Odborný lékař ortopedie
Březová 5/877, Havířov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Doktor vůbec neposlouchal jaký mám problém. Ztrácel akorát můj čas, neochotný, nepříjemný neklidný. Už nikdy více.

Umístění: Odborný lékař ortopedie Bolesti nártu a stavu po zlomeniny kotníku

Byla jsem několikrát...úžasný lidsky a odborný přístup a to nejen v mem případě,ale i v případě mého téměř nechodiciho manzela

Léčil mě 5 let na bursitidu, zánět v rameni, vždy jen obstřik a "s tím se nedá nic dělat". Až po konzultaci s jiným ortopedem mi zjistili, že mám v rameni výrůstek, který tlačí na nerv a způsobuje bolest- následovala operace a vše bylo hned v pořádku. Přitom dr. Kobierský mi dělal rentgen kloubu...tak nevím...

Přišel jsem poprvé a čekací doba je normální jako jinde.Pan doktor mě vyšetřil a vše podrobně/po rentgenu/ vysvětlil.

Pana doktora jsem navštívila poprvé a byla jsem maximálně spokojena.Čekací doba minimální (asi jsem měla štěstí), přístup velmi dobrý. Jen problém s parkováním a nalezením adresy.

již jsme uněj byli a je opravdu dobrý,přátelský a dle mne i odborník.m

Naprosto spatna diagnoza. Po uraze navsteva MUDr. Kobierskeho, provedena punkce, vyzadan RTG kolena (po dotazu, zda by nebyla lepsi magneticka rezonance - pry zbytecne) a po 2 tydnech prohlaseni, ze koleno je v poradku a je mozno plne zatezovat. Pri opakovanych problemech na vlastni zadost dvoutydeni rehabilitace (rehabilitacni doktor - pochybnosti o krizovem vazu) a po rehabilitacich opet moznost plne zateze. Po stale se opakujicich problemech s kolenem navsteva jineho ortopeda po pul roce od prvni navstevy u MUDr. Kobierskeho. Okamzite byla provedena magneticka rezonance a diagnoza: utrzeny vnitrni meniskus a pretrzeny krizovy vaz. Momentalne jsem po prvni operaci a cekam za 4 mesice druhou. Nebyt zcela chybne diagnozy, mohly byt obe operace uz za mnou, pricemz jako aktivni sportovec jsem prisel o vice nez jednu sportovni sezonu. Chybovati je sice lidske, ale toto povazuji za absolutne zasadni profesni omyl!!!

Pan doktor je velmi příjemný,ochotný a člověk se u něj cítí fakt pohodově.Čekací doba by nebyla problém,ale pan doktor nemá sestru a vůbec se tam nedovoláte.Takže se objednat či dotázat je obrovský problém.Ačkoliv jsem s ním měla výbornou zkušenost odešla jsem jinam.S autem tam nezaparkujete není kde,a telefon nebere.Jinak chválím.

Výborná komunikace a spolupráce. Bezproblémový přístup.

Jsem maximálně spokojená. Sqělý pan doktor.