Josef Žán, ortoped Přeštice

MUDr. Josef Žán

Ortoped Více

Masarykovo náměstí 142, Přeštice
Ortopedie, traumatologie Přeštice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Jsem čtrnáct dní po TEP kyčle a pan doktor je bezkonkurenční operatér. Od operace nepotřebuji žádná analgetika, což svědčí o perfektně provedené práci. Skvělý přístup a jeho humor dělá z pana doktora výjimečného člověka, kterému nikdy nedokáži vrátit to, co pro mě udělal. Pane doktore díky, že jste !

Umístění: Ortopedie, traumatologie Přeštice Jiný

Naprostá spokojenost jak s přístupem,tak s odvedenou praci. Me operoval obe nohy,pac jsem mela opravdu osklive halluxy a mamka si zklamala kotník dost bkbe a taky ji hezky nožičky opravil. Za mě kapacita!

Umístění: Ortopedie, traumatologie Přeštice bolesti zad,bolesti rukou,bolest paty,vazy v koleni(dcera)

Mohu jedině doporučit,manželovi pomohl při bolestech zad,mě již opakovaně.Příjemný lékař,milé vystupování i sestry,poradí,vysvětlí,je to lékař na svém místě,narozdíl od jiných,které nebudu radši jmenovat....vždy poradil a pomohl už s několika problémy.

Mohu jen doporučit. Pan doktor má příjemné vystupování, ihned pozná "problém", vysvětlí možnou léčbu, postup i rizika případné operace. Využívá pokroku a aplikuje nové možnosti, které jsou šetrnější k pacientovi. Mohu srovnávat - operace před 4 roky a před týdnem se stejným poškozením kloubu levé ruky, nyní pravé. Neuvěřitelné. Opravdu jsem velice spokojená a moc děkuji. Řezaninová

Příjemný lékař vše vysvětlí poradí

Nedoporučuji :( maximální nespokojenost :( Šílené chování a komunikace.

Zkušenost, racio, šikovnost, zodpovědnost, ochota...

Mudr. Josef Žán je velmi příjemný a pomohl mi od bolesti ruky. Děkuji

Pan doktor má velmi dobrý přístup, operoval mi ruku, vše vysvětlil mohu ho pacientům doporučit Rajkovová

Probere problém, vysvětlí rizika, lidský přístup, netlačil na operaci, nasadil rehabilitaci, moc pomohl, super přístup k pacientovi