Adresa

Klášterní 117/2, Liberec
Odborný lékař neurolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
24 názorů

S
Umístění: Odborný lékař neurolog Jiný

Pan doktor mě vůbec nevyslechl. Když jsem chtěla sdělit obtíže, dost drsně mě přerušil ať nemluvim. Zlehčoval moje 8 let staré vyšetření MR,které jsem si aspoň sehnala s tim,že jeho také bolí záda a ať si stěžují rodičům,že mě zplodili,takovy nedokonaly výrobek. Za 2 minuty jsem byla hotová s diagnozou,že jsem zdravá, přestože tam přede mnou byla jeho známá pacientka cca 1h, můj objednany čas se posunul o cca půl hodiny. Tak jsem se odbelhala s bolestí,která vystreluje až do paty...nikdy vice. Lituji,že si na mně vůbec vydělal penize na VZP. Není za co. Nemám ani lék na bolest. Děs! !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Je mě 52 let, dělám fyzicky namáhavou práci, a kvůli problému s rukou jsem musel navštívit tohoto lékaře. Člověk, který má problém, se upne k lékaři s tím, že mu pomůžou. Pan doktor mě poslal na vyšetření,( EMG ), kde mě doporučili, abych si ještě o jednu návštěvu na tomto oddělení řekl, jelikož bylo třeba vyšetření jehličkami. Klasické EMG bylo celkem v pohodě. Při druhé návštěvě u pana doktora mě bylo hned ve dveřích oznámeno, že jsem zdráv, a že pro mě už nemůže nic udělat. To mě celkem vyrazilo dech, protože ruka nebyla funkční, a vzhledem k mé práci potřebuju obě. Musel jsem si dvakrát celkem důrazně toto vyšetření doslova vydupat. Zarazilo mě to arogantní jednání. Připadal jsem si jak simulant, kterému se nechce dělat. Ve firmě, ve které pracuji jsem 25 let, a nerad bych o práci přišel. A o sestře, která u tohoto pana doktora pracuje, ani mluvit nebudu. To je kapitola sama pro sebe. Když si člověk uvědomí, že tam může přijít někdo méně průbojný, kdo se bojí si o něco říct, potěš koště. A to jsem na tuto návštěvu u pana doktora čekal měsíc !! Kdyby se nedej bože stalo, že tento pan doktor bude ve svém oboru jediný na světě, naučím se raději používat jednu ruku a jednu nohu, ale tady už mě nikdo neuvidí !! Takže za mě NE! Pokud máte jinou možnost, vemte to okolo obloukem, jak největším to jde. Přeju hodně zdraví, aby jste tam raději vůbec nemuseli. Pěkný den, zdraví pan Nespokojený

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

I já mám velmi negativní názor na tohoto specialistu neurologa. Po operaci páteře v plném invalidním důchodu jsem potřebovala lékařskou zprávu od neurologa k posudkové komis -
po operaci jsem se přestěhovala do Liberce, žádného neurologa jsem zde neznala a můj OL mi
doporučil právě MUDr. Kotrányiho. Ten mě zpoza stolu vyšetřil chůzi po patách a po špičkách, což samozřejmě nešlo dost dobře, zaptal se mě, zda můžu souložit. Pak mi nabídl akumpunkturu, kde 1 hod stála 400,-Kč a já mu sdělila, že jsem na invalid. důchodu a nemám peníze na takovéto léčení. Zeptal se mě, jestli kouřím a kolik a poté začal psát zprávu pro posudkovou komisi. Poděkovala jsem mu a až při cestě jsem si zprávu přečetla : vůbec žádná zmínka o mém stavu co se týká páteře a obtíží, závěr " chronický nikotinismus " !!! Tak s touto zprávou jsem navštívila PK, kde mi samozřejmě byl odebrán plný invalidní důchod.
Doporučuji OBLOUKEM SE VYHÝBAT TOMUTO LÉKAŘI

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Bez problému, příjemné jednání.


D
Ověřeny pacient

Byla jsem tam před šesti lety, vyhodil mě s migrénou.Takovou aroganci jsem zažila jen u něj.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Také mám velmi špatné zkušenosti s tímto lékařem. Když jsem k němu přišla 8 měsíců po porodu s tím, že se mi během těhotenství zhoršily migrény - prohlásil, velmi expresivně, že to není možné, že se během těhotenství rozhodně zhoršit nemůžou. Chtěl mi předepsat léky a ptal se jestli kojím. Popravdě jsem řekla ano a on mě eufemisticky řečeno vynadal - proč to dělám a že jsem tur domácí ženského rodu, protože světová zdravotnická organizace říká, že se má kojit jen 6 měsíců! V dané době to ale nebyla pravda.Od té doby marně hledám neurologa a při každé migréně mám chuť mlátit hlavou o zeď, ale ani to mě nedonutí znovu navštívit tohoto "velmi milého lékaře".


M
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi Kotranyimu již léta a jsem spokojená.Hodně mi nedávno pomohl,když mi moje obvodní paní doktorka sdělila,že moje diagnoza: bolesti zad, není ani na neschopenku a to jsem lezla na záchod po čtyřech.
Sám mně objednal do nemocnice,kde jsem strávila 14 dní,.Diagnoza:vyhřezlá plotýnka 6 mm.Poděkování patří i jeho sestřičce.


T
Ověřeny pacient

Ty jo, taková negativa, já si tedy nemůžu stěžovat, chová se k mě mile, řádně mě vyšetřil, posléze mě poslal na všelijaká vyšetření, a velice mě pomohl.


H

Muže po operaci nádor.mozku a po ozařování,který pět dní nejedl,minimálné pil a zvracel jsem s velkým vypětím dovezla do nemocnice.Pan doktor mající službu po přečtení zprávy z ´Ustí a zvážení situace obědnal muže za tři týdny.Zdrcená jsem vyšla na chodbu a jedna stará paní mi doporučila ať počkám na jinou doktorku.Tak se stalo,tato laskavá dokt.se omluvila,že je nutné manžela přijmout,ale bohužel až zítra.Sdělila jsem jí pravdu,v pohodě objednávku p.Kotranyi škrtla.Manžel žil ještě pět let,pani doktorka je již bohužel v důchodu.S tímto pánem jsem se setkala 2x. Pana doktora považuji za naprosto neschopného a arogantního.Je smutné,že někdo takový funguje jako doktor a ještě je placen pojišťovnou.Nedoporučuji naopak před ním varuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

Tohoto "lékaře" vůbec nemůžu hodnotit a jsem ráda, že nejsem sama, kdo má špatné zkušenosti. Chodila jsem k němu před lety, vždy mi jen předepsal požadované léky, problém ale nastal, když jsem se ho dovolila zeptat na lázně, na které jsem měla nárok. Tehdy mi doslova řekl, vy jste zaspala dobu, do lázní jezdí podnikatelé, kteří si potřebují odpočinout a ne takoví kriplové.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti