UROCENTRUM, urologická ordinace
nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: UROCENTRUM, urologická ordinace

Objednala jsem se poprvé k p. doktorovi, kvůli nepříjemným potížím při močení, byla jsem objednaná až za 2 měsíce, ikdyž jsem říkala, že mé potíže jsou akutní. Čekala jsem tedy 2 měsíce, při vstupu do ordinace mě arogantně pozdravil, z anamnézy se mě zeptal asi na 2 věci, udělal sono to ano, s tím, že mě sestřičky objednají na cystoskopii. I přes mé potíže, jsem byla na cystoskopii objednaná zase až za 2 měsíce, po tomto jednání jsem ukončila vztah.

Ještě jednou dobrý den,
Jeden postřeh k Vašim "stížnostem" na pana primáře MUDr Vlčka.
Pochopitelně máte právo na svůj názor,pak ale nechápu proč se pod něj alespoň nepodepíšete.
Vladimír Šumina Karlovy Vary

Měla jsem možnost setkat se s MUDr Vlčkem v akutní situaci(jen jednou),bohužel zklamal nejen mne,ale i rodinu.Přišla jsem s prosbou o pomoc a dostala kopanec.Jelikož jsem ho navštívila v ranních hodinách (bolest si nevybírá),byl neříjemný a hrubý. Bolestí jsem nemohla chodit,pomalu ani dýchat.Pořád se ptal,co mi je,když jsem odpověděla,že mám bolesti břícha a že mě posílají z chirurgie,opět se ptal že to ví,ale co mi je.Ukazovala jsem kde mě to bolí,co jsem jedla,pila...řekl že to chápe,ale co mi je...bylo mi i doprovodu do breku. Už při příchodu nás míjela osoba s pláčem, která říkala,že doktor je ...myslela jsem si,že je zaujatá a nemá na to právo. Doktor byl opravdu nepříjemný,protivný,proto se dalšímu setkání vyvaruji a v případě obtíží se raději obrátím na někoho jiného.

Docházím do ordinace MUDr Vlčka již téměř 25 let.Neznám jej pouze jako vynikajícího odborníka,ale i jako výborného člověka.Mohu jen vřele doporučit.Zároveň mu touto cestou v předvánočním čase přeji mnoho zdraví a úspěchů v jeho práci a velice mu za jeho pomoc děkuji.
Vladimír Šumina ,Karlovy Vary

Možná, jako odborník je dobrý, ale neměl jsem možnost to posoudit, jelikož mě k panu doktoru poslal můj obvodový lékař s doporučením s intimním problémem a pan doktor mě sice slušně, ale přesto vyhodil ze své ordinace a odmítl mi i poradit, kam se mám se svým problémem obrátit.
Jako člověk a i lékař u mne selhal a rozhodně nedoporučuji !!