Dělnická 63, Havířov

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Tak Pana Poláka můžu doporučit.je velice šikovný,chtěla bych mu moc poděkovat,ze mi dobře poradil a taky odvedl skvělou práci.můj pejsek tam byl se zubami a jsem velice spokojená.nejlepším veterinář jakého znám,a všem doporučuji.jsou tam fakt skvělí všichni.můj pejsek hned po narkoze běhal,skákal a byl šťastný a opět bez bolesti.

S velkým vděkem vzpomínám na práci MVDr Josefa Poláka. K vyšetření s naší desetiletou fenou jihoruského ovčáka nás k němu poslala naše výborná veterinářka se slovy: je to náš ortopedický guru, aby si potvrdila diagnózu. Pes kulhal a bylo evidentní, že se mu celkově nedaří dobře. Pan doktor udělal rentgen, ze kterého diagnózu zjistil a po čtrnácti dnech ještě jeden, aby ji potvrdil. Naší Malé už bohužel nebylo pomoci. Pan doktor ovšem velmi pomohl nám s manželem tím, že vysvětlil s velkou pečlivostí,co na snímcích vidí a jak se nemoc bude vyvíjet a s ještě větším taktem nám usnadnil rozhodnutí dále zvíře netrápit oddalující léčbou. S důvěrou se na něj obracejte, je to odborník na svém místě.

Jaký je pan Polák přesně nemohu soudit, i když vždy vše dopadlo výborně taky se mi zdál trochu arogantní a nebo přepracovaný. Chtěla jsem zde ale vynachávlit paní MVDR: tamaru Lyskovou, který u něj pracuje a pana MVDR. Falhara - i když ten je někdy morous. Co se týká paní MVDR. Lyskové - není lepšího doktora. Minulý rok nám zachránila při akutním císařském porodu celý vrh koťat, péče o ně nadstandartní, čistá koťata i máma v čistém prostředí, jizvička skoro neviditelná, pooperační péče perfektní a taky se udělalo víc než se muselo...Jsem moc vděčná ...a se slzou v oku vzpomínám, a děkuji za to ....o to více, že jsme stejnou situaci prožili včera. protože máme nabourané auto, nemohli jsme si půjčit jiné a jet až do suché. nechala jsem se i s kočkou odvézt k MVDR. raškovi - jizvu má jak polní maršál u batalionu udělanou slepým řezníkem, přístup a arogance v otřesných rozměrech a odbornost a zodpovědnost na bodu nula. Z vrhu 7mi ko´tat máme pouze 2 a kočku mámu ve zbídáčeném stavu. Už nikdy do OV k Raškovi !!!! Na kontrolu jedem a´t se děje co se děje k paní MVDr. Lyskové - je nejlepší !!!

Nedoporučuji! Můj pes díky panu Polákovi málem umřel. Neosobní, nemá rád psy ani lidi, účtuje si poplatky za služby, které doopravdy neprovede.

F

Pan doktor Polák je sice odborník,ale vůbec to není člověk na správném místě a i o tom odborníkovi by se dalo pochybovat.Náš pejsek onemocněl,špatně se mu dýchalo a nakonec se mu udělala boule na krku.Jsme z Karviné a do té doby byl pejsek léčen antibiotiky u veterináře v Karviné.Moc se nám to nezdálo,a proto jsme se obrátili na kliniku dr.Poláka v Suché.Pan doktor nás přijal,vše vysvětlil,pejskovi se vzal vzorek tkáně a odeslal do Brna.Výsledek byl bohužel velmi špatný a zněl-Maligní lymfom,tedy rakovina lymfatických žláz.Bylo nám vysvětleno,že jestli chceme našemu pejskovi prodloužit život musí být zahájena chemoterapie,ale že vyléčit se to nedá.My jsme se rozhodli,že do toho půjdeme,a tak jsme začali chodit na chemo.Pejskovi brzy boule ustoupily a my byli rádi.Snášel to velice dobře,nezvracel,nepadala mu srst.Na jednu z chemo jsem se z pracovních důvodů nemohl dostavit a telefonicky jsme se omluvili,že příjdeme příští den.Jaké však bylo naše překvapení když jsme přišli z manželkou do ordinace a pan dr.Polák se na nás hrubě a sprostě obořil,že co si vlastně myslíme a jak si to představujeme.Když jsem se snažil vysvětlit,že jsme se omluvili,tak se na nás sprostě obořil,že ať si jdeme do té naší Karviné,že co si to nalháváme,že náš pejsek má lymfom a že je vlastně odepsaný.Bylo nám s manželkou hrozně,za 45 let co jsem na světě se mnou nikdo takhle hulvátsky a sprostě nejednal.Bylo to naprosto neprofesionální!Pak nás léčil pan doktor Falhar a jednou nebyl přítomen a byl tam panPolák,který ani našeho pejska nevzal dovnitř ,aby ho prohlédl,ač měl obrovské boule,ani vlastně nepozdravil,jen poslal sestru ať napíchne našemu pejskovi infůzy.V dokladu na zaplacení si ale vše řádně započítal-hnus.Pan doktor Polák to nebere jako poslání pomáhat zvířatům,ale bere to jen jako byznys.I od jiných veterinářů jsme slyšeli,že je arogantní,domýšlivý a uznává jen svůj názor a myslíme si to i my.Látky které se našemu pejskovi podávali se staly časem rezistentní,takže už nezabíraly ,ale pořád mu byli dávány dokola ač existují jiné než Vincristine ,nebo Doxorubicin,jako například Lomustin kapsle,nebo infůze Karmustin.Ale to jsme se dozvěděli na jiné klinice příliš pozdě.Nám bylo řečeno,že nic jiného není a že musíme pracovat s tím co máme.A šéf kliniky Polák o tom dobře věděl,a tak se musely spotřebovat látky,které našemu pejskovi nezabírali,ale klinika přece nemohla být ztratná.My jsme si lék Lomustin sehnali až od výrobce,ale bylo už pozdě,19 chemoterapii s velkou dávkou Endoxanu už náš pejsek nepřežil,přestal chodit,žrát a chtěl odejít.Kdyby mu včas byla podána jiná chemoterapie,tak tady s námi mohl ještě několik měsíců být.Ale to pan doktor Polák asi takové léky nezná,takový je to odborník,kšeft je kšeft.Náš pejsek byl opravdu už v moc špatném stavu,a tak jsme volali jeho ošetřujícímu lékaři panu dr.Falharovi,jestli by přišel našeho pejska uspinkat,protože byl na něho zvyklý,ale odmítl,že nemá čas,opravdu profík a chápající veterinář,zadarmo to nikdo nechtěl,ale čekali jsme vstřícnost.Tak takový je pan doktor Polák,arogantní a domýšlivý i s celým jeho týmem.Opravdu nemohu nikomu doporučit,klinice v Suché se vyhněte obloukem.Naštěstí se našla hodná Paní doktorka,která přišla za našim umírajícím pejskem a doma v jeho prostředí a v naší přítomnosti mu pomohla odejít,aby ho už nic nebolelo a mohl v klidu spinkat. Stanislav Štěpánek

Dobrý den,

mohu pana doktora Poláka jen doporučit! Již před lety nám naši fenečku zachránil za pět 12, kdy si jiní absolutně nevěděli vůbec rady. Totéž se nám stalo nedávno, kdy v Praze na vyhlášených klinikách vůbec netušili, co naší maličké je a pan Polák poznal i z fotky, že se jedná o rakovinu kůže. V Praze ji doktoři viděli osobně a vůbec netušili. Taktéž nepoznali, že má těžkou srdeční arytmii a pan Polák okamžitě..bohužel však kvůli neschopnosti všech Pražských klinik až příliš pozdě.. Je to neskutečný profesionál a velice si ho jako člověka i jeho zkušeností vážím. Jeho přístup k pejskům je báječný. Doporučuji vydat se za ním na kliniku z jakéhokoli koutu republiky, pokud chcete, aby Vaše zvířátko bylo opravdu zachráněno a aby o něj bylo nejlépe postaráno.

Pan doktor je odborník na svém místě.Má dobrý přístup k pacientům tj. ke zvířátkům.Před lety nám zachránil pejska a nyní zase léčí našeho druhého mazlíčka.Mohu jen doporučit.

Dobrý den,
pana doktora a všechny jeho kolegyně a kolegu znám už více než 10 let. V té době ještě klinika nebyla klinikou, ale pouze malou ordinací s čekárnou. Tehdy jsme k němu byli doporučeni, když všichni ostatní doktoři v celém Havířově lámali nad mým pejskem hůl. Můj, tehdy šestiletý pejsek, měl výhřez meziobratlové ploténky a v podstatě už nemohl chodit. V té době tento typ operace nebyl zdaleka běžný a musím říct, že i finančně velmi náročný, takže verdikt zněl jasně...Pan doktor nic takového neudělal, zvedl telefon, zavolal doc. Dvořákovi na veterinu do Brna a den nato bylo po zákroku - úspěšném. Bohužel u jezevčíků není výhřez ničím ojedinělým a situace se za dva roky opakovala, museli jsme rehabilitovat, ale zvládli jsme to. K třetí operaci už ale nedošlo...dnes je to přesně deset let, kdy musel pan doktor ukončit to trápení. Od té doby se toho přihodilo ještě hodně - jednoho pejska máme zdravého, má pouze alergii - na což bysme bez pana doktora taky nikdy nepřišli a chudák by měl pořád zánět oušek. Bohužel druhý pejsek takové štěstí neměl - dysplazie obou kyčelních kloubů, špatná chrupavka na obou loktech, utržené vazy - celkem hromada operací, pak dokonce zánět pobřišnice - celkem 93 stehů!!! kapáky, denně kontroly - nikdy nebyl jediný problém, nikdy jsme neslyšeli špatné slovo, trávili jsme na veterině celé dny, všichni, kdo se o nás starali jsou obrovští profesionálové a i když se někomu možná můžou zdát přísní nebo odměření - oni musí!!! ne všichni majitelé chápou, co je pro jejich zvířátko dobré!!!
Kdyby to bylo možné, nechám se od nich léčit taky, jsou to daleko větší odborníci než mnoho "lidských" doktorů. Náš brouček s námi už bohužel není, ale udělali pro jeho záchranu maximum - začátkem srpna se mu převrátil žaludek a přestože operaci zvládl, srdíčko už ten nápor nevydrželo.
Když čtu negativní hodnocení na těchto stránkách, nevěřím! Podle čeho se pozná dobrý doktor? Jestli se někdo cítí dotčený, že musel čekat v čekárně, protože nebyl schopný se předem telefonicky objednat nebo nepochopil, že přednost mají akutní případy, pak je mi líto, ale neznám moc doktorů, kteří by se dále vzdělávali a byli svým pacientům k dispozici s takovým nasazením jako tým kliniky Dr. Poláka.
Kateřina K.

Co mám s panem doktorem zkušenosti, tak je to pravý opak, než co píše přede mnou pisatel. Kdyby nebylo jeho, tak by mi fena pošla. A co se týká příplatků za víkendy, tak jsem u něho tolik nikdy neplatila a to jsem s fenou k němu chodila každý den na kapačky a kontroly ať to byl víkend nebo pracovní den. A co mi operoval fenu, tak jeho práce byla precizní. Možná, že je dražší, ale je to perfektní diagnostik. Všem doporučuji.