Ortopedie, traumatologie Přeštice
Masarykovo náměstí 142, Přeštice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedie, traumatologie Přeštice Jiný

K panu doktorovi jsem přišla s nestabilním zápěstím. Jelikož mi sdělil, že je specialista na kolena, takže o zápěstí moc neví, ale pokusí se vyřešit, dal mi jistou naději. Mírně šokovaná jsem byla jeho arogancí a velice zvláštními připomínkami, které jsem popravdě moc nechápala. V každém případě po několikátém vyšetření vše dospělo k operaci zápěstí, já si vyřídila předoperační vyšetření a čekala před nemocnicí na potvrzující telefon od lékaře. Nikdo nezavolal. Nebo vlastně volal, ale protože užil špatné telefonní číslo, k operaci nakonec nedošlo. V následujících dnech přišel covid.
Po dotazu pana doktora, zda jsem se již nechala očkovat, jsem prohlásila že nevím, že mi dosud nikdo nevysvětlil klady a zápory očkování na covid. Reakce lékaře, která následovala byla šílená. Zvedl na mě hlas a vykázal mě z ordinace se slovy, abych mu tam již nechodila. Další operaci zamítl a zdůvodnil to požadavkem plného očkování na covid.
Popravdě tímto mě utvrdil v rozhodnutí se nenechat očkovat, protože volba očkování je dobrovolná a pokud mě někdo do něčeho takto násilím nutí, prostě just odmítnu.
K tomuto lékaři již nikdy nevkročím, protože jeho jednání bylo prostě hrozné.

Jsem čtrnáct dní po TEP kyčle a pan doktor je bezkonkurenční operatér. Od operace nepotřebuji žádná analgetika, což svědčí o perfektně provedené práci. Skvělý přístup a jeho humor dělá z pana doktora výjimečného člověka, kterému nikdy nedokáži vrátit to, co pro mě udělal. Pane doktore díky, že jste !

Umístění: Ortopedie, traumatologie Přeštice Jiný

Naprostá spokojenost jak s přístupem,tak s odvedenou praci. Me operoval obe nohy,pac jsem mela opravdu osklive halluxy a mamka si zklamala kotník dost bkbe a taky ji hezky nožičky opravil. Za mě kapacita!

Umístění: Ortopedie, traumatologie Přeštice bolesti zad,bolesti rukou,bolest paty,vazy v koleni(dcera)

Mohu jedině doporučit,manželovi pomohl při bolestech zad,mě již opakovaně.Příjemný lékař,milé vystupování i sestry,poradí,vysvětlí,je to lékař na svém místě,narozdíl od jiných,které nebudu radši jmenovat....vždy poradil a pomohl už s několika problémy.

Mohu jen doporučit. Pan doktor má příjemné vystupování, ihned pozná "problém", vysvětlí možnou léčbu, postup i rizika případné operace. Využívá pokroku a aplikuje nové možnosti, které jsou šetrnější k pacientovi. Mohu srovnávat - operace před 4 roky a před týdnem se stejným poškozením kloubu levé ruky, nyní pravé. Neuvěřitelné. Opravdu jsem velice spokojená a moc děkuji. Řezaninová

Příjemný lékař vše vysvětlí poradí

Nedoporučuji :( maximální nespokojenost :( Šílené chování a komunikace.

Zkušenost, racio, šikovnost, zodpovědnost, ochota...

Mudr. Josef Žán je velmi příjemný a pomohl mi od bolesti ruky. Děkuji

Pan doktor má velmi dobrý přístup, operoval mi ruku, vše vysvětlil mohu ho pacientům doporučit Rajkovová