Adresa

Praktický lékař stomatolog
8. května 47, Rýmařov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Dr. Vylíčil je výborný lékař,výborný 20 roků a jsem mu za to vděčný. Jen doufám, že v tomto velmi náročném povolání,výkonu lékařské praxe, vydrží.Můžu za prokázanou péči jen poděkovat.

T
Ověřený profil

Nemohu souhlasit s kladným hodnocením. U lékaře jsem nebyla spokojena s jeho pasivním přístupem k zákrokům, změnila jsem zubaře a při první návštěvě mi zubařka diagnostikovala 9 kazů, jeden totálně zničený zub a další zub, který dokrorka zachránila za minutu dvanáct, ačkoliv jsem vždy od pana Vylíčila odcházela s tím, že je vše v pořádku, preventivky bez jakékohokoli zákroku. Jsem ráda, že mám nyní novou zubařku, která mi mé zuby zachránila po 22 letech navštěvování MUDr. Vylíčila!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Velmi příjemný a hlavně lékař na svém místě.Kdyby takových lékařů bylo více.Jsem velmi spokojena i se sestřičkou.Držím palce. Iveta


Jsem pacientkou 20 let již od střední školy, a přestože dojíždím, zůstávám věrná tomuto skvělému zubnímu lékaři a dojížděla bych klidně dalších 100 km. Moje zuby jsou katastrofa a to se potom pozná kvalitní zubní lékař, velice si ho vážím , má mou důvěru a po těch letech sedám do křesla už i beze strachu. Co se týče poznámek ohledně rentgenu, u mě využit nesčetněkrát. Vynikající přístup k pacientovi, vše vysvětleno, na úrovni, přísná sestřička- na svém místě...Děkuji za veškerou péči !!


Souhlasím se všemi příspěvky,nemám co dodat,spolehlivý,pečlivý,rychlý. (rentgen bych neřešila).


M
Ověřený profil

Jeden z těch mála zubařů (potažmo lékařů), který je výborný nejen v diagnostice a zákroku, ale nedělá mu problém srozumitelně (!) pacientovi vysvětlit, jaký je problém, jaká jsou možná řešení a jak každé řešení bude realizováno. Je příjemný, a snadná je i domluva s jeho sestrou.


Velmi dobrý přístup.


F
Ověřený profil

Je to příjemný a dobrý lékař.Má pěkný přístup k pacientům.


P

Re: Jarka, mě osobně rentgen zubů dělal, když to bylo potřeba, má ho přímo za ordinací. Že by mi chyběl při každé návštěvě nemůžu konstatovat. K panu Doktorovi chodíme celá rodina a jsme max. spokojeni


M

Jsem absolutně spokojen, vždy odvede ohleduplně skvělou práci.


Došlo k chybě, zkuste to znovu