Adresa

Ortopedická ambulance
Sedláčkova 553, Přeštice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil

Lepší lékař snad neexistuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Má úžasný přístup k pacientům a nic neodbývá. Snaží se pokaždé pomoci.

E
Ověřený profil

Neléčí jen vykládá blbosti.Hrozný přístup i od sester i když se objednáte na 9 přijde na vás řada v 11 fakt hrůza.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S

S problémy které mám,mi až třetí doktor a to pan Doktor Halada pomohl.Naprosto profesionální,ochotný a příjemný odborník.Plná čekárna je toho důkazem.Nejsem z Přeštic a jsem velmi rád,že mohu využívat jeho odbornosti.


P

Velmi dobrý odborník , zatím jsem se nesetkala s lepším ortopedem - proto má také stále plno- což u některých slabších jedinců působí psychické problémy, protože nejsou zvyklí čekat- ale kdo se dočká- je mile překvapen odbornou péčí, skvělým přístupem, kdy humor pana doktora odvede na chviličku pozornost pacienta od jeho problému a bolesti- a zákroky, které jsou prováděny na místě- nemají konkurenci a jsou vždy velmi účinné. Byla jsem již i u jeho konkurence na náměstí- ale vrátila jsem se rychle zpět.


B
Ověřený profil

Napric tomu, ze jsem objednala telefonicky moji mamu k vysetreni, nakonec nam sestra rekla (po vice nez hodine v čekarne ), ze neosetri moji mamu, prestoze nemohla ani zvednout ruku - prej to neni akutni. A kdyz jsem se ohrazovala, tak sestra zacala byt hrozne chytra a pred vsemi lidmi tam zacala vykrikovat, jestli nerozumim co rika. ZE TO NENI AKUTNI PRIPAD a ze moji mamu neosetri.
Takze pokud mate akutnejsi pripad, tak mozna Vas vezmou. Ale pripravte se, ze tam je plna hala lidi. My jsme tam byly od 16 hod - protoze tak jsme byly objednani, ale jeste v 17 hod tam byly lidi, ktery byly objednani na 2 - 3 hodinu. Doktor ordinoval do 18 hod a nevim jestli vsechny ty lidi vzal, protoze my jsme byly v 17 hodiny vyhozeni pro NEAKUTNI PRIPAD. Hrozna zkusenost. Nikdy vice.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor je velice příjemný doktor a je to profesionál chodím k němu už od mala kdy mi byla zajištěna vykloubená noha, ted sem v pořádku a chodim jen jednou za 2 roky na kontrolu. je s nim vždycky sranda a nikdy se mi nestalo že by byl nepříjemný


Ověřený profil

Má hrozné jednání, podobně i setry, pacientovi se vysmývá, zprávy asi schválně píše nečitelné. Jeho vtipy jsou divné, mluví o Bohu a ledasčemc, ale jinak nevím, najděte si raději nějakého normálního, který by léčil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Profesionál,pečlivý,hodný,prostě super!!!


Dobry


profesionál s příjemným přístupem


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti