Adresa

Ordinace
Vejvanovského 374/2, Kroměříž

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Pan doktor je člověk na svém místě,pečlivý,ochotný,dokáže vše vysvětlit,ale nevnucuje svoje názory,příjemný a velice LIDSKÝ.Jen díky němu mám tři děti a jsem za to vděčná.Odhalil mi genetickou vadu,podpořil,pomohl...DOPORUČUJI

H
Ověřený profil

Pan doktor je velmi dobrý gynekolog, má perfektní přístup k pacientkám. Jsem u něj už několik let a jsem spokojená. Čekací doba je sice dlouhá, ale já si počkám než chodit k někomu jinému. Určitě doporučuji.

F
Ověřený profil

Dala bych o i o dvě hvězdičky víc=šťastných sedm! Skutečně skvělý člověk-lékař -odborník.K němu jedinému mám 1OO%důvěru a to už asi dvacet let,před 12 lety mne úspěšně odoperoval. Snad se u něho budu preventivně objevovat až do své smrti/ale ještě dlouho s ní nepočítám./Hodně zdraví,pevné nervy a velikou hromadu toho po...anýho štěstí,pane doktore!!!
Mgr.Alena Foltýnová


L
Ověřený profil

Jsem velmi spokojena!


K
Ověřený profil

Raději si počkám, ale vím, že mne vyšetří profesionál, kterého zajímám jako člověk, ne tečka pro zdravotní pojištovnu.


Z
Ověřený profil

Je úžasný! Sice je fakt, že v čekárně se vždycky čeká hrozně dlouho, ale zase na druhou stranu, než být pouhým bodem v programu organizačně zdatného doktora s přesným časovým limitem, mnohem raději dám přednost osobnímu a lidskému přístupu doktora, který se o vaše problémy skutečně zajímá a udělá všechno pro to, aby vám pomohl, včetně zodpovězení jakýchkoliv otázek a uklidnění. Tomuto panu doktorovi velice důvěřuji a nedovedu si představit, že bych chodila k nějakému jinému gynekologovi.


M
Ověřený profil

Výborný odborník, příjemný, má lidský přístup, důvěřuji mu.


M

Vynikající lékař s profesionálním, ale i lidským přístupem k pacientce. Patřím mezi jeho pacientky již více jak 17 let a vždy mi dokázal pomoct nejen z medicínského hlediska ale i svým osobním vstřícným přístupem. U něj nemám pocit, že jsem jen "BOD" v hlášení pro pojišťovnu, ale člověkem, o jehož problém se zajímá ...


K
Ověřený profil

Pokud se na Vás dostane řada tak se chová pan doktor skvěle ale jeho systém objednávání je strašidelný a čekací doba dvě hodiny než se na Vás dostane řada je celkem běžný. Takže ani moc nechápu proč je třeba se objednávat když na danou hodinu se vůbec nemáte šanci dostat na řadu!!


Ověřený profil

U pana doktora jsem už téměř 17 let a za tu dobu na něj nemám ani jednoho křivého slova... Velmi příjemný člověk a doktor-kapacita:-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu