Nejčastěji hledané služby

www.psycholozka-jihlava.cz

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Umístění: Mgr. Kristýna Göthová individuální psychoterapie

Paní magistra je velmi empatická, hodná a nápomocná. Pomohla nám v těžkém životním období a stále pomáhá, po každé návštěvě odcházím s příjemným pocitem a s tím, že mě vyslechla, s každým problémem si ví rady a pomůže tak, aby byl pacient schopný ho vyřešit sám. Doporučila bych jí každému, kdo má nějaké psychické problémy a cítí se v nich sám. Děkujeme.

Umístění: Mgr. Kristýna Göthová individuální psychoterapie

Paní magistra umí řešit problémy jak akutní (u mě zejména KBT), tak skvěle i problemy dlouhodobého rázu.
A nejen to - skvěle navede člověka , jak hledat i malou radost v běžném životě, povzbudí. Řeší člověka jako komplexní celek, kterému empaticky naslouchá, umí poradit, vede profesionální komunikaci tak, aby člověk jen pasivně neseděl, ale hledal například sám například příčiny problému. Působí navíc velice klidným, sympatickým, přátelským, ale zároveň profesionálním dojmem. Ráda se vždy vracím a mohu jen doporučit