I. P. Pavlova 6, Olomouc

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc
Poliklinika SPEA

Zobrazit ostatní alergologů v okolí

Umístění: Poliklinika SPEA Alergir

K pani doktorce jsem presla kvuli tomu, ze jsem nebyla spokojena s puvodni dr. Nepomohla jsem si. Nekdo me omylem objednal na cas pres obedovou pauzou, pani dr. Se rozcilovala ... chtela jsem teda preobjednat, aby byl cas na vystreni. Nee. Byla jsem vysetrena behem chvilky, pani dr. Asi popohanel hlad... aniz by poradne vedela co mi je predepsala mi nejake prasky a hotovo... chyba se stat muze, ale lekar by nemel svou praci odflaknout...

Umístění: Poliklinika SPEA

Paní doktorku Rozehnalovou rozhodně doporučuji. Pomohla mi s problémem, který se se mnou táhl více jak půl roku a vyřešila mi ho skoro během týdne. Příjemný přístup paní doktorky i sestřičky je také velké plus!

Paní doktorka Rozehnalová je velice příjemná, ochotná a lidská. Odborník na pravém místě. Vždy mi pomohla nejen po zdravotní stránce, ochotně Vás vyslechne i pochopí jiné, než zdravotní problémy. Její léčba mi pomáhá. Ráda se k ní vracím. Je to sluníčko v našem zdravotnictví. Je škoda, že je tak málo tak kvalitních lékařů jako je ona. Je důležité, aby Vás lékař pochopil a vy mu mohli důvěřovat. Děkuji, že pro nás funguje. Věrča B.

Paní doktorka Rozehnalová je velmi milá, ochotná profesionálka. Až se jí divím a závidím její úsměv na tváři:-)

Jsem naprosto spokojený. Paní doktorka je ochotná, starostlivá (vykoukne na chodbu, aby se ujistila, že jsem po injekci v pořádku) a není náladová (často má usměv na tváři, což působí velice pozitivně). Už jsem zažil dva dobré alergology, ale myslím že paní doktorka je ještě lepší = doporučuji.