Dělnická 63, Havířov

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Kocourka jsme zavezli kvuli nemožnosti vyčurání dostal injekci za dvě návštěvy skoro XXXX kč nic se nezmenilo jen mi bylo sdeleno ze je tlustý važí 5 kg již nikdy více hlavně si udělejte solarka na střeše

Umístění: Ordinace Jiný

Chtěla bych velice poděkovat MVDr. Josefu Polákovi za léčbu našeho samečka agamy Gora. Je to naprosto úžasný, vstřícný, obětavý a moudrý pan doktor, který našemu agamákovi moc pomohl a vrátil ho zpět do formy. Jsem za léčbu a přístup pana doktora moc vděčná, protože nám zachránil našeho miláčka. Navíc je pan doktor obrovský sympaťák. Moc děkuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Katastroficka komunikace s veterinarkou.Byl osetren 17 lety pes.Ktery vlastne ani nebyl osetren.Bylo mi receno ,ze uz ma sve leta.A ze je slaby z pocasi.Zaplatite tezke penize a vlastne za nic.Dekuji za laskavou peci na teto veterine.Nikdy vic

Umístění: Ordinace Jiný

Chválím paní Marketu Miturovou její přístup k ošetření či vyšetření k mému straspytliku který je ze strachu zlý ale paní doktorka dělá svou práci moc dobře

Umístění: Ordinace Jiný

S prvotním ošetřením jsme byli spokojeni, ovšem v případě, že budete chtít dále problém řešit s jiným veterinářem, například z důvodu dojezdu, nebo nutnosti péče na vyšším pracovišti, projeví obrovskou ješitnost a při event. další návštěvě i v případě akutního problému, dají dostatečně najevo. Raději jsme si našli jiné pracoviště, které není zatíženo neprofesionálním chováním.

Tak Pana Poláka můžu doporučit.je velice šikovný,chtěla bych mu moc poděkovat,ze mi dobře poradil a taky odvedl skvělou práci.můj pejsek tam byl se zubami a jsem velice spokojená.nejlepším veterinář jakého znám,a všem doporučuji.jsou tam fakt skvělí všichni.můj pejsek hned po narkoze běhal,skákal a byl šťastný a opět bez bolesti.

S velkým vděkem vzpomínám na práci MVDr Josefa Poláka. K vyšetření s naší desetiletou fenou jihoruského ovčáka nás k němu poslala naše výborná veterinářka se slovy: je to náš ortopedický guru, aby si potvrdila diagnózu. Pes kulhal a bylo evidentní, že se mu celkově nedaří dobře. Pan doktor udělal rentgen, ze kterého diagnózu zjistil a po čtrnácti dnech ještě jeden, aby ji potvrdil. Naší Malé už bohužel nebylo pomoci. Pan doktor ovšem velmi pomohl nám s manželem tím, že vysvětlil s velkou pečlivostí,co na snímcích vidí a jak se nemoc bude vyvíjet a s ještě větším taktem nám usnadnil rozhodnutí dále zvíře netrápit oddalující léčbou. S důvěrou se na něj obracejte, je to odborník na svém místě.

Jaký je pan Polák přesně nemohu soudit, i když vždy vše dopadlo výborně taky se mi zdál trochu arogantní a nebo přepracovaný. Chtěla jsem zde ale vynachávlit paní MVDR: tamaru Lyskovou, který u něj pracuje a pana MVDR. Falhara - i když ten je někdy morous. Co se týká paní MVDR. Lyskové - není lepšího doktora. Minulý rok nám zachránila při akutním císařském porodu celý vrh koťat, péče o ně nadstandartní, čistá koťata i máma v čistém prostředí, jizvička skoro neviditelná, pooperační péče perfektní a taky se udělalo víc než se muselo...Jsem moc vděčná ...a se slzou v oku vzpomínám, a děkuji za to ....o to více, že jsme stejnou situaci prožili včera. protože máme nabourané auto, nemohli jsme si půjčit jiné a jet až do suché. nechala jsem se i s kočkou odvézt k MVDR. raškovi - jizvu má jak polní maršál u batalionu udělanou slepým řezníkem, přístup a arogance v otřesných rozměrech a odbornost a zodpovědnost na bodu nula. Z vrhu 7mi ko´tat máme pouze 2 a kočku mámu ve zbídáčeném stavu. Už nikdy do OV k Raškovi !!!! Na kontrolu jedem a´t se děje co se děje k paní MVDr. Lyskové - je nejlepší !!!

Nedoporučuji! Můj pes díky panu Polákovi málem umřel. Neosobní, nemá rád psy ani lidi, účtuje si poplatky za služby, které doopravdy neprovede.

Pan doktor Polák je sice odborník,ale vůbec to není člověk na správném místě a i o tom odborníkovi by se dalo pochybovat.Náš pejsek onemocněl,špatně se mu dýchalo a nakonec se mu udělala boule na krku.Jsme z Karviné a do té doby byl pejsek léčen antibiotiky u veterináře v Karviné.Moc se nám to nezdálo,a proto jsme se obrátili na kliniku dr.Poláka v Suché.Pan doktor nás přijal,vše vysvětlil,pejskovi se vzal vzorek tkáně a odeslal do Brna.Výsledek byl bohužel velmi špatný a zněl-Maligní lymfom,tedy rakovina lymfatických žláz.Bylo nám vysvětleno,že jestli chceme našemu pejskovi prodloužit život musí být zahájena chemoterapie,ale že vyléčit se to nedá.My jsme se rozhodli,že do toho půjdeme,a tak jsme začali chodit na chemo.Pejskovi brzy boule ustoupily a my byli rádi.Snášel to velice dobře,nezvracel,nepadala mu srst.Na jednu z chemo jsem se z pracovních důvodů nemohl dostavit a telefonicky jsme se omluvili,že příjdeme příští den.Jaké však bylo naše překvapení když jsme přišli z manželkou do ordinace a pan dr.Polák se na nás hrubě a sprostě obořil,že co si vlastně myslíme a jak si to představujeme.Když jsem se snažil vysvětlit,že jsme se omluvili,tak se na nás sprostě obořil,že ať si jdeme do té naší Karviné,že co si to nalháváme,že náš pejsek má lymfom a že je vlastně odepsaný.Bylo nám s manželkou hrozně,za 45 let co jsem na světě se mnou nikdo takhle hulvátsky a sprostě nejednal.Bylo to naprosto neprofesionální!Pak nás léčil pan doktor Falhar a jednou nebyl přítomen a byl tam panPolák,který ani našeho pejska nevzal dovnitř ,aby ho prohlédl,ač měl obrovské boule,ani vlastně nepozdravil,jen poslal sestru ať napíchne našemu pejskovi infůzy.V dokladu na zaplacení si ale vše řádně započítal-hnus.Pan doktor Polák to nebere jako poslání pomáhat zvířatům,ale bere to jen jako byznys.I od jiných veterinářů jsme slyšeli,že je arogantní,domýšlivý a uznává jen svůj názor a myslíme si to i my.Látky které se našemu pejskovi podávali se staly časem rezistentní,takže už nezabíraly ,ale pořád mu byli dávány dokola ač existují jiné než Vincristine ,nebo Doxorubicin,jako například Lomustin kapsle,nebo infůze Karmustin.Ale to jsme se dozvěděli na jiné klinice příliš pozdě.Nám bylo řečeno,že nic jiného není a že musíme pracovat s tím co máme.A šéf kliniky Polák o tom dobře věděl,a tak se musely spotřebovat látky,které našemu pejskovi nezabírali,ale klinika přece nemohla být ztratná.My jsme si lék Lomustin sehnali až od výrobce,ale bylo už pozdě,19 chemoterapii s velkou dávkou Endoxanu už náš pejsek nepřežil,přestal chodit,žrát a chtěl odejít.Kdyby mu včas byla podána jiná chemoterapie,tak tady s námi mohl ještě několik měsíců být.Ale to pan doktor Polák asi takové léky nezná,takový je to odborník,kšeft je kšeft.Náš pejsek byl opravdu už v moc špatném stavu,a tak jsme volali jeho ošetřujícímu lékaři panu dr.Falharovi,jestli by přišel našeho pejska uspinkat,protože byl na něho zvyklý,ale odmítl,že nemá čas,opravdu profík a chápající veterinář,zadarmo to nikdo nechtěl,ale čekali jsme vstřícnost.Tak takový je pan doktor Polák,arogantní a domýšlivý i s celým jeho týmem.Opravdu nemohu nikomu doporučit,klinice v Suché se vyhněte obloukem.Naštěstí se našla hodná Paní doktorka,která přišla za našim umírajícím pejskem a doma v jeho prostředí a v naší přítomnosti mu pomohla odejít,aby ho už nic nebolelo a mohl v klidu spinkat. Stanislav Štěpánek