Ordinace specialisty - psychiatrie
Rejskovo náměstí 62, Kutná Hora

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - psychiatrie Jiný

Sestra příjemná není, možná pondělky, kdy má ještě celkem dobrou náladu, ale potom to jde z kopce. V čekárně je většinou šíleně moc pacientů, takže i když jste objednaní na určitý čas, stejně si ještě dobu počkáte… Paní doktorka byla ze začátku milá, ale napsala léky a tím to končí. A když se můj stav stále nezlepšoval, dávala najevo svou nedůvěru v mé příznaky. Asi to nemyslí špatně, ale já osobně se tam cítila nepříjemně.

Umístění: Ordinace specialisty - psychiatrie Jiný

Z osobní zkušenosti nejhorší přístup psychiatra jaký si člověk může představit. Člověk, který pracuje s duševně nemocnými lidmi by měl mít pochopení a empatii, co se u této doktorky absolutně říct nedá. Dr mi nasadila léčbu a pak mi řekla, že se mi nebude přizpůsobovat s obj kvůli práci, že ji moje práce nezajímá a že si mám najít jiného Dr. Nechala mně bez léku, které se nemůžou vysazovat. NIKDY VÍC !!!

Velmi dobrá lékařka. Vystřídal jsem několik psychiatrů, ale až paní Dr. Marholdová si se mnou dala tu práci, pečlivě mne vyslechla a vyšetřila, nasadila medikamentózní léčbu a už jsem dva roky bez příznaků.

Podle mě to není člověk na svém místě,je to větší blázen než pacienti.

Paní doktorka je člověk na svém místě, vřele doporučuji.

Je to vynikájící doktorka, nedělá z lidí blázna jak vypadá. Každý člověk v sobě má něco, i vyslyšení někdy zabere. Ona je moc chápavá, takže se nebojte a v pohodě, se objednéje

Děkuji za péči kterou nám pacientům věnujete. Když k Vám chodí tolik lidí je pochopitelné ,že musí počkat.

Paní doktorka je ochotná, vždy pomůže a hlavně odvádí skvělou práci.

paní doktorka je výborná.hodně mi pomohla.je to člověk na svém místě.děkuji.

Je supr, jen to čekání v čekárně. Jinak je bezvadná.