Pekařská 53, Brno
FN u sv. Anny v Brně, II. interní klinika (mapa)

_

S paní doktorkou jsem moc spokojená. Je moc milá, mluví jasně, lidsky a na všem je možné se s ní dohodnout.

Nejlepší lékařka s velmi lidským přístupem. Její přístup k pacientovi je příkladný !!! Kéž by byli všichni lékaři tak empatičtí vůči potřebám pacientů ! Velmi si jí vážím pro její dobrosrdečnost .

Příjemná, ochotná paní doktorka. Vše vysvětlí

Úžasný odborník se skvělým přístupem. Dokáže vysvětlit vše tak, že to pochopí i laik. Navíc je schopná diagnostikovat i další problémy, které se případně objeví a nesjou přímo její specializace- k příslušnému specialistovi Vás rovnou objedná. Lepšího endokrinologa jsem si snad nemohla přát.

Paní doktorka je velmi přijemná, dokonce mi výsledek vyšetření pošle domů s receptem, abych jako těhotná nemusela zbytečně chodit.Hodně mi vyšla vstříc- stará se o mě již ve druhém těhotenství, kdy se mi zhorší problémy se štítnou žlázou- a jsem s ní velmi spokojená, nemám důvod měnit.

Paní doktorce nejde dát jiné hodnocení než nejlepší. Léčím se u ní více jak 3 roky. Paní doktorka je vždy usměvavá, ohleduplná, vše do detailu vysvětlí. Když jdu k ní, nepřipadám si ani jako kdybych šla k lékaři, ale na návštěvu ke známému. Než jsem začala chodit k ní, že takovéhle chování lékaře je možné pouze v seriálech. Je to prostě momentálně ta nejlepší lékařka, kterou znám a které si nesmírně vážím.