jsem snim velice spokojeny,hodne mi pomohl a poradil,mohu ho jen doporucit a doufam,ze bude porad optimista a nesmim zapomenout na sestricku,ktera je vzdy mila,usmevava proste super!! Turek

Je v poho

Pana doktora mám ráda, přistupuje k člověku komplexně, nepředepisuje pouze léky, ale zajímá se také o původní příčiny.Pokud je třeba dalších vyšetření, předepíše je. Pro nás je dobrým rodinným lékařem, který pouze nesbírá body, ale zajímá se o člověka.

Pana doktora mám ráda, nepíše slepě léky, ale zajímá se i o příčiny. Na to mnoho lékařů nemá čas. Doporučí případná další potřebná vyšetření, pokud jsou potřeba. Tak si představuji rodinného lékaře, kterým on nám je. G. Horáková

Pan doktor typu ani ryba ani rak. Fajn pro starší lidi, kteří potřebují napsat stále stejné léky. Nic převratného nečekejte. Možná by stačila i cvičená opička... Ale zas je s ním občas i sranda. Pokud máte opravdu zdravotní problémy, které chcete vyřešit a ne se s nimi smířit a zestárnout, tak raději jinam.

má kladný přístup ke všem pacientům,mám ho ráda,vždy pomůže,poradí.Křížová M.