Adresa

Ordinace ORL
Varhánkova 227, Polná

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Karla Dvořáková? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 22 let a zhruba posledních 5-6 let se potýkám s problémy, které se objevily prakticky ve stejný čas a trvají dodnes. Všechno to začalo normální zimní chřipkou, která byla do 2 týdnů pryč, nicméně od té doby pociťuju permanentní dráždění v krku (jako když máte suchý kašel a nutí vás to zakašlat) a srdeční palpitace (občasné vynechání tepu, následně velice silné bouchnutí, občas bezdůvodně rychlý tep v klidovém režimu). K tomu navíc pociťuju náhodné "zastavení" dechu, kdy se mi v půlce nádech zastaví, odkašlu a musím se nadechnout znovu. Absolvoval jsem nespočet vyšetření a navštívil různé doktory, bohužel mi zatím nikdo nebyl schopný pomoct.. souvislost mezi těmito věcmi zatím skoro každý vyloučil nebo nevěděl. V životě mě to dost omezuje (rád bych cvičil, sportoval, bohužel to s tímto jde dost těžko) a s představou, že s tím budu žít celý život, se mi prozatím nechce smiřovat. Bohužel už ale nevím, na koho se obrátit, a tak to zkouším zde.. v dohledné době se ještě chystám k dalšímu ORL lékaři, ale mám pocit, že už to jsou jen výstřely do tmy :( opravdu bych byl nesmírně vděčný, kdyby někoho napadlo, co je ještě možné vyzkoušet. Předem děkuji!

Nechte si vyšetřit štítnou žlázu K. Dvoř

MUDr. Karla Dvořáková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.