Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Strážovská 1247, Kyjov
Nemocnice Kyjov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Nemocnice Kyjov Jiný

Pan primář nas přebíral od gynekolozky a rodili jsme s nim. Porod byl komplikovany, nicmene nas nedesil co bude treba a rázně a efektivne rozhodoval. Nebyt jeho opravdu aktivního pristupu, hadam ze bych se daleko vic natrapila, nebo bychom to s dcerou ani nemusely ve zdravi přežít. Cely tym mel skvělou morálku a i pri střídání smen si předali info a všichni pomohli. Opravdu primář na svem miste, nebere funkci jako reprezentativní a formální, ale denne se podílí na chodu vsech oddeleni gynekologie a porodniho. Jsme mu velice vděčni.

J
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Kyjov gynekologická operace

Velice profesionální a lidský
přístup primáře MUDr. Marušky i celého oddělení. Není co vytknout. Celému týmu pod jeho vedením přeji hodně úspěchů v jejich další náročné péči o pacientky.

A
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Kyjov Odeslání z jiného oddělení

Tomuto muži musím bohužel dát velice, ale velice negativní hodnocení. Byla jsem k němu odeslána z jiného kyjovského oddělení. To že jsem čekala tři hodiny bych vzala, čekaly jsme všechny, ale rozhodně jsem nebyla připravená na to co přijde potom. Tento pán se mnou jednal velmi otráveně, a polovinu věcí jsem nerozuměla. Poté ale přišlo vyšetření. Nejenže pan doktor neřekl co se bude dít, ale prostě přišel a roztáhl mi nohy, on ke mně ani nepřistupoval s respektem jaký si žena zaslouží. Šílené. Celé vyšetření bolelo, a pecka byla když pan doktor začal uprostřed ultrazvuku pochvou telefonovat. Ovšem závěrem tomu nasadil korunu. Předepsal mi dvoje antibiotika, přestože mi nebyl schopen říct co je špatně. Když jsem tento papír ukázala jinému panu doktorovi absolutně nechápal co to má znamenat, a řekl mi, ať to rozhodně neberu. Za mě katastrofa, děs a hrůza. Doufám, že už s ním nikdy nepřijdu do styku.

V
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Kyjov

Pan primář je úžasný. Nebýt jeho nikdy bych neviděla svého druhorozeného syna. Sestra ho chtěla hned odnést ale on na ni hukl aby mi ho hned ukázala. Do roka mě i mě dcerce zachránil život. Moc mu děkuji :)

H
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Kyjov akutní bolest břicha

ačkoliv chodím k jinému lékaři, pan primář Maruška byl velmi ochotný, milý, ohleduplný, vzhledem k velkým bolestem se mi snažil nepřitěžovat, všechno mi vysvětlil. Ošetřoval mě poněkolikáté a vždycky s maximální vstřícností.

T
Ověřeny pacient

Tak tohle je jediný doktor, kterému musím dát hodnocení. Bohužel velmi velmi ale velmi negativní. Člověk s jeho chováním by takovou profesi dělat neměl. A už vůbec ne primáře gynekologie, kam chodí ženy převážně s intimními problémy.
Bylo mi 16 let a bolelo mě celkem dost v podbřišku, praktická lékařka mě odeslala na gynekologii a poté ať si zajdu do nemocnice na urologii. Tak jsem se byla poprvé přihlásit na gynekologii. Moje doktorka pohmatem nic zjistit nemohla a odeslala mě do nemocnice na ultrazvuk. Kdybych tehdy věděla, že mám zánět močového měchýře, tak se tomuto oddělení vyhnu a jdu rovnou na tu urologii.
Tady mi pan Maruška chtěl udělat vyšetření ultrazvukovou sondou do pochvy. Tak jsem ho upozornila, že to asi nepůjde. Nadal mi, že to není možné, že jsem ještě panna, a že holky v mém věku (v 16 letech) to dávno mají za sebou a ať mu laskavě nelžu a že teda můj přítel "ho má asi malýho". Upozornila jsem ho s brekem, že s nikým nechodím. Tak mi řekl, že tohle přece není o chození, zavrátil oči, udělal mi ultrazvuk přes břicho a dal mi do ruky papír a prý ať přestanu brečet.
Nikdy jsem takové ponížení nezažila a ani nechci už nikdy zažít.....
HRŮZA HRŮZ !!!

V
Ověřeny pacient

Před nedávnem jsem byla na operaci na gynekologickém oddělení Nemocnice v Kyjově. Tímto bych chtěla poděkovat panu primáři a celému personálu oddělení za odborný a lidský přístup k pacientkám. Z mého hlediska jim patří dík za skvělou péči.
Vavrincová

J
Ověřeny pacient

Nejhorší gynekolog, špatné chování, byla jsem po operaci apendixu, ale měla jsem jít na vyšetření k tomuhle doktorovi, zmáčkl mi břicho 4x za sebou, i když po 1. jsem ho upozornila že to opravdu hodně bolí.
-špatný přístup :(

Ověřeny pacient

K panu doktorovi, jsem chodila na kontroly měsíc před porodem a i byl u porodu maličké. Absolutní spokojenost! Velice za vše děkuji! D.Klozová

Když jsem na začátku těhotenství ležela v nemocnici kvůli mírnému krvácení..zjistili mi,že mám přepážku v děloze.Mudr MAruška mi netaktním způsobem řekl,že dítě nikdy mít nebudu a nedonosím ho. Když jsem ve 31 týdnu jela do nemocnice,protože mi praskla voda a začalo krvácení..navíc prcek byl špatně otočený.. špatně se hledaly ozvy.. mudr MAruška ultrazvukem hledal ozvy asi 5 vteřin..netaktním způsobem mi řekl: doslova cituji:" To je mrtvé!" Vzápětí to vzala do rukou sestra,ta mě uklidnila,že dítě žije a a odvezli mě do Brna bohunic. Tam se mě ptali,který vůl mi dával ty hadičky..nechápali že smotný primář mi dá ten nejmenší průtok..když je velká pravděpodobnost,že tam budu ležet dlouho... Do té ruky mi pak nemohli dát nic..ani brát krev..protože byla totálně modrá.. Narodilo se mi.. ve 32 týdnu zdravé dítě,kterému jsou nyní 2 roky,ale na sdělení,že :je to mrtvé nezapomenu nikdy v životě.Chování primáře..který je totálně neprofesionální,bez lidského přístupu,asertivity a tolerance.. to nikomu nepřeju... a nikdy nezapomenu.. usela jsem to tu napsat..a to nemám ve zvyku někde psát.. Mudr Maruška je pro mě prostě hulvát,který tam nemá co dělat... a zkušenost,že nejhorší v životě je srážka s blcem se opravdu potvrdila...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti