MUDr. Ladislav Schaffelhofer

Zubař Více

Nové Hrady 1 adresa

Stomatologická ordinace
Hradební 338, Nové Hrady

Naprosto skvělý lékař, lidský a citlivý přístup, ochota řešit problém, empatie. Dokázal mi řešit problém, který by měl napravit můj zubní lékař. Má vynikající diagnostiku a skvělý odhad. Kdo k němu chodí jako ke svému zubnímu lékaři má vyhráno.

Hned ví, kde je problém, pracuje rychle, bez zbytečného protahování a přitom pečlivě. Když jeho vtípky berete s nadhledem, tak se i dost zasmějete :D. Velice příjemný, vstřícný a hlavně kvalitní stomatolog.

Vynikající, velmi, velmi šikovný lékař, vždycky vás vyslechne, je velmi pozorný, nikdy vás neodbyde a nenechává nic náhodě. Čas od času přihodí nějaký "drsný" vtípek se "stomatologickou tématikou", což citlivější povahy občas nemusí dobře snášet. Zachránil mi zub, který "zhonila" jiná doktorka, tak jsem u něj už zůstala, i když k němu dojíždím 40 km.

Pro mě nejlepší. Vždy ochotný a vždy pomůže.

Jeden z nejlepších stomatologů, který existuje.
Na prvním místě je pro něj pacient, a je to i vidět na vybavení jeho ordinace; nezůstává v ničem pozadu a snaží se mít pro pacienty jen a jen to nejlepší a nejnovější.

Zatím mám dobré zkušenosti

Nasadí a nepustí,ale svoji práci umí dokonale