Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce jsem chodila téměř 4 roky. Jelikož jsem měla špatnou zkušenost s lékaři, chtěla jsem lékařku... Chyba lávky, jak se říká. Paní doktorka nepříjemná, protivná, na mé problémy byla vždy odpověď: Vše je v pořádku. Při silném krvácení mimo cyklus se mě ptala, zda je to menstruace nebo ne... Když jsem odpověděla, že nevím a že mi menstruace skončila před týdnem, tak na mě koukala jako na retarda... Nakonec mi kamarádka doporučila svého gynekologa, sice mimo Jičín, ale je výborný. Bohužel již při vstupním vyšetření mi zjistil nádor na děloze. Došlo tedy k odstranění celé dělohy. Takže za mě paní doktorka rozhodně ne!!!

Umístění: Ordinace Jiný

Já si na paní Doktorku nemůžu stěžovat, mám nějaké změny na čípku a je velice pečlivá a snaží se pomoci. To že od pohledu je vážnější mi nevadí, jdu přeci k lékaři ne na kafe do kavárny. Stěžovat si nemůžu, jelikož žádný problém s paní doktorkou nemám.

Umístění: Ordinace Jiný

Klára Křížová nyní Peštová nedoporučuji. 3 návštěvy - každá katastrofa, arogance, neempatie. Tento člověk by neměl pracovat s lidmi.

Umístění: Ordinace Jiný

Rozhodně nedoporučuji doktorku Křížovou, v současnosti Peštovou. Její chování je neprofesionální. Je velmi náladová, nemá žádnou empatii a trpělivost komunikovat s pacientkou. Vše je jak na běžícím páse a vyšetření odbývá. Neobtěžuje se ani zeptat na váš aktuální stav, neprohmatá bříško a nevšimne si infekce. Pokud jí na problém upozorníte, pak vám napíše recept. Není ochotná vám poradit ani vysvětlit váš aktuální zdravotní stav. Chodila jsem k ní několik let, protože je jediná ženská gynekoložka v Jičíně, ale již jsem ztratila naději, že se její chování zlepší. Je to velká škoda, neboť ordinace i ostatní personál je velmi příjemný.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka byla velice hrubá a nepříjemná. Nikdy jsem nezažila tak bolestivé preventivní vyšetření, jako od ní, kdy jsem si týden nemohla téměř sednout. Proto jednou stačilo a rozhodně ji nemohu nikomu doporučit. Po setkání s ní jsem měla strach jít na gynekologické vyšetření dva roky. Takový člověk by doktora neměl dělat.

Umístění: Ordinace

Paní Křížová neboli Peštová je jedna z těch ke kterým bych nikomu nedoporučila aby k ní chodil. Pokud chcete uspíšit porod oxytocinem aby se Vás zbavila tak to je ta pravá. Jako lékař/gynekolog je dost nepříjemná. Nechce Vám toho moc vysvětlovat a vybírá si na koho bude milá. Takhle sympaťanda od vedle to není, co si budeme povídat, ale aby se chovala k Vám jako by jste studovala medicínu a když se zeptáte tak je nepříjemná, že to asi jako máte vědět. Neporadí ve věcech které by jste chtěla vědět od ženy/lékařky/ gynekoložky. Co vím od jejich kolegů porodních sester a dalších tak není jednoduché s ní vyjít.Vydržela jsem k ní chodit 9 měsíců a už k ní nechodím. Budu chodit k někomu kdo je trochu empatický a hlavně Vám pomůže, vysvětlí. Popravdě jsem se k ní netěšila. Kdyby tam nebyla tak příjemná sestra tak odejdu snad hned. Jinak pokud jde o testy na krev, cukrovku a screening tak Váš samozřejmě pošle. Vybírejte svého gynekologa v Jičíně opravdu bedlivě, jelikož na něm záleží jak na tom budete po porodu a prakticky v budoucnu.