Odbor. lékař chirurgie, porad. činnost
Ježnická 19/1648, Krnov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Děkuji celému Lékařskému kolektivu chirurgie,za záchranu mého života.V roce2005 jsem byl hospitalizován v nemocnici Krnov,kde mne zachránili život,za 5.minut dvanáct.Operoval mne Pan MUDr Václavec Ladislav.Dnes už na chirurgii není,ale jsou tam jiný skvělý doktoři.Krnovská nemocnice je,na špičkové úrovni.S pozdravem a přáním hezkého dne Rudolf Václav.

Výborný lékař a člověk. Vřele doporučuji !!!Umí poradit,umí pochopit,umí vysvětlit a umí vyřešit!

Vynikající lékař, profesionál a především skvělý člověk s lidským přístupem..Za všechnu jeho péči a obětavost mu patří VELIKÝ DÍK..skláním se před jeho umem..Za sebe a všechny spokojené pacienty mnohokráté DĚKUJI

Ohleduplný, milý a laskavý lékař, děkuji mu za krásně provedenou rektoskopii

Výborný odborník a vřelý člověk, i přes všechny obtíže všedního dne si vždy najde najde milé slovo. Vždy bych se svěřila do jeho rukou, věřím mu, i když vím, že nikdo není neomylný. Kéž by se zase plně věnoval chirurgii.

Výborný chirurg,ochotný,obětavý a přístupný k lidem.Vše srozumitelně vysvětlí.Poznala jsem z vlastní zkušenosti.Doktor s velkým D!!Pane doktore,děkuji!

Taky moc děkuji za vyléčení dcery a za lidský přístup.Hrát si na výborného lékaře nemusí, myslím že výborný opravdu je.Pokud má někdo špatné zkušenosti, má právo najít si jiného lékaře a neškodit člověku, na kterého bych se opět obrátila, kdybych měla zdravotní problémy.

Doktore, díky za vše, co jste profesně a lidsky udělal a děláte nejen pro mne. Jste rovný chlap a jak říká má žena a kámoši ušlechtilý člověk.

podplatitelný,něco za něco,jen si hraje na dobrého lékaře

MUDr.Václavce mi doporučili v Krnově známi a jsem rád, že jsem se s ním poznal a nechal se od něj operovat. Děkuji pane doktore.