Ladislav Hnídek, psychiatr Česká Lípa

MUDr. Ladislav Hnídek

Psychiatr Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ronovská 846, Česká Lípa
Odborný lékař psychiatr

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
D
Umístění: Odborný lékař psychiatr Jiný

Panu doktorovi vděčím za svůj život. Pochopil mou diagnózu a dokázal se ji přizpůsobit, vzhledem k tomu, že nejsem zrovna "lehký pacient". Pan Hnídek je za mě nejlepší psychiatr, který tu ordinuje - špička v určování přesných diagnóz, výběru léků a celkově, ve svém oboru. Opravdu moc mi pomohl, stále pomáhá a budu mu za to vděčný do konce života.


I
Ověřeny pacient

problematika psychiatrie je složitější nežli např. interna, kde lze diagnozu doložit ověřitelným nálezem.posoudit práci psychiatra nemůže laik, navíc léčený. jediné co může, je subjektivně vyjádřit jak na něj jako lékař psychiatr působí.dle mého je dr. Hnídek velmi zkušený odborník. je pravda, že vystupuje s určitým nadhledem, což lze přičíst profesionalitě, v tomto oboru je to velmi na místě.Pokud narazíte na psychiatra "sluníčkáře" pak to není asi to nejlepší. ivan s.


Ověřeny pacient

Cenim si toho co pro mě tento doktor udělal, jsem mu moc vděčný :)


J
Ověřeny pacient

Mě sice neublížil, ale především (!) mi nepomohl, což jsem od něj potřeboval když jsem k němu dobrovolně přišel. Nemá empatii, je sám v zajetí svých představ, hraje si na důležitého. Je to pro mě průměrný až podprůměrný doktor, který je pasivní a "léčí" po staru : práškama. Né každého lze takto "vyléčit".


J

Ironicky nedůvěřivý a nesympatický lékař!


H
Ověřeny pacient

To není dobrý doktor! jen mě přivedl do větší deprese a je náladový, porušil lékařskou etiku. Doktor mám pomáhat a ne dohánět lidi k sebevraždě....hrůza,hledám si jiného lékaře,už nechci


Už dvakrát mě vytáhl z vlastního průšvihu(drogy,alkohol).Vždy bez výčitek,s nabídkou snad tisíce řešení a hlavně nastíněním budoucnosti,nechám-li si pomoc a budu spolupracovat.je mi záhadou,jak se ještě na nás dokáže usmívat,když mu za.....hlavu svýma blbostma.Nesmírně si ho vážím a všem ho doporučuju.Je to machr.Pane doktore DĚKUJI VÁM.Blanka


Ověřeny pacient

Je to nejlepší lékař ve svém oboru. Vykaz pro "cvikováka" - vaše starosti a Rotschildovy prachy, to bych chtěla mít !


Ověřeny pacient

Výborný lékař, vynikající specialista.A že se někomu zdá už starý ? To budeme jednou už všichni.


Ověřeny pacient

Řada uvedených komentářů svědčí o naprosté nekompetenci v psychiatrii, ta je pochopitelná neboť autoři nejspíš nejsou psychiatry.PAk je ovšem na místě,aby se zdrželi takových nesmyslných komentářů jako:"Dr. Hnídek je lékařský embrio. U pacienta D.M. ze Cvikova,zjistil že je klientem Vojenské zdr.pojištovny,a tak udělal z něho schizofrenika,nejen že si udělal z VOZP dojnou krávu ale i bez jeho souhlasu zkouší neustále nejnovější léky na schízu i dokonce zneužívá jeho důvěry" apod. Tyto bláboly hovoří především o psychopatii jejich autorů. POhoršovat se nad tím, že někdo byl lékařem ve věznici je projev ubohosti.
Mám s panem doktorem ty nejlepší osobní zkušenosti.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti