Kloknerova 1 / 1245, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Ordinace

Byl jsem velice spokojený s přístupem odborné posouzení paní primářky my moc pomohlo k vyřešení mého problemu s rukou mohu jen doporučit ...

Umístění: Ordinace Zdravotní potíže s kolenem

Paní doktorka je velmi schopná. Odbornost je na vysoké a profesionální úrovni. Navrhla léčebný postup, který byl velmi účinný.

Umístění: Ordinace pooperační rehabilitace

Již pátým rokem se léčím u p. primářky Mudr Maláčové. Před 5 roky jsem u ní byla 2 krát hospitalizovaná po obou operacích kyčlí. Tím však její péče neskončila. Systematicky se o mne stará a dále řeší mé jiné pohybové bolesti. Pravidelně mě vyšetří a předepíše rehabilitaci, především cvičení. V něm pak pokračuji samostatně. Při každém vyšetření je příjemná a vím, že ji mohu plně důvěřovat. Je příkladem skutečně profesionální lékařky s osobním zájmem o pacienta. Za její přístup bych chtěla skutečně poděkovat.
Věra Nep.

Umístění: Ordinace problemy s ramenem

Pani doktorku jsem navštívil po pádu s následnymi bolestmi ramene.
Mohu ohodnotit profesionální přístup a kvalitní péči Vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace Kontrola zdravotního stavu

K paní primářce docházím již 4 roky s problémy pohybového aparátu vždy se mi dostane výborné zdravotní péče a hlavně paní primářka je velice vstřícná, milá a ochotná. Velice si vážím její znalosti a jsem ráda, že jsem se dostala do její dlouhodobé péče. S díky její pacientka Jarmila Přibylová.

Umístění: Ordinace Dlouhodobé bolesti nohou

Paní primářka byla prvním lékařkou, která odhalila příčinu mých extrémních bolesti dolních končetin a díky ní jsem zahájila léčbu. Dnes už jsem téměř bez bolestí. Je to velká odbornice a patří ji můj velký dík.

Umístění: Ordinace rehabilitace

S MUDr. Maláčovou jsem velmi spokojen. Její erudice je příkladná a jako dlouholetý pracovník ve zdravotnictví mohu jenom zkonstatovat: Kéž by bylo takových pracovníků ve zdravotnictví více!

Umístění: Ordinace bylo toho trochu víc

Je to trochu zvláštní asi chodím k jiné paní doktorce,protože k té co chodím já se úplně vymyká tomu co tady čtu.
Je každým coulem profesionál a velice pozorná dokonce mi ukázala svaly,které jsem vůbec nevěděl,že je mám.Dva roky jsem byl upoután na lůžko a ted po roce rehabilitacích a cvičení už chodím na ryby.
Musím samozřejmě poděkovat fyzioterapeutům za jejich trpělivost.
Závěrem chci říci,že paní doktorku všem doporučuji je super.
s úctou Luboš Korecki

K paní primářce Maláčové chodím již dva roky - po komplikovaném úrazu nohy. Vždy byla a je velmi pečlivá ,vstřícná a příjemná. Velice ochotně mi vždy vysvětlila všechny souvislosti a aspekty léčby a předepsala rehabilitace,které mi pomáhají "rozhýbat nohu" a léčba má pro mě pozitivní efekt. Vždy se zajímá i o výsledky jiných vyšetření souvisejících s úrazem.Za to všechno ji patří veliké poděkování, je to odborník na svém místě a velice si ji vážím. VieraDem

Jsem pacientem rehabilitačního centra Medicentra Praha-Chodov u paní primářky Kamily Maláčové.
Paní primářka Maláčová je nejen odborník ve své profesi, ale i velmi dobrý psycholog. Má schopnosti svým citlivým jednání vytvořit spolupráci „lékař-pacient“. Hned ví, co je pro mě nejlepší, poradí, pomůže, ale hlavně uleví od bolesti. Její stanovená léčba má pro mě pokaždé pozitivní efekt. Jsem nadmíru spokojen a rád, že naše zdravotnictví disponuje lékaři těchto hodnot a kvalit.
Lumír Dvořák rok narození 1933.