Gynekologická ambulance
Třebízského 253, Pečky

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Já jsem s panem doktorem velmi spokojena,v těhotenství mi velmi pomohl,doslova mi zachránil druhé dítě.Hrozím se dne,kdy pan doktor nebude moci vykonávat svou ambulanci,lepšího těžko najdu.Má pro člověka pochopení i dobré slovo.Sestřička je velmi šarmantní a veselá dáma.Je nás tu takových více,co máme stejný názor.Pane doktore děkujeme.Plaňany

Přesně tak,dokud od pana doktora nic zvláštního nepotřebujete,je všechno v pořádku.Chodila jsem k němu 15 let a byla jsem spokojená až do ted,kdy bohužel potřebujeme pomoc s otěhotněním.Pan doktor nás chtěl poslat na drahou soukromou kliniku a že to bude trvat několik měsíců.....My jsme si ale vybrali nemocnici v Podolí a konzultaci máme za 3 týdny.Ale ouvej,jaký problém,když jsem pana doktora žádala o kopie potřebných výsledků vyšetření.Byl velice arogantní a nakonec práskl telefonem s tím,ať si teda dělám co chci!!No,jsem ráda,že se to stalo nyní a ne třeba v době,kdy půjde o zdraví moje nebo mého dítěte.Hledám si jiného lékaře.

Ten doktor je dobrej, nevím o lepším . Je citlivej a přidá i dobrý slovo. A s léčením jsem spokojena už dlouho. Havlenová

Byla jsem s panem doktorem spokojená do chvíle než jsem za ním přišla s problémem.
Ve svých 23 letech jsem vysadila antikoncepci s tím, že když otěhotním tak budeme s přítelem moc rádi. Hned po dvou měsících po vysazení antikoncepce jsem nedostala menstruaci. Zašla jsem tedy k doktorovi. Když jsem mu řekla že jsem možná těhotná kroutil hlavou a že to není možné, dále mi udělal pouze vyšetření na koze ( jen prsty )a řekl mi že mám zánět. Napsal mi antibiotika a mastičku.
Menstruace se stále nedostavila tak jsem navštívila jiného gynekologa. Ten mi řekl že jsem v 6 týdnu těhotenství. Také mi našel nález na děložním čípku, nechápu jak mi to Chládek mohl přehlídnout, teď se jen bojím abych byla v pořádku. S novým panem doktorem jsem spokojená a těším se na naší malinkou holčičku.
Určitě doporučuji odejít dokud je čas.

Pan doktor je moc hodnej. Před časem mi bylo moc zle, i psychicky, on zaběhl vedle, přinesl saxofon a půl hodiny mi hrál americký ploužáky. Díky. Alena

Chodím k němu od roku 2000 což je deset let a jsem spokojená. zvládli jsme spolu dvě moje riziková těhotenství. Jsem s ním maximálně spokojená. Před dvěma lety jsem se odstěhovala z Kolínska na Benešovsko, ale lékaře jsem nezměnila. Martina Brožová

Jsem ráda, že jsem si kartu včas přeložila k jinému lékaři. Musím souhlasit s názorem, že jakmile je pacientka vpořádku, je i pan doktor milý a profesionální. Jakmile se na něho obrátíte s problémem, přestane být milý a profesionální. Jsem ráda, že už jsem 10 let jinde a hodnocení mojí současné paní doktorky je 100%.

Č

Ani tam nelezte:(

Do té doby, než jsem otěhotněla, bylo jednání pana doktora "standartní". Jakmile jsem ale od něj začala skutečně něco potřebovat, jednal se mnou strašně. Přišla jsem k němu na prohlídku dříve, než mi určil kontrolu, s tím, že mám obavy o své právě probíhající těhotenství. Načež mě pan doktor začal přesvědčovat o tom, že potrat je vlastně dar od pánaboha, a že by za něj měly ženy děkovat, a ne se cítit ukřivděné... Že co bych prý pak s tím dítětem dělala, kdyby bylo nedejbože životaschopné... Poté ještě dodal, že jsem s nervy úplně v háji, že je to na mně vidět. (Do té doby, než jsem si tohle od něj vyslechla, byla jsem celkem klidná, na nervy jsem začala být až po příchodu domů.) No, pro poprvé těhotnou ženu opravdu otřesný zážitek... Pokud máte jinou možnost, volte jiného lékaře.

Jste velice dobry lekar.Gratuluji,ted se takovy lekar jen tak nenajde