umí být nepříjemný. Ale nikdy jsem neměla problém s tím, že by mne neposlal na potřebná vyšetření. OPravdu si myslím, že jeho nepříjemné chování si zapříňují většinou lidé sami. Dlouhá léta pracuji ve zdravotnictví a chování veřejnosti vůči nám zdravotníkům je slušně řečeno" velmi zvláštní". Pana doktora považuji za dobrého odborníka.Ale nepatří k těm lékařům, kteří neléčí, ale za každou cenu se snaží vyhovět "přáním" pacientů.

velmi dobrý

Domnívám se,že Dr.Vencl patří právě díky své dlouholeté praxi a zkušenostem k velmi dobrým doktorům.Jeho rozvážnost může na některé lidi působit jako projev arogance,ale je tomu právě naopak.To,že se někdy čeká déle v čekárně je způsobeno množstvím pacientů,kteří se právě k tomuto doktorovi hlásí a věří mu. Já osobně a celá naše rodina jsme s ním naprosto spokojeni.

Nemam ho rad pokaždy když k němu jdu mam hrozny pocit že si potom beru dovolenou abych se sam vylečil a určil si diagnozu sam.

Náladový sice je ale umí a vyzná se.