Ord. lékaře specialisty - oční
Rybalkova 1400, Louny

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Souhlasím s názorem pana Srbka, Lidskost a profesionalita, to přesně pana doktora vystihuje.

Pan doktor s letitými zkušenostmi,nevídanou ochotou a vstříctností ke všem pacientům.
Vřele doporučuji.

Toto hodnocení jsem již uvedl jednou (Dne 8.11.2008).Za svůj názor se nestydím,pročež jsem se oproti jeho "oponentům" zaregistroval.
Pan mudr. Scholz pravda netrpí zrovna vtíravostí a úlisností někteřích našich politiků,ale z okruhu mých známých pomohl všem,a osobně jsem se nesetkal s jedinným negativním názorem na výše jmenovaného p. doktora.Naopak z jejich úst vyznívala jen samá chvála.
Pokud jeho oponenti upřednostňují předstíranou vlídnost před profesionalitou,vřele doporučuji změnit lékaře,a to i za cenu ztáty zraku.

....Také se nestydíte za svůj názor???

Radek Rychtařík

No zažila jsme nepříjemné chování k jiným pacientům,ale já osobně ne a byla jsme u pana doktora i s dětma a to bylo úplně v pohodě,u pana doktora i u sestřičky

X

nejhorší zážitek v mým životě, sestra protivná, doktor taktáž a ještě z něj táhl alkohol....sestra mi hned ve dveřích vynadala a když jsem odcházela tak taktéž. Sestru doktor vyhodil bez vyšetření, že prý neumí koukat rovně....jen na vlastní nebezpečí!!!!

neochotný, arogantní, nepříjemný, starý morous

Vřele doporučuji.

pan doktor je dobrý ale měl by vyměnit sestry

Doporučuji, velice příjemný pan doktor, slušné jednání, taktéž sestra.