Praktický lékař pro dospělé
Nám. Míru 3/68, Bruntál

Nejhorší doktorka na celém světě. Absolutně nedoporučuji. Její a sestřičky arogantní přístup trvá již několik let, avšak dnes už to byla opravdu třešnička na dortu.
Když člověk leží dva dny ve čtyřicítkách a volá ji s tím, že bydlí v Olomouci, tzn. 60km od Bruntálu, není schopný se zvednout absolutně z postele, ale potřebuje neschopenku do práce a obě na to reaguji tak, ať laskavě přijedu, že je to nezajímá, tak to už je vrchol.
Místo toho jedu na urgent do fakultky a ty dvě absolutně nedoporučuji, nemají co dělat v ambulanci.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsem naprosto spokojený již přes dvacet let! Paní doktorka je přívětivá a profesionální. Vždycky mi pomohla.

Paní doktorku mi doporučili mí známí a vůbec nelituju, že jsem se u ní zaregistroval. Je to skvělá a zkušená lékařka. Vždycky mi vyšla vstříc a chovala se příjemně a profesionálně, stejně jako její paní sestřička. To, že je rázná na simulanty a lidi, kteří se chtějí jen bez důvodu válet doma její kvality v mých očích vůbec nesnižuje. Právě naopak. VŘELE DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doktorka je velice neosobní a dívá se na pacienta jak na simulanta. Když jsem ještě docházela na školu napsala mi antibiotika na močové cesty v okamžiku kdy jsem je dobrala mi nechtěla napsat omluvenku. Za to jsme dostala neomluvené hodiny. Docela mě zaráží jak může napsat prášky ale omluvenku už ne. Chová se arogantně sestříčka je super ale nezachrání to. Prostě a jednoduše odcházím od této lékářky.

Člověk by měl svému lékaři důvěřovat a spoléhat na něj, že mu pomůže.
Víte, je mi přes 50let a osobně mám velmi negativní zkušenosti s paní doktorkou.
Její chování je velice arogantní a člověku jako by ani nevěří jeho problémy a dívá se na něj jako na simulanta.
Opravdu nedoporučuji.

Je to veľmi príjemná žena, jej sestrička priam žiari pozitívnou energiou. Neviem si predstaviť inú lekárku, preto teraz za ňou dochádzam 150km. Odbornosť posúdiť neviem, nie som lekár. Odporúčam každému.

velmi skvělá a rázná paní doktorka,nechápu jak si může někdo stěžovat.....
Tahle paní doktorka aspon pozná co člověku chybí a co potřebuje aby se mu ulevilo,Kdyby bylo více takových doktorů,každý simulant by si to dopředu dobře rozmyslel,než vkročí do ordinace.
Děkuji že jste paní doktorko.

PS: velké + i sestřičce....

chodila jsem k pani doktorce do doby nez jsem se prestehovala. Byla velmi mila a zkusena a s pacienty jedna na urovni.

Tuto lékařku bych nedoporučila ani nejhoršímu nepříteli. Co se týče sociální inteligence je tato žena na velmi slabé úrovni, je smutné, že takoví lidé dělají lékaře. Hrubé až sprosté jednání s pacienty mluví za vše. Sestra je v této ordinaci jako anděl bohužel však nezachraňuje situaci.

Velmi hodná,důsledná a přátelská Paní doktorka i sestřička.Velmi doporučuji