Sam. ord. PL pro děti a dorost
K Náklí 404, Týnec nad Sázavou

Tento lékař nemá v ordinaci co dělat a už vůbec ne u dětí. Rudě zbarvené fleky po tělíčku jsou pro něj alergie na chlad, suchý kašel, vedoucí k zvracení dítěte je údajně úplně normální a není potřeba jej léčit.

s tímto panem doktorem mám špatné zkušenosti,ikdyž jen krátké, poslední kapkou bylo když nepoznal zápal plic u mého 3 měsíčního syna.

ano

Nedoporučuji, když byl synovi týden, měla jsem mu dávat lžičku rozmačkaného banánu, když mu bylo 5 měsíců a já se zeptala na příkrmy, bylo mi vynadáno, že už jsem mu je měla dávat od 3 měsíců (jogurty, ovoc. šťávy,...) Léčil ekzém a seboreu půl roku a žádné zlepšení. Nenechal mě nikdy domluvit a vedl monology, které ale nic nevysvětlovaly. Pak jsme přešli k paní doktorce, ještě mezi dveřmi si všimla, že syn má ucpaný slzný kanálek a poslala nás na oční (tam se divili proč jdeme tak pozdě, že se to má odstranit během prvních dnů života), seboreu vyléčila během týdne, ekzém byl pryč do měsíce.

Já mám s panem doktorem rozporuplné zkušenosti. Je velmi ochotný ve dne i v noci, děti ho mají rádi, má naprosto skvělou setru, to vše se mu musí nechat. Bohužel vede často monology, které člověku moc nedají, nenechá doříci ani dotaz a už na vás chrlí. Působí arogantně.... Jako doktor je myslím dobrý, co jsme potřebovali vždy vyřešil i když naštěstí nemám děti moc nemocné, ale to chování je přinejmenším zvláštní.

Moje vysetreni na pohotovosti se zmenilo v doktoruv 30 minutovy monolog, do ktereho si nenechal vskocit a ktery mi nic neprinesl. Navic se vyjadroval k odbornosti me vlastni prakticke lekarky (se kterou mam osobne dobre zkusenosti), coz se me dotklo.

Nesouhlasím s holkou!!!! já bych mu teda křečka svěřila!!!! je to nejlepší lékař..

Skvělý lékař, příjemný i při nechápavých dotazech čerstvých rodičů, děti ho mají moc rádi (sestřičku také).

Nejlepší pediatr,,moc ukecanej:)

Vždy ochotný. Ve dne v noci. Děti se ho nebojí. Díky