Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

5. května 64, Hradec Králové
Odborný lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Odborný lékař gynekolog Jiný

Nejlepší lékař s kterým jsem se kdy setkala....ve 20tt jsme si prošli transfuznim syndromem a právě jemu patří nekonečné díky za úsměvy našich chlapečků,za všechny probdělé noci i za všechny ty kruhy pod očima..nikdy nepřestaneme děkovat osudu,že nám do cesty poslal tak výjimečného člověka ...byla to pořádná jizda a nám bylo ctí !

S
Umístění: jiné místo Jiný

Naprostá kapacita v oboru. Odborník na TTTS. Skvělý psycholog, diagnostik a člověk na svém místě. Zachránil spousty životů a rodin. Nedoceněný lékař světového formátu.

M
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař gynekolog Krvácení v 8. týdnu těhotenství

Díky panu doktorovi jsme Vánoce mohli strávit ve 4. Díky němu bylo těhotenství zachráněno, ihned mne nechal v nemocnici ležet (což jsem měla strach do fn jet protože týden předtím jiný doktor ve fn řekl, že takto brzo to řešit nebude). Byl velice milý a všechno mi vysvětlil. Moc moc mu děkuji!

Ověřeny pacient

Mohla bych se tu sáhodlouze rozepsat o nedávném setkání s tímto doktorem. Možná mi nakonec udělal férovou nabídku, že jsem svá dvojčátka nebyla nucena rodit na pokoji mezi spolupacientkami, ale zajistil místo o patro výš na porodním....přesto když si vzpomenu jak nás přijal, je mi zle...
Podle mého názoru tento doktor velmi striktně rozděluje těhotenství na zachranitelné plody a na ODPAD!!! Jeho věta, kdo že nás k nim přijal, když jsem ve 22 tt s odteklou plodovou vodou, a že ať si to také vyžere, on si přeci nenechá "nadělat do bot" - to řekl ovšem mnohem sprostěji a mně do očí...mně, která přišla bojovat za své živé děti, mně neznalé medicíny, ale s obrovskou touhou udělat maximum. A když večer před porodem upozornil, ať jdeme příště rovnou raději do adopce, když nejsem schopná donostit dítě a vůbec...že jsem se měla snažit otěhotnět v 18 ti a ne v 36 letech...to už byl vrchol.
Doktor, který mne za mák nezná, nezná příčinu loňského porodu mrtvého miminka, nezná zbla mou diagnózu, si dovolí soudit člověka jako by to byl jen kus masa a jeho miminka něco, s čím si přeci nebude špinit ruce.
Ať si zachrání třeba tisíce životů, však je to jeho práce, ale to člověčenství, lidství...to mu dáno nebylo. Je to arogantní egoista. Pokud se k někomu chová citlivě a má hezký přístup, nechápu, proč ho nemá i k těm, které potřebují slyšet alespoň malou útěchu, byť je jasné, že je vše ztraceno. Nezlobím se na něj, že mi děti nezachránil, chápu, že to v mém případě prostě nebylo možné a nechat to na mé snaze vydržet co nejdéle, mohla jsem to odnést zdravím....chci jen napsat, že jeho chování se mi vrylo do srdce, jeho slova nikdy nezapomenu a doufám, že se s ním už nikdy za žádných okolností nebudu muset potkat... Myslela jsem si, že filmová postava doktora House je jen ve filmu, ale že se s jeho reálnou představou potkám osobně, to jsem tedy nečekala.
Je mi fuk, jestli se tady někdo čertí nad tím, že mám odlišný názor, protože jemu pomohl, neznám ho ani já a ani vy, které jste ty šťastné. Spíš je to tragické, že někdo s takovým nadáním a schopnosti v záchraně života, dokáže být zároveň doktor, řezník a soudce v jednom.

E
Ověřeny pacient

Jediný z několika odborníků dal mým dvojčátkům šanci, i když ne příliš velkou (TTTS, špatně rozdělená placenta). Poctivě a zodpovědně nás sledoval a nakonec jsme se společně rozhodli těhotenství neredukovat. Opravdu byl JEDINÝ, který správně poznal, co (ne)dělat. Kluci sice předčasně, ale zdraví a spokojení :).

K
Ověřeny pacient

Oznamujeme vsetkym, ze po uspesnej operacii /TTTS syndrom/, ktoru vykonal zazracny lekar - Dr.Hodik z FN v Hradci Kralove dna 10.10.2012 a mojom narocnom tehotenstve sa nam konecne v 37 t.+ 4, dna 28.2.2013 narodili nadherni a zdravi chlapcekovia Branko - 3300g a Samko - 2400g. Po 4 dnoch nas prepustili z porodnice a sme velmi stastni, ze to vsetko takto dopadlo.Sme mu navzdny povdacni a aj panovi Dr.Grochalovi ml./z centra Femicare z Martina/, ktory ako prvy odhalil chybu /TTTS/, ktoru p.Dr.Hodik operacne napravil.Odporucame tychto lekarov vsetkym mamickam, ktore sa ocitli v podobnej situacii, aby sa poradili s tymito vzacnymi ludmi.DAKUJEME ZA VSETKO - rodina Klinovská -Slovensko

K
Ověřeny pacient

Vážený PÁN DOKTOR HODÍK je pre nás Anjel s Božími rukami - zachránil našim chlapčekom - dvojičkám život(TTTS).Aj keď situácia je zatiaľ priaznivá , prognóza je neistá, takže dúfame...Okrem toho, že je p.Dr.Hodík špičkový odborník vo svojom odbore, je aj vynikajúci psychológ - jeho humor je na pravom mieste - človek nemyslí na najhoršie...Je strašne milý, ľudský, vľúdny...Budeme mu dokonca života povďační, za to, čo všetko pre nás urobil.Nech ho Pán Boh požehnáva aj s jeho rodinkou, rodina Klinovská - Slovensko

S
Ověřeny pacient

Pan doktor Hodík je 100% diagnostik na svém místě!Je to special.na dvojčátka,ale rozpozná i skrytou srdeční vadu,i já jsem z jeho úst vyslechla jako od prvního o jak strašnou a vzácnou vadu se jedná..narozdíl od jiných odborníků z FNHK...Je mi i sympatické,že Vám dá tel.číslo na sebe,takže první hovor je přímo s ním(vždy hned vzal hovor,klidně,dlouze a trpělivě! vyslyšel a objed.do týdne na UTZ.v kritickém případě ihned).Sleduje mé nynější těhot.i když mám svého gynek.v jiném městě,je MAXI ochotný a moc rád,že tentokrát je vše v pořádku.Dokonce mi děkuje,,za krásné snímky",což je milé...Díky předešlému těhot.jsem poznala mnoho lékařů(diagnostiků)i v Motole a musím říct,že on je fakt třída.Jsem ráda,že ho znám.Je úplně jasné,že né každé dámě sedne,ale když se umíte naladit na jeho VLNU,tak nemůžete mít problém...Je s ním fakt prča.Milá,vstřícná a ochotná je i sestřička Marcela.Díky jim za vše..

D
Ověřeny pacient

Díky panu doktorovi nám tu skoro běhají pětiměsíční holčičky :-) Né každému sedne jeho styl humoru, ale doktor je s velkým D a i jako člověk je skvělý. Ležela jsem v nemocnici pod dohledem pana doktora 5 týdnů a bylo na něm vidět, jakou má radost, když se věci daří a jak ho trápí, když nemůže pomoci. Vím, že pan doktor dělá vše, co je v jeho silách, i když si myslí, že to nedopadne dobře. Naše holky jsou toho důkazem. Přijeli jsme do nemocnice na konzultaci za panem doktorem v 26. týdnu těhotenství s transfůzním syndromem, už 5 minut po 12.hodině, málem jsem mu na ambulanci porodila, s holkama to nevypadalo vůbec dobře a nedával nám šanci. A stejně provedl zákrok (to svoje kouzlo), kde jim přerušil všechny spojky a tím nám holky zachránil. Holky se narodili až v 35. týdnu a největší radost pak měl, že přirozenou cestou :-) Byli jsme rozhodnuti za holky bojovot, protože už nebylo co ztratit, a jen panu doktorovi vděčíme, že to zkusil a díky němu máme krásné zdravé holčičky. Sám nám řekl, že holky jsou velký zázrak.

K
Ověřeny pacient

Odborně je pan doktor jistě výborný - mohla bych si sice rýpnout, že je také omylný a např. při mém těhotenství, když jsem cca 10 dní ležela v HK na gyndě a pan doktor mi dělal dvakrát deně ultrazvuk a měl mne v péči, že na nic nepřišel a posléze, když už mne řešil jiný pan doktor (naštěstí s dobrým koncem) se z mého těhotenství a porodu vyklubal pěkný malér......ale to bych nakonec přešla: konec dobrý, vše dobré - i lékaři jsou jen lidi, že. Co mi na panu doktorovi hodně nesedlo, je jeho přístup k pacientkám. Nevím jaký je vnitřně jako člověk, nerada bych se ho dotkala a neobjektivně urazila, ale opravdu se chová často dost hloupě....... Nic proti jeho smyslu pro humor, ale na dospělého člověka s druhou specializací v "psycho" se chová jak puberťák a cynik nejtěžšího kalibru a naprosto nerozlišuje, kdy se hodí být vtipný, kdy vážný, komunikace a informovanost pacientek dost pokulhává.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti