MUDr. Ladislav Bachura

Ortoped Více

Ústí nad Orlicí 1 adresa

CHS Galen, v. o. s.
Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: CHS Galen, v. o. s. bolest lokte

Pana doktora vřele doporučuji, je to skvělý lékař, již několikrát mi velmi pomohl a vyléčil problém. Zároveň je velmi milý a klidný člověk, takových doktorů si velmi vážím.

Je nejen dobrým doktorem, ale i skvělým odborníkem přes paragrafy. Vždy dobře poradí a pomůže! Pohodové, poklidné a přátelské vystupování mu není cizí :-)!

Léčilo mně několik ortopedů takže mám s kým srovnávat .Pan doktor je Opravdový profesionál. A velmi příjemný člověk.

Taková péče se a přístup k pacientovy má cenu zlata.Odborník na svém místě.Sem se budu rád vracet jako pacient. Děkuji

Byli jsme tam s 3ročním synem,a velká spokojenost. Super komunikace lékař-dítě.
Syn se ho vůbec nebál :-) Problém byl akorát organizační, čekání 2 hodiny s tak malým dítětem v čekárně i po předchozím objednání je hodně.

100% profesionál s velmi lidským přístupem

Ohodnotila bych též jako skvělého odborníka,s perfektním a příjemným vystupováním.Pro vyléčení pacienta dělá maximum.

Pan doktor je velice příjemný, hovoří o problému, jeví se jako odborník, který ví, co dělá. "Akční a pružná" sestřička dokáže výborně komunikovat, neměla jsem rozhodně pocit, že otravuji či jdu nevhod. V případě problému se na pana doktora opět s jistotou obrátím.

Vynikající odborník,perfektní přístup k pacientům,příjemné vystupování.

Dobrý a klidný lékař.