Koněvova 1964/210, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Veterinární klinika ABC

Veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně, obor veterinární medicína, jsem ukončila v roce 1995. Odbornou praxi jsme měla ve veterinární ordinaci...

Umístění: Veterinární klinika ABC akutní stav kočičky

Hned po první návštěvě jsem měla dobrý pocit, že jsem se s kočičkou dostala do těch nejlepších rukou, co jsem mohla. Paní doktorka je velmi příjemná, všechno vysvětlí, poradí, "pacientům" se věnuje s láskou a ohleduplností. Na paní doktorce je vidět, že má ke svému povolání vztah a na čtyřnohých klientech jí záleží. V neposlední řadě je také průhlednost ošetření. Na účtu máte vypsané vše, jaké léky podala a v jakém množství. Jsem maximálně spokojena a vděčná, že nás paní doktorka ujala.

Umístění: Veterinární klinika ABC operace

Kliniku navštěvujeme už dlouho a nemůžeme si na nic stěžovat. Vše bylo vždy v naprostém pořádku, domluva s paní doktorkou je skvělá. Je to osoba na svém místě ????. Děkujeme za profesionální péči!

Umístění: Veterinární klinika ABC

Veterinarni kliniku ABC navštěvuji již několik let a neměnil bych. Vsechny operace i léčby naseho miláčka proběhly vzdy perfektně a s velmi dobrým vysledkem - rozhodně bych neměnil. Navíc maximalni profesionalita, dochvílnost smluvených terminu a vzdy velmi prijemný pristup mě přesvědčil o tom ,že zde je náš pes v těch nejlepsích rukou.

Profesionalita,laskavý přístup,bezchybná péče!!!!! Obě paní doktorky jsou výborné veterinářky !!!! S veterinární klinikou ABC jsem naprosto spokojena a všem ji mohu pouze doporučit. Zvířata mě provází od dětství, již mnoho let se snažím pomáhat lidem a jejich psům napravovat vzájemně soužití, spolupracovala jsem s několika veterináři,pracovala ve výcvikovych střediscích... Sama na kliniku ABC chodim se svými svěřenci pravidelně ,protože jako deformovaný profesionál jsem velmi náročná na úroveň péče a pristupu ke zviratum a na klinice paní doktorky jsem 100% spokojena. S pozdravem Tereza Suchanova

MVDr. Kateřina Tandlerová

Děkujeme za hodnocení a za Vaši důvěru. Moc si toho vážíme!

S pozdravem

Kateřina Tandlerová

Jste skvělá, jedinečná a úžasná, ještě jednou vám z celého srdce děkuji, že moje barzojí princezna bude v pořádku.

Na kliniku ABC MVDr. Kateřiny Tandlerové jsem přešla se svojí smečkou azavaků před několika lety. Ne že bych byla se svými veterináři nespokojená, ale zde převážil fakt, že doktorka Tandlerová má velké zkušenosti s chrty a jejich specifiky. Od té doby jsem ani jednou nezauvažovala o změně. Doktorce se podařilo mého dvanáctiletého psa "přivést zpět k životu", když všechny testy ukazovaly na selhání jater. Dokonce tehdy obětovala i volný den (státní svátek), abych mohla přijít do ordinace a můj pejsek mohl dostat kapačku. O pár měsíců později mi bohužel pejsek zemřel na rakovinu střev, ale doktorka opět dělala co mohla, aby mu pomohla. U mé další fenky diagnostikovala dilatovanou kardiomyopatii s velmi špatnou prognózou, ale s její skvělou lékařskou péčí a vhodnou medikací se nám zatím daří dobře a na mé fence by nikdo nepoznal, že trpí tak vážnou srdeční vadou. Oproti původním prognózám je její stav zatím stabilní. Vždycky, když na kliniku přijdu, věnuje se mým psům naplno a já bych rozhodně neměnila. Eva Krulišová

MVDr. Kateřina Tandlerová

Děkuji za hodnocení. Moc si toho vážím! Vždycky se bud snažit udělat maximum pro dobro pacienta.
Kateřina Tandlerová

Pokud hledate pecliveho veterinare, ktery Vam vse vysvetli a pejska dukladne prohledne, tak doporucuji pani doktorku Tandlerovou. Jiz mnohokrat nam pomohla, at se jednalo o zazivaci potize, kasel, zlomeninu, vyron ci tezkou operaci, kdy bylo potreba jednat velice rychle a pejskovi hrozily trvale nasledky po tezkem urazu. Diky jejimu pohotovemu jednani nas pes prezil bez trvalych nasledku a na uraz si dnes uz ani nevzpomene! Jednoznacne doporucuji nejen pro chrti plemena, ale pro vsechny chlupace, co potrebuji pomoct!

MVDr. Kateřina Tandlerová

Děkuji! Dali jste občas zabrat mně i sestřičkám, ale hlavně, že se vždycky všechno zvládlo a zdárně vyřešilo. :-)

Minulý týden jsme byli u paní doktorky s naší vipetkou, která byla netečná, měla horečku a další potíže. Předchozí den na pohotovosti (byla neděle, jiná možnost nebyla) na jedné z velkých pražských klinik byla vyšetřena s tím, že žádný problém zvíře nemá a je v podstatě zdravé. Paní doktorka dala naší vipetce okamžitě chlazený roztok do žíly, čímž se malé hned po několika destítkách hodin horečky viditelně ulevilo. Po provedení kontrolních odběrů bylo zjištěno, že má fenka v těle vzrůstající zánět (který bylo možné diagnostikovat už v neděli na předchozí klinice!). Díky pečlivosti paní doktorky byla tedy hned zahájena léčba, díky které už jsme dneska fit! Je skvělé mít doktorku, u které člověk cítí, že mu na jejich pacientech opravdu záleží! Díky ještě jednou!

MVDr. Kateřina Tandlerová

Já děkuji za Vaši přízeň. Jsem ráda, že jsme malé pomohli a že je jí už dobře :-), čertici :-). Záleží mi na pacientech a na tom, aby jim bylo fajn a aby páníci byli v pohodě.

U paní doktorky jsem byla jen jednou a naposledy. Byla to moje první návštěva s malým štěnětem. Paní doktorka mě hned vystrašila tím, že "od pohledu" konstatovala, že moje 8týdenní štěně má nejspíš demodex (demodex se přitom objevuje nejdřív tak ve 3 měsících). Stěně mělo jen míň chloupků na hlavičce, což jak jsem se později dozvěděla je u tak malého mimina normální. Chtěla jsem znát i jiný názor, proto jsem šla k jinému veterináři, který mě uklidnil ať si s tím vůbec nedělám starosti, že demodex vypadá jinak, jsou to přímo lysinky! Naštěstí měl pravdu, malá jak roste, chloupky na hlavičce jí přibývají. Navíc stafbulíci obecně jsou méně osrstěni, mají holá bříška atd. Nevím, jestli je to neznalosti paní doktorky nebo tím, že pouze chtěla něco "léčit".

MVDr. Kateřina Tandlerová

Musím reagovat na toto hodnocení. Milá slečno, která se nedokážete ani podepsat, u nás v systému jste vedena pod jiným křestním jménem, píšete neúplné informace a ne zcela pravdivé. Vaše Babeta byla mnou vyšetřena 23.11.2015 s nálezem: alopecie (lysivost) kolem pravého oka, proplešání srsti na hlavě, línání, lupy, nekvalitní srst, matná, nafouklé a ventrálně a laterálně absolutně bezsrsté břicho a ventrálně alopetický hrudník, zvětšené mízní uzliny, zánět vaginy hnisavý a mikroskopicky v nálepu srsti a kožních šupin bylo nalezeno vajíčko všenky. Není pravda, že demodex se vyskytuje od 3 měsíců stáří. Štěně je infikováno matkou při porodu, a projevit se může onemocnění kdykoliv a v různém rozsahu - a snad chápete, že demodikóza se neobjeví zničeho nic jako holá místa, tento proces je postupný. Vysvětlila jsem Vám, proč jsem nedělala u Vašeho štěněte hluboký kožní seškrab z několika míst těla. Nelíbí se mi absolutně Vaše tvrzení, že jsem "od pohledu něco konstatovala a že jsem Vás tím měla vystrašit". Upozornila jsem Vás na to, že u stafbulíků je demodex velmi častý. Netvrdila jsem, že demodex má. Co je velmi důležité, zapomněla jste na to, že měla jiného ektoparazita, který byl u mě přeléčen lékem, který účinkuje 4 týdny, a tedy účinkuje ještě v těchto dnech, a vysvětlila jsem Vám, že tentýž lék se používá při terapii Demodexe. Tak je logické, že jí chloupky na hlavě (tedy alopecie, holá místa) zarůstají, protože je správně přeléčena na to, co jsem našla - ektoparazita. A žádám po Vás omluvu za to, že píšete něco o mé neznalosti nebo o tom, že jsem chtěla něco "léčit". Léčila jsem to, co jsem zdiagnostikovala, na ostatní věci jste byla upozorněna, že se u plemene vyskytují. S pozdravem Dr. Tandlerová

Vážení, obracíte se na tento web, abyste našli toho správného lékaře pro Vašeho velmi nemocného pejska, kterému jinde nedokázali pomoci?
Podle mé zkušenosti to musí být nejen velmi dobrý odborník, ale výborný lékař. Tím rozumím lékaře, který nevyužívá pouze své velmi dobré znalosti a zkušenosti, to někdy nestačí. Musí to být lékař, který považuje svou práci za poslání a který se trápí, dokud neodhalí příčinu nemoci svého pacienta, který neváhá spojit se k tomu s nejlepšími specialisty v oboru v České republice. Musí to být také lékař, který dokáže vzít na sebe riziko operace v situaci, kdy pacient je objektivně sotva schopen ji podstoupit, ale po vyčerpání ultrazvuků a dalších neinvazivních metod nelze již ztrácet čas a čekat na konec. Takoví lékaři existují!
Náš pejsek ztrácel srst včetně podsady, chřadl, hubl, sotva se vlekl, krev a bílkovina v moči.
Šli jsme nejprve na nejmenovanou veterinární kliniku v Praze 2. Tři dny vyšetření třemi lékaři a jejich přístup nás dovedly ke ztrátě důvěry v celou kliniku (nechci jít do detailů).
Obrátili jsme se na zkušeného poctivého lékaře na Praze 10. Po třech návštěvách nám upřímně řekl, že on nám nepomůže a že v České republice by nám snad mohli pomoci jen na Veterinární univerzitě v Brně.
Další lékař v Praze 5 konstatoval, že pejsek je na umření, suverénně však dodal, že ho vyléčí, jen co rychle zjistí, co mu je. Po týdnech pokusů o diagnózu z něho čišela bezradnost, otevřít pejska se s ohledem na jeho stav neodvážil (neměl k tomu asi podmínky, tým lidí, krev pro transfúzi,…).
Přestože se změny lékaře nedoporučují, my jsme nemohli dále ztrácet čas. Na internetu jsme našli Kliniku ABC v Praze 3 v Koněvově ulici. Tato náhoda a hlavně velké úsilí celého profesionálního týmu kliniky nám zachovaly pejska, kterého jsme k nim přivedli ve velmi zuboženém stavu. Bylo nutno jej rychle operovat, přestože to bylo velmi problematické. MVDr. Barbora Trnková a vedoucí kliniky MVDr. Kateřina Tandlerová s asistencí velmi pozorných sestřiček zvládly krok, který odstartoval sérii vyšetření. Diagnóza amyloidóza, nemocná slezina, ledviny, nemoc očí nedávala dobrou perspektivu. Paní doktorka Trnková, ošetřující lékařka našeho pejska, však nevzdala hledání prvotní příčiny nemoci a záchranu pejska. Rychle mobilizovala své kolegy ze studií, volala nejlepším českým specialistům. Speciální vyšetření nic dalšího neodhalila, kromě špatné funkce ledvin. Nakonec paní doktorka našla na Veterinární univerzitě v Brně toho správného specialistu a s jeho pomocí se jí podařilo stanovit diagnózu. Zde velmi vzácná a velmi nebezpečná parazitární nemoc. Lék existuje, intenzívní léčba trvala tři měsíce.
Poškozené ledviny se už nezlepší, ale náš pejsek má opět radost ze života, celý znovu obrostl hustou srstí, nabral zět svou váhu a asi mu chybí pravidelné návštěvy paní doktorky Trnkové, paní doktorky Tandlerové a všech milých sestřiček na klinice ABC (on má totiž slabost pro ženy). Přiznávám, pokud jde o vysoce kvalitní a láskyplnou péči o zvířátka, mám slabost pro všechny ženy na klinice ABC a největší, paní doktorko Trnková, pro Vás. Moje paní ji sdílí. Nám pravidelné návštěvy také trochu chybí, zvláště ty poslední, kdy si paní doktorka mohla radostně fotit zarůstajícího pejska. Brzy se stavíme, jen tak. Nikdy předtím jsme nepoznali tolik lidí, kteří udělali vše pro záchranu jednoho pejska. Uspěli!
Pokud jste dočetli až sem, za Vaši trpělivost si zasloužíte péči týmu kliniky ABC.
Jahn

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Potrebuji informace o Crohnove nemoci, kterou ma nas pejsek. Jake jsou jeji priciny, jaka je lecba a s jakymi vysledky ?Jakou ma sanci na dalsi zivot nas pejsek ? Dekuji, Petr Velik.

nejlepší bude, když se zeptáte svého veterinárního lékaře, který onemocnění diagnostikoval. My nemáme dostatek informací o Vašem psovi.

MVDr. Kateřina Tandlerová

Dobrý den chytal jsem naší divokou kočku a ta mě poté kousla do ruky a mám kolem červený pruh a občas to i bolí a mám to už druhý den.Co mám dělat?Je na to nějaký přípravek? Děkuji za odpověď

Dobrý den, otázka má dvě roviny - jedna je zdravotní Vaše a druhá je, co z toho pak vyplývá pro Vaši kočku z veterinárního hlediska. Kontaktujte svého praktického lékaře, ošetřování lidí není ve veterinární kompetenci. Po kousnutí v ruce budete mít zánět, bakterie z kočičí tlamy. Takže rychle na ošetření k Vašemu lékaři. Nejspíš po Vás bude chtít i očkovací průkaz Vaší kočky s platným očkováním proti vzteklině a pravděpodobně pak také budou vyžadovat vyšetření kočky od veterinárního lékaře, že kočka je klinicky zdravá a nevykazuje známky vztekliny. Přeji brzké uzdravení.