Praktický lékař pro děti a dorost
Klofáčova 395, Třeboň

• praktické lékařství pro děti a dorost

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost časté angíny u našich dětí

K paní doktorce chodíme moc rádi.Nic nepodcení a vše dokáže perfektně vysvětlit.Prostě a jednoduše skvělá doktorka :-) Erik Z. Třebon

S dětmi to umí. Vše vysvětlí jen občas na mne působí trochu hekticky. Pošle za specialistou což hlavně u malých dětí je velmi důležité. Zatím jsme spokojeni.

K paní Filípkové jsem chodil před několika lety a odchodu od ní jsem nikdy nelitoval. Hraje si na něco, co není, má ohromné sebevědomí, z ordinace si udělala pokoj a nosila si tam vlastní mimino na celý den. Vždy musí mít pravdu a její diagnózy jsou často špatné. Díky jejím super drahým lékům jsem měl z virózy silný zánět průdušek. Mně přišlo, že na všechny hraje divadlo tím, jak se chová. Navíc to dlouhé čekání a absence ohleduplnosti k adolescentním pacientům, to je velmi nepříjemné.

úžasná paní doktorka, odborník, vždycky milá a příjemná

Nechodím k paní doktorce dlouho, ale již teď mohu říct, že je skvělá. Skvělý přístup k dětičkám i rodičům. Vždy mi, jako prvorodičce, zodpoví, všechny dotazy, i banální, bez jakéhokoliv výsměchu. Po porodu mi i domů zdarma zapůjčila pomůcky. Moc mi pomohla, i když jsem měla problém já osobně. Mám i dobrý pocit z toho, že čerpá, jako maminka tří dětí, z vlastních zkušeností. Nic mi nikdy nevnucuje a o cokoliv požádám je mi vyhověno. Srovnám-li její přístup s jinými lékaři, tleskám.
Jana

úžasná paní doktorka, ke které se nebojíme

S paní doktorkou jsem max. spokojená. S dětmi to umí. K léčbě používá i alternativní postupy. A když si není jistá tak to na rovinu řekne a pošle jinam. Tomu já říkám profesionální přístup. Jsme ráda, že sem k ní s dětmi přešla z Lišova. Lidka Novotná

Spokojenost

Doporučuji....Mam tři děti a nemohu si na nic stěžovat.... Poznali jsme horší péči v Lišově....K paní doktorce chodíme 4 roky a neměla jsem žádný problém ani pochybení.... Nevím kdo u ní platí, ale já u ní nikdy neplatila nic....Tedy nepočítám věci co se nehradí ze zdravotního pojištění....Vždy když se týká něco mých dětí tj. třeba nehrazené očkování probereme pro a proti, rozhodnutí nechává vždy na mě. To že diagnózu pobírá i s jinými lékaři je + pro nás, jak se dříká dvakrát měř jednou řež.U třetirozeného syna, krerý měl po narození problémy mi bezplatně zapůjčila domů pomůcky na jeho hlídání a ošetřování... A u prvorozené dcery mi ve finanční tísni domluvila prostředky na pojištovně na její léčbu... Paní doktorce se klaním.... Má tři děti a můžeme býti rádi že kojí v ordinaci , než aby nám ji na tři roky zavřela... Jo a kdo se neobjedná boužel čeká, já se vždy objednávám.... Když děti měli průjem nebo horečky volala jsem předem a byla jsem domluvena za jak dlouho mam přijet, aby sme tam zbytečně děti nedráždily... Paní doktorko DĚKUJI ZA VAŠI PÉČI, NEMĚNILA BYCH JI

Paní doktorka je velmi milá a ochotná,jak po telefonu,tak i osobně.Na moje děti je moc milá a chodí tam rádi,to že kojí a někomu to vadí,je snad lepší,že paní doktorka ordinuje,než abychom chodili na 3 roky k jinému doktorovi a zase si zvykali na něco nového.
Já mám s paní doktorkou jenom dobré zkušenosti,to že se poradí i s jiným doktorem to je snad pro dobro našich dětí.To je můj názor.Hanusová Monika