Ladislav Václavec, chirurg Krnov

MUDr. Ladislav Václavec

Uložit

Chirurg Více

19 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Odbor. lékař chirurgie, porad. činnost
Ježnická 19/1648, Krnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Děkuji celému Lékařskému kolektivu chirurgie,za záchranu mého života.V roce2005 jsem byl hospitalizován v nemocnici Krnov,kde mne zachránili život,za 5.minut dvanáct.Operoval mne Pan MUDr Václavec Ladislav.Dnes už na chirurgii není,ale jsou tam jiný skvělý doktoři.Krnovská nemocnice je,na špičkové úrovni.S pozdravem a přáním hezkého dne Rudolf Václav.

J
Ověřený profil

Výborný lékař a člověk. Vřele doporučuji !!!Umí poradit,umí pochopit,umí vysvětlit a umí vyřešit!

J

Vynikající lékař, profesionál a především skvělý člověk s lidským přístupem..Za všechnu jeho péči a obětavost mu patří VELIKÝ DÍK..skláním se před jeho umem..Za sebe a všechny spokojené pacienty mnohokráté DĚKUJI

Ohleduplný, milý a laskavý lékař, děkuji mu za krásně provedenou rektoskopii

M

Výborný odborník a vřelý člověk, i přes všechny obtíže všedního dne si vždy najde najde milé slovo. Vždy bych se svěřila do jeho rukou, věřím mu, i když vím, že nikdo není neomylný. Kéž by se zase plně věnoval chirurgii.

Výborný chirurg,ochotný,obětavý a přístupný k lidem.Vše srozumitelně vysvětlí.Poznala jsem z vlastní zkušenosti.Doktor s velkým D!!Pane doktore,děkuji!

Taky moc děkuji za vyléčení dcery a za lidský přístup.Hrát si na výborného lékaře nemusí, myslím že výborný opravdu je.Pokud má někdo špatné zkušenosti, má právo najít si jiného lékaře a neškodit člověku, na kterého bych se opět obrátila, kdybych měla zdravotní problémy.

D

Doktore, díky za vše, co jste profesně a lidsky udělal a děláte nejen pro mne. Jste rovný chlap a jak říká má žena a kámoši ušlechtilý člověk.

podplatitelný,něco za něco,jen si hraje na dobrého lékaře

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

MUDr.Václavce mi doporučili v Krnově známi a jsem rád, že jsem se s ním poznal a nechal se od něj operovat. Děkuji pane doktore.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti