Ladislav Hnídek, psychiatr Česká Lípa

MUDr. Ladislav Hnídek

Psychiatr Více

Ronovská 846, Česká Lípa
Odborný lékař psychiatr

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Názory

Umístění: Odborný lékař psychiatr Jiný

Panu doktorovi vděčím za svůj život. Pochopil mou diagnózu a dokázal se ji přizpůsobit, vzhledem k tomu, že nejsem zrovna "lehký pacient". Pan Hnídek je za mě nejlepší psychiatr, který tu ordinuje - špička v určování přesných diagnóz, výběru léků a celkově, ve svém oboru. Opravdu moc mi pomohl, stále pomáhá a budu mu za to vděčný do konce života.

problematika psychiatrie je složitější nežli např. interna, kde lze diagnozu doložit ověřitelným nálezem.posoudit práci psychiatra nemůže laik, navíc léčený. jediné co může, je subjektivně vyjádřit jak na něj jako lékař psychiatr působí.dle mého je dr. Hnídek velmi zkušený odborník. je pravda, že vystupuje s určitým nadhledem, což lze přičíst profesionalitě, v tomto oboru je to velmi na místě.Pokud narazíte na psychiatra "sluníčkáře" pak to není asi to nejlepší. ivan s.

Cenim si toho co pro mě tento doktor udělal, jsem mu moc vděčný :)

Mě sice neublížil, ale především (!) mi nepomohl, což jsem od něj potřeboval když jsem k němu dobrovolně přišel. Nemá empatii, je sám v zajetí svých představ, hraje si na důležitého. Je to pro mě průměrný až podprůměrný doktor, který je pasivní a "léčí" po staru : práškama. Né každého lze takto "vyléčit".

Ironicky nedůvěřivý a nesympatický lékař!

To není dobrý doktor! jen mě přivedl do větší deprese a je náladový, porušil lékařskou etiku. Doktor mám pomáhat a ne dohánět lidi k sebevraždě....hrůza,hledám si jiného lékaře,už nechci

Už dvakrát mě vytáhl z vlastního průšvihu(drogy,alkohol).Vždy bez výčitek,s nabídkou snad tisíce řešení a hlavně nastíněním budoucnosti,nechám-li si pomoc a budu spolupracovat.je mi záhadou,jak se ještě na nás dokáže usmívat,když mu za.....hlavu svýma blbostma.Nesmírně si ho vážím a všem ho doporučuju.Je to machr.Pane doktore DĚKUJI VÁM.Blanka

Je to nejlepší lékař ve svém oboru. Vykaz pro "cvikováka" - vaše starosti a Rotschildovy prachy, to bych chtěla mít !

Výborný lékař, vynikající specialista.A že se někomu zdá už starý ? To budeme jednou už všichni.

Řada uvedených komentářů svědčí o naprosté nekompetenci v psychiatrii, ta je pochopitelná neboť autoři nejspíš nejsou psychiatry.PAk je ovšem na místě,aby se zdrželi takových nesmyslných komentářů jako:"Dr. Hnídek je lékařský embrio. U pacienta D.M. ze Cvikova,zjistil že je klientem Vojenské zdr.pojištovny,a tak udělal z něho schizofrenika,nejen že si udělal z VOZP dojnou krávu ale i bez jeho souhlasu zkouší neustále nejnovější léky na schízu i dokonce zneužívá jeho důvěry" apod. Tyto bláboly hovoří především o psychopatii jejich autorů. POhoršovat se nad tím, že někdo byl lékařem ve věznici je projev ubohosti.
Mám s panem doktorem ty nejlepší osobní zkušenosti.