Boleslavova 1525/20, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Doktor Kamil Schwetter - nejlepší doktor pro našeho kocoura!!! Moc děkuji za pomoc!!! Lidský přístup. Maximálně spokojená za mého kocoura. Doktor maximálně dělá všechno abych zachránit život kocourovi !!!Výborná klinika! Profesionály!!!

Prošli jsme několika veterinami, ale až u pana Schwettera jsme maximálně spokojeni a už nebudeme měnit. Fantastický, lidský a zároveň profesionální přístup k nám i k našemu pejskovi, o kterého se vždy stará jako o vlastního.

I já mám zkušenost s MVDr Košíkovou velice špatnou... Naprosto nezvládla situaci s mým kocourkem, který abnormálně plachý... Už mám jiného lékaře...

Souhlasím s názorem, že paní doktorka Košíková nemá vztah ani ke zvířatům ani k lidem. Pro své zvířátko hledám jiného veterináře.

Paní doktorka Košíková nemá vztah ke zvířatům ani lidem. Pokud máte své zvíře rádi zdaleka se ji vyhněte.

Na tuto kliniku chopim pejskama pravidelně a mužu jen doporučit. Velmi profesionální přístum, dobré ceny