Masarykovo náměstí 142, Přeštice
Ortopedie, traumatologie Přeštice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedie, traumatologie Přeštice bolesti zad,bolesti rukou,bolest paty,vazy v koleni(dcera)

Mohu jedině doporučit,manželovi pomohl při bolestech zad,mě již opakovaně.Příjemný lékař,milé vystupování i sestry,poradí,vysvětlí,je to lékař na svém místě,narozdíl od jiných,které nebudu radši jmenovat....vždy poradil a pomohl už s několika problémy.

Mohu jen doporučit. Pan doktor má příjemné vystupování, ihned pozná "problém", vysvětlí možnou léčbu, postup i rizika případné operace. Využívá pokroku a aplikuje nové možnosti, které jsou šetrnější k pacientovi. Mohu srovnávat - operace před 4 roky a před týdnem se stejným poškozením kloubu levé ruky, nyní pravé. Neuvěřitelné. Opravdu jsem velice spokojená a moc děkuji. Řezaninová

Příjemný lékař vše vysvětlí poradí

Nedoporučuji :( maximální nespokojenost :( Šílené chování a komunikace.

Zkušenost, racio, šikovnost, zodpovědnost, ochota...

Mudr. Josef Žán je velmi příjemný a pomohl mi od bolesti ruky. Děkuji

Pan doktor má velmi dobrý přístup, operoval mi ruku, vše vysvětlil mohu ho pacientům doporučit Rajkovová

Probere problém, vysvětlí rizika, lidský přístup, netlačil na operaci, nasadil rehabilitaci, moc pomohl, super přístup k pacientovi

Je fakt třída,zlaté ruce.Jsou za ním vidět výsledky,jiní jen píší recepty a prd pomohou.Pan doktor umí trefit dobře hřebíček na hlavičku,problém řeší okamžitě.Mohu jen doporučit,jen škoda,že není 2x,má toho moc.

Zachránil mi operací Achillovy šlachy nohu. Když mi předtím 9 měsíců !!!! "ortopedka" léčila injekcemi nateklý kotník.