Ladislav Václavec, chirurg Krnov

MUDr. Ladislav Václavec

Chirurg

19 názorů

Uložit


Adresa

Ježnická 19/1648, Krnov
Odbor. lékař chirurgie, porad. činnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

Děkuji celému Lékařskému kolektivu chirurgie,za záchranu mého života.V roce2005 jsem byl hospitalizován v nemocnici Krnov,kde mne zachránili život,za 5.minut dvanáct.Operoval mne Pan MUDr Václavec Ladislav.Dnes už na chirurgii není,ale jsou tam jiný skvělý doktoři.Krnovská nemocnice je,na špičkové úrovni.S pozdravem a přáním hezkého dne Rudolf Václav.


J
Ověřeny pacient

Výborný lékař a člověk. Vřele doporučuji !!!Umí poradit,umí pochopit,umí vysvětlit a umí vyřešit!


J

Vynikající lékař, profesionál a především skvělý člověk s lidským přístupem..Za všechnu jeho péči a obětavost mu patří VELIKÝ DÍK..skláním se před jeho umem..Za sebe a všechny spokojené pacienty mnohokráté DĚKUJI


Ohleduplný, milý a laskavý lékař, děkuji mu za krásně provedenou rektoskopii


M

Výborný odborník a vřelý člověk, i přes všechny obtíže všedního dne si vždy najde najde milé slovo. Vždy bych se svěřila do jeho rukou, věřím mu, i když vím, že nikdo není neomylný. Kéž by se zase plně věnoval chirurgii.


Výborný chirurg,ochotný,obětavý a přístupný k lidem.Vše srozumitelně vysvětlí.Poznala jsem z vlastní zkušenosti.Doktor s velkým D!!Pane doktore,děkuji!


Taky moc děkuji za vyléčení dcery a za lidský přístup.Hrát si na výborného lékaře nemusí, myslím že výborný opravdu je.Pokud má někdo špatné zkušenosti, má právo najít si jiného lékaře a neškodit člověku, na kterého bych se opět obrátila, kdybych měla zdravotní problémy.


D

Doktore, díky za vše, co jste profesně a lidsky udělal a děláte nejen pro mne. Jste rovný chlap a jak říká má žena a kámoši ušlechtilý člověk.


podplatitelný,něco za něco,jen si hraje na dobrého lékaře

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


MUDr.Václavce mi doporučili v Krnově známi a jsem rád, že jsem se s ním poznal a nechal se od něj operovat. Děkuji pane doktore.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti