Moje zkušenost s panem doktorem Svobodou je otřesná. Pan Doktor má velice arogantní přístup, není ochotný sdělit výsledky vyšetření a vše rychle odbyde. Léčbu neustále oddaloval.
Pana doktora vůbec nedoporučuji.
Slečna 18 let

Na pana doktora jsem narazila v neratovické nemocnici...velmi arogagntní jednání a v mém případě i odborné pochybení. Pan doktor mi odmítl udělat test na streptokoka před porodem ve 37 tt, s tím, že to počká ještě týden, že jsem zavřená a do termínu URČITĚ neporodím. Rodila jsem 14 dní před termínem.

Dnes jsem u nej byla poprve v COPu,hruza takhle arogantniho doktora jsem dlouho nezazila:((( "nesete mi kartu?"ne,nikdo mi zadnou nedal "no ale nekdo vas sem musel poslat" ano vy jste si me pred pul rokem vyzadal pro spatne vysledky cytologie.Vylezu z ordinace a sestra se me pta na cem jsme se s doktorem dohodli,na nicem rekl mi po vysetreni ze muzu odejit:(((Boze jak se musi citit pacientky kterym jde o zivot.

Hrůza a děs,nedá se to s panem doktorem Kadlecem ani srovnávat!!!!!! Protivný,nepříjemný! Neochotný! K němu nikdy více!!!!!!!