Kamila Starostková, logoped Ostrava

Mgr. Kamila Starostková

Logoped Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Opavská 962/39, Ostrava
Mepha centrum

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí
17. listopadu 1123, Ostrava
Zařízení klinické logopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

Musím pochváli a zastat se paní logopedky.. z naší strany naprostá spokojenost... Ačkoli mám syna, který má období vzdoru.. umí to s ním a dokáže ho nasměrovat tím správným směrem... Krátké čekací doby, dodržování objednaného času jsou standartem.. Milý a ochotný přístup k rodičům... Zam mne naprostá spokojenost...


M
Ověřeny pacient

Dosti nepříjemné zkušenosti. Mého syna si určitě nezískala, vlastně na děti není ani připravená. O laskavém přístupu se nedá moc mluvit. První co člověk uslyší, že se máme vyzout. Když měl syn žízeň, tak se nemohl ani napít. Odborně je asi v průměru, ale s postojem a komunikací je o dost horší.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Naprosto souhlasím s názorem paní Lucie, po dvou sezeních u zmíněné logopedky má 5ti letá dcera odmítla na další sezení jít a její nechuť ke každodennímu cvičení nebudu popisovat. Paní logopedka v ní vzbudila absolutně negativní postoj k cestě ke zlepšení a můj dojem z ní je naprosto stejný jako u Lucie. Přešli jsme jinam a našli přímo skvělou logopedku za což jsem byla nesmírně ráda a spadl mi kámen ze srdce hned po prvním sezení. Její přístup a celé sezení bylo zcela o nečem jiném a hlavně to nejdůležitější... a to je přístup k dětem , hned si dceru získala. Vřele bych ji doporučila všem , bohužel před pár dny tragicky zemřela, což mi hlava stále nebere. :-).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Absolutní nedostatek empatie vůči malým pacientůn. V naší dceři pouze vypěstovala zatvrzelost a nechuť jakkoliv s ní při konzultacích spolupracovat (stačilo již jen to, že místo odpovědi na dceřin pozdrav na ní nepříjemně vyhrkla, čímž jejich první vzájemný kontakt poněkud "nevychytala"). Také na mou maličkost a mého mažela udělala velice nepříjemný dojem, který byl při několika následujících konzultacích vždy jen potvrzován. Sama pracuji ve školství a jsem už na ledaccos zvyklá, jen tak se mnou něco nezamává. Přesto si stojím za tím, že tato paní magistra si nezvolila - vzhledem ke své povaze a tím i přístupu k malým pacientům - příliš vhodné povolání.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Dobry den,
pozitivne hodnotim kratke cekaci doby, dodrzeni objednaciho casu, prijemne vystupovani a jednani v kontaktu.
Odbornost jako pouhy otec nezhodnotim.
Dodam jen snad, ze pani logopedka Mgr. Starostkova ma nove misto pusobiste, MEPHA centrum u vozovny - taky jsme se to prave dozvedeli.


J

diky Simce za echo na tuhle diskusi, rada bych se pani logopedky Starostkove zastala a naopak ji co nejvice vychvalila. Podle meho mineni rozumi malym detem velmi dobre a ony si rozumeji s ni.
Moje dcera ji vesele zdravi i po letech kdyz ji nahodou potkame. Mame na ni jen dobre vzpominky.
Dochazeli jsme sice k Mgr. Starostkove pomerne kratce, asi proste umi napravovat rychle R a R s hackem:o) ale vazne ji musim jenom chvalit.
u mne to nejlepsi hodnoceni!
```


velmi dobrá zkušenost na poprvé, snad to bude i stále:_)


S

moje zkušenost s paní logopedkou je naopak velmi dobrá, chodila jsme k ní postupéně s oběma mými dětmi, byla vždy příjemná a kluci s ní pěkně komunikovali, chodili k ní rádi a rychle se naučili písmena která jim nešla správně vyslovovat.
já paní logopedku doporučit můžu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti