MUDr. Kristina Ježowiczová

Český Těšín 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Jablunkovská 40, Český Těšín

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Za mě arogantní jednání . Při dotazu k alternativám léčby mi nebylo odpovězeno, že si mám rozmyslet, zda chci problém řešit. Když jsem trvala na detailnějším vysvětlení, pozvala si dalšího pacienta.

Výborný odborník s přehledem o novinkách a s velmi kvalitním vybavením ordinace - a tomu odpovídajícími cenami.

Jak na doktora velmi špatný přístup k pacientovi, velmi arogantní jednání, nezájem o pacienta. Člověka s akutním problémem je schopna objednat až za několik měsíců. Je nepsaným pravidlem zubařů, že přijímají děti svých pacientů, paní Ježowiczová děti zásadně nepřijímá, asi jí to tolik nevynáší. Některé jednoduché plomby jsou tak nekvalitně udělané, že se kaz dál tvoří. Samozřejmě paní doktorka vinu hodí na pacientovu nedostatečnou péči o zuby.

U této paní doktorky jsem se léčila se zubama/i když léčila je silné slovo/ před léty a musím říct, že o některé zuby jsem díky této "péči" přišla/ první zub po předchozím ošetření mi trhali na pohotovosti již v 17 letech/. Teď mám již roky jiného zubaře, k paní DOKTORCE bych se již nevrátila i kdyby byla posledním zubařem v Těšíně.

Skvělý odborník a skvělý člověk.

Opravdový odborník. Práce je ji koníčkem. Těším se ke svému zubaři.

Není to lékařka, které záleží na pacientech, nýbrž na jejich penězích. Velmi dobrá podníkatelka s přemrštěnýma cenama.

Velmi dobrá lékařka, se vstřícným přístupem k pacientům dospělým i dětským.

Nedoporučuji tuto zubařku, je dobrá pouze co se týče paradentózy, která ji zřejmě zaslepuje, protože jsem se objednala u jiného lékařé a ten mi zjistil tři roky staré kazy, které sice byly na oko zalepené, ale pod ním byl obrovský kaz. Ale ať si každý udělá obrázek sám. Už jenom ty ceny jsou přehnané a myslím si, že každý má nárok na stejnou neli lepší péči za normální peníze...

Dobrá lékařka ve svém oboru, ale ceny za úkony jsou šílené a její neprofesionální přístup taky nedoporučuji.