Olbrachtova 1390, Mladá Boleslav
Pro-audio, spol. s r.o.

Umístění: Klaudiánova Nemocnice - Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. Náhlé zhotšení zdravotního stavu (laryngitida) v nočních hodinách, podezření na bakteriální infekci hrdla a dýchacích cest (produktivní kašel)

Pana doktora jsem o pohotovostní službě patrně velmi obtěžoval, což mi dal najevo na uvítanou. V podstatě ho můj problém příliš nezajímal, pro bolest jsem nedokázal spolupracovat z jeho pohledu dostatečným způsobem a tak mne poslal domů s rozpustným Brufenem. Druhý den v neděli navečer, již s krvácivými projevy z hrdla a spojivek, chlením hnisu z průdušek a tlakem 175/120 mne ošetřil jeho kolega a nasazením silných antibiotik (Klacyd) mi patrné zachránil život, za což mu dodatečně děkuji. Patrně se jednalo o nějakou formu meningitidy, dr. Podhola provedl nedbalou diagnózu, neudělal stěry a preventivně mi ani nepředepsal antibiotika, ač jsem jej o to žádal. Tomuto lékaři se již nikdy do péče nesvěřím.

Jedine pozitivni zkusenosti uzemneny clovek ktery na svou praci pohlizi profesionalne nekdy se zda biti chladny, ale to co dela dela nejlepe jak umi. Snazi se byt nejlepsi. A to dava nam lidem.

Je to specialista !!! DOPORUČUJI

Možná odborník, ale chování nic moc.O večerní návštěvě se netvářil, dokonce jsem měl pocit, že obtěžuji se svým problémem.

Před léty jsem absolvovala velmi náročnou operaci.V Praze mě prognozovali,že nebudu mluvit.Pan doktor mě zachránil,a po deseti letech jsem vyléčena.

To je lékař,jakých je málo.Má zlaté ruce

Nejlepší ORL lékař jakého znám.

super

Spokojenost

Doporucuji, doktor je velmi privetivy a usi mi "opravil", a necitil jsem se u nej jako nepritel.