fakultní nemocnice OL F

Poliklinika SPEA
nám. Národních hrdinů 2, Olomouc

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Děs běs.. arogantní, neochotná. Baví se s vámi jako s debilem a váš problém ji vlastně vůbec nezajímá. Směje se do obličeje, když jí sdělujete svůj problém.
Nechápu proč takový člověk studuje lékařství, když ani skutečně nechce pomoct..

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Přešla jsem k pani doktorce od jedne velmi arogantni pani doktorky a musim říct, ze pani Rozehnalová je mila, vstricna, poctiva a nic nezanedba. Muzu se ji zeptat na cokoliv ohledne lecby a ona poradi, vysvetli. Jsem ráda, ze jsem v jeji péči uz 8 let. Usmeje se, pomuze. Nemusim tam nikdy dlouho cekat.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Paní doktorka opravdu není lékař na svém místě, chodila jsem zde pár let, až do doby, kdy přišel covid, když jsem onemocněla covidem a zhoršilo se mi astma nevěděla co se mnou, řekla že neví co dělat, ale léky přímo na covid odmítala napsat, že to ne. Pokud náhodou onemocníte v termínu vyšetření, nový Vám dá až za měsíc, ale léky Vám nenapíše, to bez vyšetření nesmí, takže klidně Vás nechá bez inhalátoru, je jí to zcela jedno. S ereceptem je taky problém, nechá vám recept na občanský průkaz pouze v lékárně ###. Když jsem se rozhodla od ní odejít, byla scéna před mou klasickou kontrolou že teda ať už tam nelezu ať si jdu jinam, musela jsem jí pohrozit lékařskou komorou že je povinna mě ošetřit. Jsem středně těžký astmatik, který bez léků být nesmí, každý den 2x foukám a beru léky i na noc. Přešla jsem do Fakultní nemocnice Olomouc na alergologii a jsem spokojena. Doporučuji všem přejít jinam. Hezký den.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Neskutečně arogantní, nikdy jsem s něčím podobným nesetkala. Nikomu nedoporučuji.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Jak je neschopná, tak je protivná. Neporadí, je otrávená až hysterická, že si mohl někdo dovolit po ní chtít, aby pracovala. Paní Rozehnalová se minula s povoláním. Pokud SPEA nabírá takovéhle lékaře, tak mě na tu polikliniku už nikdo nedostane.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Extrémně nepříjemná doktorka . Dokonce i pacienti co čekali v čekárně o ni nemluvili nejlépe. Dvě zkušenosti a už nikdy. Nechápu jak tahle paní může být vůbec doktorka. Absolutně neprofesionální , mluví s vámi jak kdyby se vám vysmívala, arogance a neochotna pomoci s problémem.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Horsi ordinaci jsem snad nevidela... Sestra vzdy otravena a neprijemna. Doktorka se tvari, ze ji clovek obtezuje svou pritomnosti. Pri zavolani o recept na leky tisic duvodu, proc by ho sestra nejradsi nenechala napsat, jakoby tam rozhodovala..
Stacilo mi, odchazim.
Hodnotim jako pacient a i jako zdravotnik.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Ne, ne a ne. Raději zůstat nemocný než takové doktory. Arogantní, nic neřekne, možná náznak výsměchu, místo normální odpovědi tak nepříjemný pohled s úsečnou poloodpovědí. Z mého laitského pohledu lékařsky moc nepomohla, rozhodně bez snahy.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Byla jsem šokována s arogantním způsobem chování k pacientovy. Byla to nejhorší návštěva u doktora. Odbornost nemůžu hodnotit, protože nejsem doktor, ale chování bylo hrozné. Divím se, že se takový člověk může stát lékařem.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Lékařka je nepříjemná a arogantní, ale především byla návštěva velkou ztrátou času. Vyšetření a "konzultace" neměly výsledek a když se opovážíte na něco zeptat, schytáte pouze dlouhý neinformativní monolog. Můžu jen nedoporučit.