Kloknerova 1 / 1245, Praha

Zobrazit ostatní profily rehabilitačních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

S paní doktorkou jsem naprosto nadšena jejím profesionálním přístupem a léčbě . Vše mi vysvětlila a poradila co daĺ. Vždy usměvavá a velice milá.

Umístění: Ordinace Jiný

Velice odborný přístup a profesionalita . Pomoc od bolesti zad vhodnou terapii. Při návštěvě ambulance jsem byl spokojen, bez dlouhého čekání. Paní doktorka měla zájem pomoci což se projevilo v následně indikaci. Vřele doporučuji návštěvu s následnou léčbu počítám

Umístění: Ordinace Jiný

Byl jsem v několika specializovaných ordinacích, bohužel bez potřebných výsledků a zlepšení. Dostal jsem doporučení na paní Dr.Maláčovou a i když jsem si musel trochu počkat na potřebný termín, po několika návštěvách jsem MOC spokojen, konečně mohu v práci sedět bez problémů a v klidu pracovat. Paní doktorky si upřímně vážím pro jeji profesionalitu a snahu pomoci, děkuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Primářku MUDr. Maláčovou mohu jen doporučit. Je velmi profesionální, ochotná a milá. Byla jsem u ní již několikrát a vždy jsem byla naprosto spokojená.

U
Umístění: Ordinace Jiný

MUDr. Maláčová je profesionální lékařka s vřelým přístupem. Ordinace byla příjemná, a i když se běžně bojím kohokoliv, kdo mi manipuluje s tělem, u paní Maláčove jsem žádný takový strach necítila. Doporučuji všem

Umístění: Ordinace Jiný

Velice se mi líbila ochota paní primářky a její přátelský a vysoce odborný přístup. Pomocí jejích diagnostických znalostí a použití různých terapeutických metod jsem se konečně zbavila dlouholetých problémů s patou. Všem doporučuji!

Umístění: Ordinace

Byl jsem velice spokojený s přístupem odborné posouzení paní primářky my moc pomohlo k vyřešení mého problemu s rukou mohu jen doporučit ...

Umístění: Ordinace Zdravotní potíže s kolenem

Paní doktorka je velmi schopná. Odbornost je na vysoké a profesionální úrovni. Navrhla léčebný postup, který byl velmi účinný.

Umístění: Ordinace pooperační rehabilitace

Již pátým rokem se léčím u p. primářky Mudr Maláčové. Před 5 roky jsem u ní byla 2 krát hospitalizovaná po obou operacích kyčlí. Tím však její péče neskončila. Systematicky se o mne stará a dále řeší mé jiné pohybové bolesti. Pravidelně mě vyšetří a předepíše rehabilitaci, především cvičení. V něm pak pokračuji samostatně. Při každém vyšetření je příjemná a vím, že ji mohu plně důvěřovat. Je příkladem skutečně profesionální lékařky s osobním zájmem o pacienta. Za její přístup bych chtěla skutečně poděkovat.
Věra Nep.

Umístění: Ordinace problemy s ramenem

Pani doktorku jsem navštívil po pádu s následnymi bolestmi ramene.
Mohu ohodnotit profesionální přístup a kvalitní péči Vřele doporučuji.