Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Manětínská 15, Plzeň
Revmatologie a interní medicína

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Jsem u paní doktorky chvilku,ale za tak krátkou dobu mě pomohla moc a pomáhá!Jsem ráda,že jsem v její péči a pokaždé mi všechno vysvětlí a můžu se zeptat na cokoliv a je milá a ochotná!Míša :)


Ověřeny pacient

Navštěvuji paní doktorku již mnoho let. Jsem moc ráda, že mám právě tuto lékařku. Je velmi pečlivá, lidská a opravdu se každému pacientovi věnuje na sto procent. Lenka Krejčíková


Lékařka je sice milá, ale zdá se mi velmi laxni a neprogresivní. Problémy, kt. trvají již roky, léčí stále stejně, ačkoli se pacient cítí stále hůř. O novou léčbu se nesnaží, tvrdí stále to samé.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je lékař s velkým srdcem.Je prostě nejlepší.....


Paní doktorka je velmi příjemná, pozorná, pečlivá. Chodím k ní, ač tedy s nepříjemnou nemocí, ráda. Po zkušenostech jinde mě mile překvapilo, že umí naslouchat, ale také se zasmát. Moc mi jako jedna z mála opravdu pomohla při vleklé chorobě.


Je nejlepsiiii


Paní doktorka Machová,je výborná lékařka,léčím se u ní už pátým rokem,při každé návštěvě člověka proklepne,vyslechne a poradí.Je vždy milá,usměvavá a to je pro člověka velmi důležité.Ta plná čekárna mě taky mrzí,ale i to o něčem svědčí,a to že je specialista na svém místě,lidé ji věří a proto k ní chodí,kdyby byla čekárna prázdná nebylo by to divné?Také má příjemnou sestříčku která dovede bezbolestně nabrat krev i píchnout včeličku.Děkuji paní doktorce za její péči.Dušková


Tato lékařka je opravdový odborník, na jehož léčbu se mohou pacienti opravdu spolehnout. Pravda je, že v čekárně, i přes objednání si občas musíte chvilku počkat, ale důvod je prostý. Paní lékařka se plně věnuje každému pacientovi. Má můj, a jak jsem již mnohokrát v čekárně, která je (mimo jiné) příjemně vybavena, ne jen můj obdiv. Mohu vřele doporučit.


P
Ověřeny pacient

U paní doktorky se léčím asi 4 roky. Mohu ji jen ohodnotit jako velmi dobrou lékařku s profesionálním přístupem k pacientovi. Jsem jí velice vděčná za její lékařskou péči a přístup k pacientovi.Mám Bechtěrevovu chorobu a díky paní doktorce se moje nemoc udržuje v přijatelném stavu. Děkuji jí za její péči! Jarmila Polická


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti