Kateřina Dorazilová, pediatr Olomouc

MUDr. Kateřina Dorazilová

Uložit

Pediatr Více

33 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Wellnerova 27, Olomouc
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

O mně

Infomace pro nové pacienty: Do péče NEPŘIJÍMÁM děti rodičů, kteří odmítají povinné očkování dětí dle platného očkovacího kalendáře a nemají k tomu žád...

Více

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

S paní doktorkou bohužel nemáme dobré zkušenosti. Povýšené arogantní chování, absolutní nezájem věc/problém řešit. Nebyli jsme spokojení a za mě nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Š
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce chodíme od narození už 5 let se starším a následně i mladším dítětem a jsme spokojeni. Paní doktorka mi vše vždy řekla, nicméně vždy, když jsem se na něco zeptala/doptala, tak mi vše vysvětlila. Stejně tak, když bylo potřeba nějakou konzultaci po telefonu, vždy dobře poradila a řekla mi, na co si např. dát pozor, co u dítěte sledovat apod. A čeho si vážím, jak jsem slyšela od jiných, tak byla paní doktorka jedna z mála, která i v době pandemie neléčila jen po telefonu, ale nebyl problém, zavolat a přijet do ordinace, kdykoliv bylo potřeba. Nutno podotknout, že se děti neléčí s ničím závažným, a vždy šlo tedy o běžné situace. Každopádně se mi líbí přístup a komunikace a paní doktorka na mě působí pečlivě a nezdá se mi, že by vyšetření někdy nějak odbyla nebo něco podceňovala. A nikdy nebyl problém se domluvit.

P
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

S pani doktorkou jsem spokojena. Vždy u syna problém vyřešila,po telefonu dobře poradila. Za me vše jak má být . Kapsiová

A
Ověřená osoba
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Všem pečlivým rodičům, kterým zdraví jejich dětí není lhostejné, rozhodně nedoporučuji! Myslela jsem, že je odborník, ale velice jsem se spletla. U dcery neustále špatná diagnóza, tvrdila mi, že dusivé stále opakující se kašle v noci jsou normální a že to přejde. Odmítla mi dokonce vystavit žádanku na alergologii, že není důvod. Naštěstí nás vzali i bez žádanky, bylo jí ihned diagnostikováno astma a nasazeny vhodné léky. Nyní je dcera naprosto bez problému, zdravá, bez jediného kašle, může chodit do školky. Naštěstí jsme u této "odbornice" byli jen něco přes rok, ale i tak naprostá ztráta času. Její arogantní chování při naší poslední návštěvě a totální neschopnost problém řešit toho byl jenom důkazem. Proto pokud máte podobný problém, nenechte se odradit a řešte ho s lidmi, co dětem rozumí!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřená osoba
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Dětská ordinace

Po přečtení všech pozitivnich i negativních názorů jsem se rozhodla, že i já připadám svůj názor...
Začnu u sestřičky - práce s lidmi chce trošku empatie a trochu života, hlavně jedná- li se o dětskou ordinaci.
Paní doktorka... Pozdrav- pozdrav... A jděte domu.. ???????????
Za mě špatné. Při konzultaci jsem řešila, problém miminka.. odpověď byla, to je běžné...!!! Paní doktorko běžně to není!
Naštěstí jsem z předchozích recenzí věděla, že mám být obezřetná. Takže raději vyměním krásnou ordinaci, ale bohužel se špatným přístupem za starou, ale s doktorem, který hodlá můj problém řešit..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřená osoba

Rozhodne nedoporucujeme,jeji "lecba" skoncila dcerinou hospitalizaci.Na vse byl cas,melo se cekat apod.Opravdu nikdy vice,nastesti jsme ji brzo vymenili

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřená osoba

Chodíme k p. doktorce přes 3 roky, nemáme zatím žádné negativní zkušenosti, takže zatím jsme spokojeni. Jen sestřička by mohla dát trochu života do toho umírání:-)

Dobrý den, dovoluji si zareagovat na poslední hodnocení.
Milá paní, zejména pokud je zdravotník, zcela jistě ví, že každá choroba má svůj vývoj a specifický průběh, navíc u každého pacienta trochu jiný.
Zejména u dětí je lepší vývoj choroby sledovat a léčbu, myslím antibiotika, nasazovat opravdu indikovaně a ne pro jistotu a naslepo.
Také laboratorní nález, pokud nejsou adekvátní klinické příznaky, nemusí být vždy léčen...... Takto bychom mohli diskutovat dlouho. Vždyť studium medicíny trvá 6 let a následuje celoživotní vzdělávání a doplňování informací.
Ale to člověk, který pracuje ve zdravotnictví, určitě ví také.
Proto mne napadá jediná věc- toto anonymní hodnocení je zde uveřejněno s účelem mne poškodit, nikoliv pravdivě informovat.
Přesto děkuji, jsem bohatší o další zkušenost a poučení pro mne je, že je nutno s rodiči více komunikovat, vysvětlovat.
Dalším podobným výpadům ale stejně nazabráním.
Paní XY doporučuji, najít si urychleně jiného lékaře. Dr. Dorazilová.

Ověřená osoba

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. Vždy je ochotná a laskavá. Neměnili bychom.
Aschenbrennerovi

Věřím p.doktorce, máme s ní samé dobré zkušenosti. Má pěkný přístup k dětem a je výborný odborník ve svém oboru.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Infomace pro nové pacienty: Do péče NEPŘIJÍMÁM děti rodičů, kteří odmítají povinné očkování dětí dle platného očkovacího kalendáře a nemají k tomu žád...

Více