Praktický lékař pro děti a dorost
Wellnerova 27, Olomouc

Infomace pro nové pacienty: Do péče NEPŘIJÍMÁM děti rodičů, kteří odmítají povinné očkování dětí dle platného očkovacího kalendáře a nemají k tomu žád...

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

S paní doktorkou bohužel nemáme dobré zkušenosti. Povýšené arogantní chování, absolutní nezájem věc/problém řešit. Nebyli jsme spokojení a za mě nedoporučuji.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce chodíme od narození už 5 let se starším a následně i mladším dítětem a jsme spokojeni. Paní doktorka mi vše vždy řekla, nicméně vždy, když jsem se na něco zeptala/doptala, tak mi vše vysvětlila. Stejně tak, když bylo potřeba nějakou konzultaci po telefonu, vždy dobře poradila a řekla mi, na co si např. dát pozor, co u dítěte sledovat apod. A čeho si vážím, jak jsem slyšela od jiných, tak byla paní doktorka jedna z mála, která i v době pandemie neléčila jen po telefonu, ale nebyl problém, zavolat a přijet do ordinace, kdykoliv bylo potřeba. Nutno podotknout, že se děti neléčí s ničím závažným, a vždy šlo tedy o běžné situace. Každopádně se mi líbí přístup a komunikace a paní doktorka na mě působí pečlivě a nezdá se mi, že by vyšetření někdy nějak odbyla nebo něco podceňovala. A nikdy nebyl problém se domluvit.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

S pani doktorkou jsem spokojena. Vždy u syna problém vyřešila,po telefonu dobře poradila. Za me vše jak má být . Kapsiová

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Všem pečlivým rodičům, kterým zdraví jejich dětí není lhostejné, rozhodně nedoporučuji! Myslela jsem, že je odborník, ale velice jsem se spletla. U dcery neustále špatná diagnóza, tvrdila mi, že dusivé stále opakující se kašle v noci jsou normální a že to přejde. Odmítla mi dokonce vystavit žádanku na alergologii, že není důvod. Naštěstí nás vzali i bez žádanky, bylo jí ihned diagnostikováno astma a nasazeny vhodné léky. Nyní je dcera naprosto bez problému, zdravá, bez jediného kašle, může chodit do školky. Naštěstí jsme u této "odbornice" byli jen něco přes rok, ale i tak naprostá ztráta času. Její arogantní chování při naší poslední návštěvě a totální neschopnost problém řešit toho byl jenom důkazem. Proto pokud máte podobný problém, nenechte se odradit a řešte ho s lidmi, co dětem rozumí!!

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Dětská ordinace

Po přečtení všech pozitivnich i negativních názorů jsem se rozhodla, že i já připadám svůj názor...
Začnu u sestřičky - práce s lidmi chce trošku empatie a trochu života, hlavně jedná- li se o dětskou ordinaci.
Paní doktorka... Pozdrav- pozdrav... A jděte domu.. ???????????
Za mě špatné. Při konzultaci jsem řešila, problém miminka.. odpověď byla, to je běžné...!!! Paní doktorko běžně to není!
Naštěstí jsem z předchozích recenzí věděla, že mám být obezřetná. Takže raději vyměním krásnou ordinaci, ale bohužel se špatným přístupem za starou, ale s doktorem, který hodlá můj problém řešit..

Rozhodne nedoporucujeme,jeji "lecba" skoncila dcerinou hospitalizaci.Na vse byl cas,melo se cekat apod.Opravdu nikdy vice,nastesti jsme ji brzo vymenili

Chodíme k p. doktorce přes 3 roky, nemáme zatím žádné negativní zkušenosti, takže zatím jsme spokojeni. Jen sestřička by mohla dát trochu života do toho umírání:-)

Dobrý den, dovoluji si zareagovat na poslední hodnocení.
Milá paní, zejména pokud je zdravotník, zcela jistě ví, že každá choroba má svůj vývoj a specifický průběh, navíc u každého pacienta trochu jiný.
Zejména u dětí je lepší vývoj choroby sledovat a léčbu, myslím antibiotika, nasazovat opravdu indikovaně a ne pro jistotu a naslepo.
Také laboratorní nález, pokud nejsou adekvátní klinické příznaky, nemusí být vždy léčen...... Takto bychom mohli diskutovat dlouho. Vždyť studium medicíny trvá 6 let a následuje celoživotní vzdělávání a doplňování informací.
Ale to člověk, který pracuje ve zdravotnictví, určitě ví také.
Proto mne napadá jediná věc- toto anonymní hodnocení je zde uveřejněno s účelem mne poškodit, nikoliv pravdivě informovat.
Přesto děkuji, jsem bohatší o další zkušenost a poučení pro mne je, že je nutno s rodiči více komunikovat, vysvětlovat.
Dalším podobným výpadům ale stejně nazabráním.
Paní XY doporučuji, najít si urychleně jiného lékaře. Dr. Dorazilová.

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. Vždy je ochotná a laskavá. Neměnili bychom.
Aschenbrennerovi

Věřím p.doktorce, máme s ní samé dobré zkušenosti. Má pěkný přístup k dětem a je výborný odborník ve svém oboru.