Klaudiánova Nemocnice - Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s.

(2 názory)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Klaudiánova Nemocnice - Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s.

V. Klementa 147

293 50 , Mladá Boleslav , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

4

Obecné skóre
2 názory

 • A
  Lékař: MUDr. Karel Podhola Jiný

  Skvělý lékař a odborník. Chodím k panu primáři více jak 15 let. Neskutečná kapacita ve svém oboru. Měl jsem dvě operace levého ucha a naštěstí je vždy vedl pan primář. Velké diky :)

 • R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Karel Podhola Náhlé zhotšení zdravotního stavu (laryngitida) v nočních hodinách, podezření na bakteriální infekci hrdla a dýchacích cest (produktivní kašel)

  Pana doktora jsem o pohotovostní službě patrně velmi obtěžoval, což mi dal najevo na uvítanou. V podstatě ho můj problém příliš nezajímal, pro bolest jsem nedokázal spolupracovat z jeho pohledu dostatečným způsobem a tak mne poslal domů s rozpustným Brufenem. Druhý den v neděli navečer, již s krvácivými projevy z hrdla a spojivek, chlením hnisu z průdušek a tlakem 175/120 mne ošetřil jeho kolega a nasazením silných antibiotik (Klacyd) mi patrné zachránil život, za což mu dodatečně děkuji. Patrně se jednalo o nějakou formu meningitidy, dr. Podhola provedl nedbalou diagnózu, neudělal stěry a preventivně mi ani nepředepsal antibiotika, ač jsem jej o to žádal. Tomuto lékaři se již nikdy do péče nesvěřím.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu