Mgr. Kamila Vyhlídalová
Strnadova 48, Náchod

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Mgr. Kamila Vyhlídalová Jiný

Paní fyzioterapeutka je velmi vstřícná, milá, trpělivá, povzbuzující. Snaží se vždy pomoci a hledat řešení. Velmi mi pomohla s mým pohybovým aparátem. Odbornost spojenou s lidským přístupem mohu jedině doporučit. Oceňuji také vždy pečlivě připravenou a čistou ordinaci.

Umístění: Mgr. Kamila Vyhlídalová Akutní bolest

Návštěvu jednoznačně doporučuji.Po celkové prohlídce a popisu stavu mého těla se všemi jeho neduhy :-) mi paní Vyhlídalová doporučila cviky "na míru".Doporučila mi i pár triků do běžného života.Díky jejím radám a doporučením jsem dokázala změnit své návyky,tak,že mě přestaly bolet záda.Druhý problém se díky pravidelnému cvičení také zlepšuje.Patří jí můj velký dík!

Umístění: Mgr. Kamila Vyhlídalová Problémy se zády

Fyzio vyšetření u paní fyzioterapeutky mohu všem jen doporučit. Prvně předcházelo celkové vyšetření a následně po podrobném vysvětelní daná léčba. Paní Vyhlídalová je velmi příjemná a šikovná fyzioterapeutka. je vidět, že ví, jak tělo funguje a kam sáhnout.