Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
3 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient

Já jsem u pana doktora už sedm let. Vždy se choval mile, občas s ním byla i legrace. Při vyšetření se hodně stydím a tak jsem trochu upjatá a sevřená, ale pan doktor mě vždy uklidňuje, že vše bude v pořádku a že se nemusím vůbec ničeho bát... a vyšetření probíhá bezproblémově. Nikdy jsem s ním neměla žádné konflikty ani jiné problémy.
chodí k němu celá moje rodina - ženská část :-D a všechny jsme spokojené. Včetně mojí babičky.
Ano, když zmiňuji i mou babičku, tak to si už musíte říkat, že už by si měl dát "voraz" od své profese a radši to přenechat někomu mladšímu. Ale pokud svou práci vykonává dobře a nic nezanedbává, tak ať to dělá dál, dokud ještě může.


Ověřeny pacient

Působí mile, ale tím všechna pozitiva končí. Byla jsem u něj od 17 let a od 18 jsem brala antikoncepci, když jsem jí chtěla po dvou letech vysadit, málem mi vynadal. Při dotazu, zda existuje jiná antikoncepce než hormonální, popřípadě alternativa k pilulkám, mi pověděl: nesouložit (a to se zcela vážnou tváří). Za celou dobu, co jsem brala antikoncepci mi neprovedl vyšetření krve.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

S panem doktorem mám zkušenosti z před dvaceti let, kdy mi rodil moje první dítě. Bylo mi 20, byla jsem vyplašená, nevěděla co dělat, jak dýchat, jak tlačit...byl skvělý, taktní, zručný při šití. Myslím, že hodně záleží na tom jak pacientka spolupracuje.Já doporučuji i když není mým osobním gynekologem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti