Odborný lékař psychiatr
Ronovská 846, Česká Lípa

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odborný lékař psychiatr Jiný

Moje zkušenost (z roku 2021) je bohužel otřesná až traumatická. Lékař se choval sarkasticky, když jsem se mu svěřil s citlivou osobní věcí, dezinterpretoval ji a vysmál se mi. Byl jsem natolik zaražený (a navíc oslabený depresí, kvůli které jsem lékaře navštívil), že jsem nebyl moc schopen se bránit. Lékař mi předepsal léky, o které jsem požádal, to bylo snad jediné pozitivum návštěvy. Jinak mi ta zkušenost na duši mnohem víc ublížila než pomohla. Nedovedu si představit, že bych tohoto lékaře navštěvoval pravidelně. Naštěstí jsem si po čase našel jinou psychiatričku, naopak velmi milou a empatickou.

Umístění: Odborný lékař psychiatr Jiný

Během návštěvy řešil problémy jiných pacientů, nebyl dostatek času na řešení důvodu návštěvy. Nesdělil mi předpoklad diagnózy, toto sdělil partnerovi. Pan doktor se velmi podrobně ptal na moje majetkové poměry a pracovní poměr.

Umístění: Odborný lékař psychiatr Jiný

U pana MUDr. Hnídka se léčím dlouhodobě, a musím si ho chválit, rád pomůže
a moc mi pomohl. Díky panu Hnídkovi mohu vést normální život i on sám má ze mě radost. Rád všechno vysvětlí a vystaví kdejaké potvrzení nebo doporučení na moji prosbu. Doporučuji.

Umístění: Odborný lékař psychiatr Jiný

Panu doktorovi vděčím za svůj život. Pochopil mou diagnózu a dokázal se ji přizpůsobit, vzhledem k tomu, že nejsem zrovna "lehký pacient". Pan Hnídek je za mě nejlepší psychiatr, který tu ordinuje - špička v určování přesných diagnóz, výběru léků a celkově, ve svém oboru. Opravdu moc mi pomohl, stále pomáhá a budu mu za to vděčný do konce života.

problematika psychiatrie je složitější nežli např. interna, kde lze diagnozu doložit ověřitelným nálezem.posoudit práci psychiatra nemůže laik, navíc léčený. jediné co může, je subjektivně vyjádřit jak na něj jako lékař psychiatr působí.dle mého je dr. Hnídek velmi zkušený odborník. je pravda, že vystupuje s určitým nadhledem, což lze přičíst profesionalitě, v tomto oboru je to velmi na místě.Pokud narazíte na psychiatra "sluníčkáře" pak to není asi to nejlepší. ivan s.

Cenim si toho co pro mě tento doktor udělal, jsem mu moc vděčný :)

Mě sice neublížil, ale především (!) mi nepomohl, což jsem od něj potřeboval když jsem k němu dobrovolně přišel. Nemá empatii, je sám v zajetí svých představ, hraje si na důležitého. Je to pro mě průměrný až podprůměrný doktor, který je pasivní a "léčí" po staru : práškama. Né každého lze takto "vyléčit".

Ironicky nedůvěřivý a nesympatický lékař!

To není dobrý doktor! jen mě přivedl do větší deprese a je náladový, porušil lékařskou etiku. Doktor mám pomáhat a ne dohánět lidi k sebevraždě....hrůza,hledám si jiného lékaře,už nechci

Už dvakrát mě vytáhl z vlastního průšvihu(drogy,alkohol).Vždy bez výčitek,s nabídkou snad tisíce řešení a hlavně nastíněním budoucnosti,nechám-li si pomoc a budu spolupracovat.je mi záhadou,jak se ještě na nás dokáže usmívat,když mu za.....hlavu svýma blbostma.Nesmírně si ho vážím a všem ho doporučuju.Je to machr.Pane doktore DĚKUJI VÁM.Blanka