Ordinace ORL
Varhánkova 227, Polná

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Karla Dvořáková? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 22 let a zhruba posledních 5-6 let se potýkám s problémy, které se objevily prakticky ve stejný čas a trvají dodnes. Všechno to začalo normální zimní chřipkou, která byla do 2 týdnů pryč, nicméně od té doby pociťuju permanentní dráždění v krku (jako když máte suchý kašel a nutí vás to zakašlat) a srdeční palpitace (občasné vynechání tepu, následně velice silné bouchnutí, občas bezdůvodně rychlý tep v klidovém režimu). K tomu navíc pociťuju náhodné "zastavení" dechu, kdy se mi v půlce nádech zastaví, odkašlu a musím se nadechnout znovu. Absolvoval jsem nespočet vyšetření a navštívil různé doktory, bohužel mi zatím nikdo nebyl schopný pomoct.. souvislost mezi těmito věcmi zatím skoro každý vyloučil nebo nevěděl. V životě mě to dost omezuje (rád bych cvičil, sportoval, bohužel to s tímto jde dost těžko) a s představou, že s tím budu žít celý život, se mi prozatím nechce smiřovat. Bohužel už ale nevím, na koho se obrátit, a tak to zkouším zde.. v dohledné době se ještě chystám k dalšímu ORL lékaři, ale mám pocit, že už to jsou jen výstřely do tmy :( opravdu bych byl nesmírně vděčný, kdyby někoho napadlo, co je ještě možné vyzkoušet. Předem děkuji!

Nechte si vyšetřit štítnou žlázu K. Dvoř

MUDr. Karla Dvořáková