Kateřina Stehlíková, chirurg Příbram

MUDr. Kateřina Stehlíková

Chirurg

Čechovská 57 ,Příbram, Příbram
Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance vyšetření prsu

Ordinaci MUDr. Stehlíkové jsem navštívila poprvé a ordinovala zde paní doktorka Weisová. Musím řící, že s tak laskavým a ochotným přístupem jsem se ve zdravotnických zařízeních hodně dlouho nesetkala. Všem doporučuji a děkuji za milý a profesionální přístup. Sestřičku rovněž chválím - usměvavá, milá, pohodová.
Kéž by takových zdravotníků bylo více:)

Pani doktorka i sestricka jsou naprosto užasné.Vždy s usměvem na tvári.Naprosto profesionalni prace.Musim jen a jen chvalit a chvalit 1***

Nej,nej,nej,nej a ještě více pochval,je to nejlepší paní doktorka s lidským přístupem a srdcem na dlani,hodná,milá,vše vysvětlído detailu.Vřele doporučuji,sestřička v ambulanci to je anděl,milá a vstřícná.Takhle by to mělo fungovat v našem zdravotnictví všude!!!!!!!vřele doporučuji a jsem šťastná,že se mi dostalo její péče.díky

Absolvovala jsem u paní doktorky drobný zákrok - další takové jedině u ní - přesně mě informovala, co zrovna dělá, takže jsem věděla, jestli to bude štípat nebo studit. Navíc přidala vstřícnost a úsměv, což se v dnešní době cení zlatem. Mohu jen doporučit!!!

Paní doktorka i sestřička jsou super :-) Když už tam musím tak bez obav, protože vím že to bude v poho :-)

Se vším jen souhlasím , dnes jsem u ní byl poprvé,vynikající přístup k pacientům za 65 let jsem se s tak příjemným jednámím nesešel. Má Vynikající sestřičku !

Obětavá, příjemná, citlivá. Dnes jsem u ní byla na drobném zákroku, a mohu jenom chválit. Velmi doporučuji a děkuji.

Lidský přístup k pacientům. Milá a velmi šetrná paní doktorka. Dnes jsem u ní byla na drobném zákroku, a mohu jen chválit a doporučit.

Šikovná, milá, citlivá. Paní doktorka s velkým D. Vřele doporučuji.

Výtečný přístup,moc a moc sympatická paní doktorka.Ale má ještě jednu přednost - prostě svoji práci dělá skvěle.Slyšel jsem jen ty nejlepší reference a mohu to opravdu jen potvrdit.Doporučuji!!!!