Adresa

Sedláčkova 553, Přeštice
Ortopedická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient

Lepší lékař snad neexistuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Má úžasný přístup k pacientům a nic neodbývá. Snaží se pokaždé pomoci.


E
Ověřeny pacient

Neléčí jen vykládá blbosti.Hrozný přístup i od sester i když se objednáte na 9 přijde na vás řada v 11 fakt hrůza.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

S problémy které mám,mi až třetí doktor a to pan Doktor Halada pomohl.Naprosto profesionální,ochotný a příjemný odborník.Plná čekárna je toho důkazem.Nejsem z Přeštic a jsem velmi rád,že mohu využívat jeho odbornosti.


P

Velmi dobrý odborník , zatím jsem se nesetkala s lepším ortopedem - proto má také stále plno- což u některých slabších jedinců působí psychické problémy, protože nejsou zvyklí čekat- ale kdo se dočká- je mile překvapen odbornou péčí, skvělým přístupem, kdy humor pana doktora odvede na chviličku pozornost pacienta od jeho problému a bolesti- a zákroky, které jsou prováděny na místě- nemají konkurenci a jsou vždy velmi účinné. Byla jsem již i u jeho konkurence na náměstí- ale vrátila jsem se rychle zpět.


B
Ověřeny pacient

Napric tomu, ze jsem objednala telefonicky moji mamu k vysetreni, nakonec nam sestra rekla (po vice nez hodine v čekarne ), ze neosetri moji mamu, prestoze nemohla ani zvednout ruku - prej to neni akutni. A kdyz jsem se ohrazovala, tak sestra zacala byt hrozne chytra a pred vsemi lidmi tam zacala vykrikovat, jestli nerozumim co rika. ZE TO NENI AKUTNI PRIPAD a ze moji mamu neosetri.
Takze pokud mate akutnejsi pripad, tak mozna Vas vezmou. Ale pripravte se, ze tam je plna hala lidi. My jsme tam byly od 16 hod - protoze tak jsme byly objednani, ale jeste v 17 hod tam byly lidi, ktery byly objednani na 2 - 3 hodinu. Doktor ordinoval do 18 hod a nevim jestli vsechny ty lidi vzal, protoze my jsme byly v 17 hodiny vyhozeni pro NEAKUTNI PRIPAD. Hrozna zkusenost. Nikdy vice.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor je velice příjemný doktor a je to profesionál chodím k němu už od mala kdy mi byla zajištěna vykloubená noha, ted sem v pořádku a chodim jen jednou za 2 roky na kontrolu. je s nim vždycky sranda a nikdy se mi nestalo že by byl nepříjemný


Ověřeny pacient

Má hrozné jednání, podobně i setry, pacientovi se vysmývá, zprávy asi schválně píše nečitelné. Jeho vtipy jsou divné, mluví o Bohu a ledasčemc, ale jinak nevím, najděte si raději nějakého normálního, který by léčil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Profesionál,pečlivý,hodný,prostě super!!!


Dobry


profesionál s příjemným přístupem


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti