Husova 128/2, Čáslav
Poliklinika Čáslav (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Já jsem u pana doktora už sedm let. Vždy se choval mile, občas s ním byla i legrace. Při vyšetření se hodně stydím a tak jsem trochu upjatá a sevřená, ale pan doktor mě vždy uklidňuje, že vše bude v pořádku a že se nemusím vůbec ničeho bát... a vyšetření probíhá bezproblémově. Nikdy jsem s ním neměla žádné konflikty ani jiné problémy.
chodí k němu celá moje rodina - ženská část :-D a všechny jsme spokojené. Včetně mojí babičky.
Ano, když zmiňuji i mou babičku, tak to si už musíte říkat, že už by si měl dát "voraz" od své profese a radši to přenechat někomu mladšímu. Ale pokud svou práci vykonává dobře a nic nezanedbává, tak ať to dělá dál, dokud ještě může.

Působí mile, ale tím všechna pozitiva končí. Byla jsem u něj od 17 let a od 18 jsem brala antikoncepci, když jsem jí chtěla po dvou letech vysadit, málem mi vynadal. Při dotazu, zda existuje jiná antikoncepce než hormonální, popřípadě alternativa k pilulkám, mi pověděl: nesouložit (a to se zcela vážnou tváří). Za celou dobu, co jsem brala antikoncepci mi neprovedl vyšetření krve.

S panem doktorem mám zkušenosti z před dvaceti let, kdy mi rodil moje první dítě. Bylo mi 20, byla jsem vyplašená, nevěděla co dělat, jak dýchat, jak tlačit...byl skvělý, taktní, zručný při šití. Myslím, že hodně záleží na tom jak pacientka spolupracuje.Já doporučuji i když není mým osobním gynekologem.