Ordinace léčby bolesti
Tyršova 56, Brno

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

MUDr. Fildán mi jako jediný, po sedmiměsíčním trápení, diagnostikoval příčinu problémů (téměř hned při první návštěvě), které mně trápily. Po sérii nekonečných a nepříjemných vyšetřeních mi bylo vždy řečeno, že jsem zdravá (někdy i dost nezdvořile, nic mi není a to i přesto, že ultrazvuk ukazoval na jistý útvar na játrech a doporučení došetřit vše na CT. Nikdo mne na toto vyšetření neposlal, až MUDr. Fildán. Potíže začali ustupovat ( konečně po sedmi měsících ) po přípravcích, které jsem od pana lékaře dostala.
Na CT byl nádor i na slinivce, který ( to nikdo nechápal ) se nejspíš ztratil, protože až na operačním sále se zjistilo, že tam nic není a slinivka je pouze zvětšená. Jsem laik ale cítím, že mi opravdu hodně pomohla jeho léčba.
Teď mám po operaci a můžu jen konstatovat, že nade mnou byl můj anděl strážný a tento lékař. Navíc je velmi příjemný a empatický. Velice doporučuji.

Doporučuji tohoto lékaře - akupunkturou mi velmi pomohl s migrénou

velmi dobrý lékař.Lidský,empatický,vřele doporučuji.