Strážovská 1247, Kyjov
Nemocnice Kyjov (mapa)

Umístění: Nemocnice Kyjov

Pan primář je úžasný. Nebýt jeho nikdy bych neviděla svého druhorozeného syna. Sestra ho chtěla hned odnést ale on na ni hukl aby mi ho hned ukázala. Do roka mě i mě dcerce zachránil život. Moc mu děkuji :)

Umístění: Nemocnice Kyjov akutní bolest břicha

ačkoliv chodím k jinému lékaři, pan primář Maruška byl velmi ochotný, milý, ohleduplný, vzhledem k velkým bolestem se mi snažil nepřitěžovat, všechno mi vysvětlil. Ošetřoval mě poněkolikáté a vždycky s maximální vstřícností.

Tak tohle je jediný doktor, kterému musím dát hodnocení. Bohužel velmi velmi ale velmi negativní. Člověk s jeho chováním by takovou profesi dělat neměl. A už vůbec ne primáře gynekologie, kam chodí ženy převážně s intimními problémy.
Bylo mi 16 let a bolelo mě celkem dost v podbřišku, praktická lékařka mě odeslala na gynekologii a poté ať si zajdu do nemocnice na urologii. Tak jsem se byla poprvé přihlásit na gynekologii. Moje doktorka pohmatem nic zjistit nemohla a odeslala mě do nemocnice na ultrazvuk. Kdybych tehdy věděla, že mám zánět močového měchýře, tak se tomuto oddělení vyhnu a jdu rovnou na tu urologii.
Tady mi pan Maruška chtěl udělat vyšetření ultrazvukovou sondou do pochvy. Tak jsem ho upozornila, že to asi nepůjde. Nadal mi, že to není možné, že jsem ještě panna, a že holky v mém věku (v 16 letech) to dávno mají za sebou a ať mu laskavě nelžu a že teda můj přítel "ho má asi malýho". Upozornila jsem ho s brekem, že s nikým nechodím. Tak mi řekl, že tohle přece není o chození, zavrátil oči, udělal mi ultrazvuk přes břicho a dal mi do ruky papír a prý ať přestanu brečet.
Nikdy jsem takové ponížení nezažila a ani nechci už nikdy zažít.....
HRŮZA HRŮZ !!!

Před nedávnem jsem byla na operaci na gynekologickém oddělení Nemocnice v Kyjově. Tímto bych chtěla poděkovat panu primáři a celému personálu oddělení za odborný a lidský přístup k pacientkám. Z mého hlediska jim patří dík za skvělou péči.
Vavrincová

Nejhorší gynekolog, špatné chování, byla jsem po operaci apendixu, ale měla jsem jít na vyšetření k tomuhle doktorovi, zmáčkl mi břicho 4x za sebou, i když po 1. jsem ho upozornila že to opravdu hodně bolí.
-špatný přístup :(

K panu doktorovi, jsem chodila na kontroly měsíc před porodem a i byl u porodu maličké. Absolutní spokojenost! Velice za vše děkuji! D.Klozová

Když jsem na začátku těhotenství ležela v nemocnici kvůli mírnému krvácení..zjistili mi,že mám přepážku v děloze.Mudr MAruška mi netaktním způsobem řekl,že dítě nikdy mít nebudu a nedonosím ho. Když jsem ve 31 týdnu jela do nemocnice,protože mi praskla voda a začalo krvácení..navíc prcek byl špatně otočený.. špatně se hledaly ozvy.. mudr MAruška ultrazvukem hledal ozvy asi 5 vteřin..netaktním způsobem mi řekl: doslova cituji:" To je mrtvé!" Vzápětí to vzala do rukou sestra,ta mě uklidnila,že dítě žije a a odvezli mě do Brna bohunic. Tam se mě ptali,který vůl mi dával ty hadičky..nechápali že smotný primář mi dá ten nejmenší průtok..když je velká pravděpodobnost,že tam budu ležet dlouho... Do té ruky mi pak nemohli dát nic..ani brát krev..protože byla totálně modrá.. Narodilo se mi.. ve 32 týdnu zdravé dítě,kterému jsou nyní 2 roky,ale na sdělení,že :je to mrtvé nezapomenu nikdy v životě.Chování primáře..který je totálně neprofesionální,bez lidského přístupu,asertivity a tolerance.. to nikomu nepřeju... a nikdy nezapomenu.. usela jsem to tu napsat..a to nemám ve zvyku někde psát.. Mudr Maruška je pro mě prostě hulvát,který tam nemá co dělat... a zkušenost,že nejhorší v životě je srážka s blcem se opravdu potvrdila...

Výborný lékař.

Na pana primaře nedám dopustit. Jediný mi pomohl k vytouženému těhotenství:-)). Několik lékařů, které jsem v zoufalství vystřídala mu nesahají starostlivostí a pečlivostí ani po kotníky. Taktéž jeho oddělení gynekologie funguje 100%, lékaři a sestřičky jsou naprosto úžasní. Tímto mu moooc děkuji Hanka R.

jako primař absolutně nevyhovující.nepříjemný,nelidský přístup,arogantní.pokud nastane problém pak teprve se něco děje!!chování ne jak k ženě ale dobytku.doufám už nikdy nepřijdu s tímto lékařem do styku.